EV SSL Sertifikasının Prestijli Dünyasıyla Tanışın!

yüksek veri şifreleme
Yüksek
Veri Şifreleme
kısa sürede aktivasyon
Kısa Sürede
Aktivasyon
%100 mobil uyumlu
%100
Mobil Uyumlu
En uygun fiyat avantajı
En Uygun
Fiyat Avantajı
site güvenlik mührü
Site
Güvenlik Mührü
%100 deo optimize
%100
SEO Optimize
%100 tarayıcı uyumlu
%100
Tarayıcı Uyumlu
ücretsiz teknik destek
Ücretsiz
Teknik Destek
Paketleri Karşılaştırın GeoTrust® True EV SSL Comodo EV SSL Symantec EV SSL
Kurulum Süresi 5-7 Gün 1-3 Gün 5-7 Gün
Doğrulama Türü Firma Doğrulama Firma Doğrulama Firma Doğrulama
Site Mührü
Mobil Uyumluluk
Yeşil Kilit
Şifreleme Gücü 256 Bit 256 Bit 256 Bit
Kurumsal Belge
Yeşil Bar
399.99 $
239
, 00 $
/yıl
Satın al
149.00 $
159
, 00 $
/yıl
Satın al
899.99 $
699
, 00 $
/yıl
Satın al
scr
1.

EV SSL Satın Alın

Siz de web sitenizdeki güvenliği arttırmak, markanızı ön plana çıkartmak ve Google sıralamanızı yükseltmek istiyorsanız, şimdi bir EV SSL satın alın. İhtiyacınıza en uygun EV SSL'i seçerek, veri güvenliğiniz için ilk adımı atın.
sertifika
2.

Belgelerinizi İletin

EV SSL sertifikaları, firma doğrulaması ile koruma sağlamaktadır. EV SSL satın alam işlemlerinin ardından tarafınıza iletilen resmi evrakları, destek ekibimize iletmeniz gerekmektedir. Gerekli kontollerin ardından SSL kurulumu başlatılacaktır.
Sertifika Yukle
3.

EV SSL Kurulumu

EV SSL sertifikası satın aldığınızda tüm kurulum işlemleri profesyonel destek ekibimiz tarafından ücretsiz olarak yapılır. Firma doğrulama süreci sonrası alınan onayın ardından kurulum işlemleri gerçekleştirilecek ve tarafınıza bilgilendirme maili iletilecektir.

EV SSL Sertifikası Onay Belgeleri

SSL sertifikanızı doğrulamak için firma türünüzü seçiniz ve belirtilen evrakları hazırlayip satış temsilcimize iletiniz.

Şahıs Firmaları

 • Şahıs Firmaları
 • Esnaflar, Sanatkarlar ve Bireysel Web Projeleri

Tüzel Firmalar

 • Tüzel Firmalar
 • Anonim, Limited ve Komandit Şirketler

Üniversiteler

 • Üniversiteler
 • Fakülteler, Enstitüler ve Meslek Yüksek Okulları
 • Kuruluş Yılını Gösteren Belge ya da Bakanlar Kurulu Kararı
 • YÖK Resmi Site Kaydı

Kamu Kurumları

 • Kamu Kurumları
 • Devlete Bağlı Calışan Tüm Kamu Kurumları
 • Kaysis.gov.tr Kaydı
 • Kuruluş Yılı Belgesi *
 • Faaliyet Belgesi
 • SMMM Firma
 • * Vergi Mükellefiyet Belgesi, Bakanlar Kurulu kararı, Resmi Gazete Bülteni
Standart SSL
Ev SSL sertifikası hakkında detaylı bilgi ister misiniz?
Hangi Ev SSL sertifikasının size uygun olduğuna Vargonen uzmanlarıyla karar verin!

Sıkça sorulan sorular

EV SSL, yeşil bar özelliğine sahip, yüksek koruma ve prestij sağlayan SSL Sertifikalarıdır. EV SSL satın aldığınızda, firmanızın resmi adı ve ünvanı tarayıcı adres çubuğunda yer alır. Ayrıca EV SSL'ler, SSL sertifikası kaynaklı olası veri kayıplarına karşı yüksek garanti bedelleri ile güçlü bir teminata sahiptir.

EV SSL, kurumsal firmalar, e-ticaret siteleri ve online ödeme sistemine sahip web siteleri için idealdir. Güçlü şifreleme özelliği ve yüksek teminat bedelleri ile tüm verilerinizi en üst düzeyde korumanıza yardımcı olur.

Yeşil bar özelliği, firmanızın resmi adının ve ünvanının adres çubuğunda görünmesini sağlar.Bu özellik ile sitenizin prestijini arttırabileceğiniz gibi sitenize gelen kullanıcıların da güvenini kazanırsınız. Bu sayede ziyaretçilerinizin, müşteriye dönüşme oranını arttırarak daha fazla müşteri ve gelir elde edersiniz.

EV SSL firma doğrulaması ile satın alınabilmektedir. Bu nedenle EV SSL sahibi olabilmeniz için firmanıza ait resmi belgeler ile başvuruda bulunabilirsiniz. Gerekli belgeler hakkında bilgi almak için tıklayınız

EV SSL sertifikası satın alma ve belge onay işlemlerinin ardından tüm kurulum adımları size özel profesyonel destek ekibimiz tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Kurulum işlemlerinin ardından tarafına bilgilendirme maili iletilerek, bilgilendirme sağlanmaktadır.

Türkiye hosting sektörüne 19 yıl önce adım atan Vargonen, sektörün öncü firmalarından biridir. Merkezi İzmir'de bulunan Vargonen, günümüzde dünyanın pek çok noktasında sahip olduğu sunucu alt yapısı ve geniş müşteri portföyü ile hizmet kalitesini arttırmaya devam etmektedir. Siz de Vargonen kalitesi ile en uygun fiyatlara tanışabilir, hizmetlerinizi kesintisiz olarak yönetmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

 • Firma vergi levhası
 • Firma faaliyet belgesi veya ticari sicil gazetesi
 • Alan adı Whois sorgularında görünen bilgilerle eşleşen fatura (elektrik, su vb.) veya banka dekontu
 • Her işletme için benzersiz olan dokuz haneli DUNS numarası
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi gibi belgelere ihtiyaç vardır.

Bu bilgilerin eksik olması veya doğrulanamaması gibi durumlarda Mali Müşavir ve Avukat tarafından doldurulması gereken evrak ile doğrulama yapılmaktadır. Doldurulması gerekli belgeler için bize ulaşabilirsiniz. EV SSL Belgeleri hakkında detaylı bilgi alın.

Domain doğrulama yapılan Standart ve bazı Wildcard SSL sertifikalarının kurulumları genellikle 5 dk sürerken, organizasyon doğrulama gerektiren Premium SSL sertifikaları 5-7 gün, genişletilmiş doğrulama gerektiren EV SSl sertifikaları 7-10 gün arasında teslim edilmektedir. Organizasyon doğrulama yapılan bazı SSL sertifikalarının teslimi 5-7 gün sürebilimektedir.

Size özel sunucu çözümleri
Firmanız, projeniz ya da e-ticaret siteniz için özel bir sunucu çözümüne ihtiyaç duyuyorsanız doğru yerdesiniz. İletişim bilgilerinizi bırakın, size en uygun sunucu çözümlerini üretelim.
Sunucu seçiminde kararsız mı kaldınız?
Hangi ürüne ihtiyaç duyduğunuza karar veremediyseniz sizin için buradayız. Sizin için en uygun çözüme ihtiyaçlarınız ve uzmanlarımızın analizleri doğrultusunda birlikte karar verelim.