Wildcard SSL | Sınırsız Subdomain Desteği | Vargonen.com

Sınırsız Subdomain Desteği ve Avantajlı Özellikler

yüksek veri koruma
Yüksek
Veri Koruma
anında aktivasyon
Anında
Aktivasyon
ücretsiz ssl kurulumu
Ücretsiz
SSL Kurulumu
ücretsiz teknik destek
Ücretsiz
Teknik Destek
hızlı ve ekonomik
Hızlı ve
Ekonomik
google'da yükselin
Google'da
Yükselin
%100 tarayıcı desteği
%100
Tarayıcı Desteği
prestij sağlayın
Prestij
Sağlayın
Paketleri Karşılaştırın RapidSSL Wildcard Comodo Positive Wildcard GeoTrust QuickSSL Wildcard
Kurulum Süresi Anında Kurulum Anında Kurulum Anında Kurulum
Doğrulama Türü Domain Domain Domain
Site Mührü
Mobil Uyumluluk
Yeşil Kilit
Şifreleme Gücü 256 Bit 256 Bit 256 Bit
Belge Gerekmez
Subdomain Desteği
189.99 $
139
, 00 $
/yıl
Satın al
169.99 $
79
, 00 $
/yıl
Satın al
399.99 $
199
, 00 $
/yıl
Satın al
csr
1.

Sertifikanızı Satın Alın

Web sitenizin niteliğine göre (bireysel, kurumsal) ihtiyacınız olan SSL çeşidini belirleyiniz. Bireysel web siteniz varsa standart SSL, kurumsal web siteniz varsa Premium SSL, alt alan adlarınızı da sertifika kapsamına almak istiyorsanız Wildcard SSL, e-ticaret sitesi sahibiyseniz de Wildcard ya da EV SSL sizin için uygun olacaktır.
sertifika
2.

Sertifakanızı Oluşturun

Öncelikle SSL kullanılacak siteye sabit bir IP adresi atanması gerekmektedir. SSL sertifikanızla birlikte kullanılmak üzere private key oluşturmanız gerekmektedir. Private key sadece özel olarak kullanımına hazırlanmış SSL sertifikasıyla kullanılabilir. CSR kodu (Sertifika imzalama talebi) oluşturmanız gerekmektedir.
Sertifika Yukle
3.

Sertifakanızı Yükleyin

Temel adımları tamamladıktan sonra son olarak sunucu tipinize ve yönetim ara yüzünüze göre kurulum işleminiz gerçekleştirilir. Eğer bu aşamaları gerçekleştirecek teknik altyapınız yok ise SSL sertifikanıza Vargonen kalitesiyle sahip olurken, uzman teknik destek ekibimizden danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz.
wildcard sll
Wildcard SSL sertifikası hakkında detaylı bilgi ister misiniz?
Hangi Wildcard SSL sertifikasının size uygun olduğuna Vargonen uzmanlarıyla karar verin!

Sıkça sorulan sorular

Secure Sockets Layer’ın kısaltması olarak bilinen SSL sertifikası, veri akışında kişisel bilgilerin aktarıldığı durumlarda oluşabilecek güvenlik açıklarımın önlenmesini, kullanıcı ile sunucu arasındaki verilerin şifrelenerek sağlıklı bir şekilde transfer edilmesini sağlayan sertifikadır.

Evet, Vargonen tarafından sağlanan tüm SSL sertifikaları bankalar tarafından onaylanmış ve elektronik ticaret sitelerinde güvenle kullanılabilir seviyededir. SSL sertifikanız yüklendikten sonra kullanıcılarınızdan kredi kartı ile ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Google’ın aldığı, HTTP sitelerde kullanıcılara “sitenin güvenli olmadığı” uyarısı gösterme kararı ile SSL sertifikaları önemini giderek artırıyor. Siz de SSL sertifikanızı alarak SEO görünürlüğünüzü artmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Sertifikanız dijital ortamdaki kimliğinizdir. Özel anahtarınızın ve sertifikanızın 3. kişiler tarafından, sertifika sağlayıcısından kaynaklanan hatalar sebebi ile çalınması durumunda oluşabilecek zararlara karşı, sertifika sağlayıcınız sizi taahhüt ettiği tutara kadar sigortalar.

Alan adı doğrulaması yaparak dakikalar içinde sahip olabileceğiniz Standart SSL, Organizasyon doğrulaması yaparak sertifikada firma bilgileri bulunduran Premium SSL, Mevcut alan adınız ile birlikte tüm alt alan adlarınızın güvenliğini sağlayan Wildcard SSL, Browserda alan adının yanında hem kilit hem firma ismi bulunan, en güvenli EV SSL olmak üzere dört çeşittir. SSL Sertifikası türleri hakkında detaylı bilgi için blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Evet, web sitelerini firmamız üzerinde barındıran kullanıcılarımız için ücretsiz kurulum gerçekleştiriyoruz. Sadece SSL sertifikası bulunan kullanıcılarımız için kurulacak altyapı ve kontrol panel tipine göre danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca Premium ve EV gibi kurumsal doğrulama gerektiren sertifika türleri için bu doğrulama süreçlerini takip etmekteyiz.

  • Firma vergi levhası
  • Firma faaliyet belgesi veya ticari sicil gazetesi
  • Alan adı Whois sorgularında görünen bilgilerle eşleşen fatura (elektrik, su vb.) veya banka dekontu
  • Her işletme için benzersiz olan dokuz haneli DUNS numarası
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi gibi belgelere ihtiyaç vardır.

Bu bilgilerin eksik olması veya doğrulanamaması gibi durumlarda Mali Müşavir ve Avukat tarafından doldurulması gereken evrak ile doğrulama yapılmaktadır. Doldurulması gerekli belgeler için bize ulaşabilirsiniz.

Domain doğrulama yapılan Standart ve bazı Wildcard SSL sertifikalarının kurulumları genellikle 5 dk sürerken, organizasyon doğrulama gerektiren Premium SSL sertifikaları 5-7 gün, genişletilmiş doğrulama gerektiren EV SSl sertifikaları 7-10 gün arasında teslim edilmektedir. Organizasyon doğrulama yapılan bazı SSL sertifikalarının teslimi 5-7 gün sürebilimektedir.

Size özel sunucu çözümleri
Firmanız, projeniz ya da e-ticaret siteniz için özel bir sunucu çözümüne ihtiyaç duyuyorsanız doğru yerdesiniz. İletişim bilgilerinizi bırakın, size en uygun sunucu çözümlerini üretelim.
Sunucu seçiminde kararsız mı kaldınız?
Hangi ürüne ihtiyaç duyduğunuza karar veremediyseniz sizin için buradayız. Sizin için en uygun çözüme ihtiyaçlarınız ve uzmanlarımızın analizleri doğrultusunda birlikte karar verelim.