Standart SSL Sertifikasının Avantajlarını Keşfedin!

yüksek veri koruma
Yüksek
Veri Koruma
anında aktivasyon
Anında
Aktivasyon
belge gerektirmez
Belge
Gerektirmez
ücretsiz profesyonel destek
Ücretsiz
Profesyonel Destek
hızlı ve ekonomik
Hızlı ve
Ekonomik
google'da yükselin
Google'da
Yükselin
%100 tarayıcı desteği
%100
Tarayıcı Desteği
ücretsiz ssl kıurulumu
Ücretsiz
SSL Kurulumu
Paketleri Karşılaştırın Rapid SSL Comodo PositiveSSL Thawte SSL123
Kurulum Süresi Anında Anında Anında
Doğrulama Türü Domain Domain Domain
Site Mührü
Mobil Uyumluluk
Yeşil Kilit
Şifreleme Gücü 256 Bit 256 Bit 256 Bit
Belge Gerektirmez
SEO Optimize
29.99 $
19
, 00 $
/yıl
Satın al
18.99 $
9
, 49 $
/yıl
Satın al
39.99 $
29
, 00 $
/yıl
Satın al
1.

Sertifikanızı Satın Alın

Web sitenizin ihtiyaçlarına en uygun Standart SSL sertifikası belirleyin. Comodo, Rapid ya da Thatwe SSL sertifikalarından birini satın alarak sitenizin güvenliğini arttırmak için ilk adımı atın.
sertifika
2.

Sertifikanızı Oluşturun

Standart SSL sertifikası satın alma işleminin ardından SSL sertifikası kurulumuna başlamak için kontrol panelinize giriş yaparak CSR kodunuzu oluşturun.
Sertifika Yukle
3.

Sertifikanızı Yükleyin

CSR kodu oluşturduktan sonra kontrol paneliniz üzerinden SSL kurulumunu yapabilirsiniz. SSL kurulumu için profesyonel destek ekibimize ulaşabilirsiniz.
Standart SSL
Standart SSL sertifikası hakkında detaylı bilgi ister misiniz?
Hangi Standart SSL sertifikasının size uygun olduğuna Vargonen uzmanlarıyla karar verin!

Sıkça sorulan sorular

Secure Sockets Layer’ın kısaltması olarak bilinen SSL sertifikası türlerinden biri olan Standart SSL sertifikası, alan adınız size ait olduğunu doğrulayarak, veri akışında kişisel bilgilerin aktarıldığı durumlarda oluşabilecek güvenlik açıklarımın önlenmesini, kullanıcı ile sunucu arasındaki verilerin şifrelenerek sağlıklı bir şekilde transfer edilmesini sağlayan güvenlik sertifikasıdır.

Evet, Vargonen tarafından sağlanan tüm SSL sertifikaları bankalar tarafından onaylanmış ve elektronik ticaret sitelerinde güvenle kullanılabilir seviyededir. SSL sertifikanız yüklendikten sonra kullanıcılarınızdan kredi kartı ile ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Google’ın aldığı, HTTP sitelerde kullanıcılara “sitenin güvenli olmadığı” uyarısı gösterme kararı ile SSL sertifikaları önemini giderek artırıyor. Siz de SSL sertifikanızı alarak SEO görünürlüğünüzü artmasına katkı sağlayabilirsiniz. Bu sayede web sitenizin trafiğini arttırabilirsiniz.

Sertifikanız dijital ortamdaki kimliğinizdir. Özel anahtarınızın ve sertifikanızın 3. kişiler tarafından, sertifika sağlayıcısından kaynaklanan hatalar sebebi ile çalınması durumunda oluşabilecek zararlara karşı, sertifika sağlayıcınız sizi taahhüt ettiği tutara kadar sigortalar.

Alan adı doğrulaması yaparak dakikalar içinde sahip olabileceğiniz Standart SSL, Organizasyon doğrulaması yaparak sertifikada firma bilgileri bulunduran Premium SSL, Mevcut alan adınız ile birlikte tüm alt alan adlarınızın güvenliğini sağlayan Wildcard SSL, Browserda alan adının yanında hem kilit hem firma ismi bulunan, en güvenli EV SSL olmak üzere dört çeşittir. Tüm SSL Sertifikası Türleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Evet, web sitelerini firmamız üzerinde barındıran kullanıcılarımız için ücretsiz kurulum gerçekleştiriyoruz. Sadece SSL sertifikası bulunan kullanıcılarımız için kurulacak altyapı ve kontrol panel tipine göre danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca Premium ve EV SSL gibi kurumsal doğrulama gerektiren sertifika türleri için bu doğrulama süreçlerini takip etmekteyiz.

Size özel sunucu çözümleri
Firmanız, projeniz ya da e-ticaret siteniz için özel bir sunucu çözümüne ihtiyaç duyuyorsanız doğru yerdesiniz. İletişim bilgilerinizi bırakın, size en uygun sunucu çözümlerini üretelim.
Sunucu seçiminde kararsız mı kaldınız?
Hangi ürüne ihtiyaç duyduğunuza karar veremediyseniz sizin için buradayız. Sizin için en uygun çözüme ihtiyaçlarınız ve uzmanlarımızın analizleri doğrultusunda birlikte karar verelim.