Kurumsal Sitenizin İçin Yüksek Güvenlik ve Prestij

yüksek veri koruma
Yüksek
Veri Koruma
hızlı aktivasyon
Hızlı
Aktivasyon
ücretsiz ssl kurulumu
Ücretsiz
SSL Kurulumu
ücretsiz teknik destek
Ücretsiz
Teknik Destek
hızlı ve ekonomik
Hızlı ve
Ekonomik
google'da yükselin
Google'da
Yükselin
%100 tarayıcı desteği
%100
Tarayıcı Desteği
prestij sağlayın
Prestij
Sağlayın
Paketleri Karşılaştırın Comodo InstantSSL Pro GeoTrust® True BusinessID® Symantec Secure Site
Kurulum Süresi 5 - 7 Gün 5 - 7 Gün 5 - 7 Gün
Doğrulama Türü Firma Doğrulama Firma Doğrulama Firma Doğrulama
Site Mührü
Mobil Uyumluluk
Yeşil Kilit
Şifreleme Gücü 256 Bit 256 Bit 256 Bit
Kurumsal Belge
Subdomain Desteği
Yeşil Bar
89.00 $
49
, 00 $
/yıl
Satın al
149.99 $
99
, 00 $
/yıl
Satın al
399.99 $
299
, 00 $
/yıl
Satın al
csr
1.

Sertifikanızı Satın Alın

Web sitenizin niteliğine göre (bireysel, kurumsal) ihtiyacınız olan SSL çeşidini belirleyiniz. Bireysel web siteniz varsa standart SSL, kurumsal web siteniz varsa Premium SSL, alt alan adlarınızı da sertifika kapsamına almak istiyorsanız Wildcard SSL, e-ticaret sitesi sahibiyseniz de Wildcard ya da EV SSL sizin için uygun olacaktır.
sertifika
2.

Sertifikanızı Oluşturun

Öncelikle SSL kullanılacak siteye sabit bir IP adresi atanması gerekmektedir. SSL sertifikanızla birlikte kullanılmak üzere private key oluşturmanız gerekmektedir. Private key sadece özel olarak kullanımına hazırlanmış SSL sertifikasıyla kullanılabilir. CSR kodu (Sertifika imzalama talebi) oluşturmanız gerekmektedir.
Sertifika Yukle
3.

Sertifikanızı Yükleyin

Temel adımları tamamladıktan sonra son olarak sunucu tipinize ve yönetim ara yüzünüze göre kurulum işleminiz gerçekleştirilir. Eğer bu aşamaları gerçekleştirecek teknik altyapınız yok ise SSL sertifikanıza Vargonen kalitesiyle sahip olurken, uzman teknik destek ekibimizden danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz.
premium ssl
Premium SSL sertifikası hakkında detaylı bilgi ister misiniz?
Hangi Premium SSL sertifikasının size uygun olduğuna Vargonen uzmanlarıyla karar verin!

Sıkça sorulan sorular

Kurumsal web siteleriniz için firmanızın imajını arttıracak ve ziyaretçilerinize daha güvenli bir sayfa deneyimi sunabileceğiniz SSL sertifikasıdır.

Premium SSL sertifikası satın almak için işletmenize ait resmi belgeler ile başvuru yapmanız gerekir. SSL sağlayıcı firma, beyan etmiş olduğunuz evraklarınızı inceledikten sonra Premium SSL sertifikanızı web sitenize yükleyebilirsiniz.

Premium SSL sertifikası satın alma işleminizin ardından, tüm ssl kurulum işlemleri uzman destek ekibimiz tarafından ücretsiz olarak yapılır. SSL kurulumu tamamlandıktan sonra Vargonen.com'a tanımlı yetkili mail adresiniz üzerinden tarafınıza bilgi verilir.

Site mührü, SSL sertifikanızı başarılı bir şekilde yükledikten sonra, SSL sertifikası sağlayıcı firma tarafından web sitenizin güvenli olduğunu belirtir. Site mührü ile web sitenizi ziyaret eden kullanıcılarınıza daha fazla güven verebilir, ziyaretçilerinizin müşteriye dönüşme oranını arttırabilirsiniz.

  • Firma vergi levhası
  • Firma faaliyet belgesi veya ticari sicil gazetesi
  • Alan adı Whois sorgularında görünen bilgilerle eşleşen fatura (elektrik, su vb.) veya banka dekontu
  • Her işletme için benzersiz olan dokuz haneli DUNS numarası
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi belgelerine ihtiyaç vardır.

Bu bilgilerin eksik olması veya doğrulanamaması gibi durumlarda Mali Müşavir ve Avukat tarafından doldurulması gereken evrak ile doğrulama yapılmaktadır. Doldurulması gerekli belgeler için bize ulaşabilirsiniz.

Size özel sunucu çözümleri
Firmanız, projeniz ya da e-ticaret siteniz için özel bir sunucu çözümüne ihtiyaç duyuyorsanız doğru yerdesiniz. İletişim bilgilerinizi bırakın, size en uygun sunucu çözümlerini üretelim.
Sunucu seçiminde kararsız mı kaldınız?
Hangi ürüne ihtiyaç duyduğunuza karar veremediyseniz sizin için buradayız. Sizin için en uygun çözüme ihtiyaçlarınız ve uzmanlarımızın analizleri doğrultusunda birlikte karar verelim.