Nano Cloud Server ile Projeleriniz Daha Güçlü!

Maliyet Avantajı
Maliyet
Avantajı
Anında Kolay Kurulum
Anında
Kolay Kurulum
Esnek Altyapı
Esnek
Altyapı
Yüksek SSD Performansı
Ücretsiz
Yedekleme
Kontrol paneli
Ücretsiz
Kontrol Paneli
Hızlı Bağlantı
Hızlı
Bağlantı
Yüksek performans
Yüksek
Performans
Müşteri Temsilcisi
Müşteri
Temsilcisi

Maksimum hız ve verimlilik sunan Cloud Sunucu mimarisi

Nano Cloud Sunucu satın aldığınızda, VPS Server’dan farklı olarak projeniz için ihtiyacınız olan tüm donanım alt yapısını dilediğiniz gibi oluşturabilir, veritabanı, işletim sistemi ve kontrol paneli seçeneklerini özelleştirebilirsiniz.

  • windows server
  • centos
  • cloud linux
  • debian
  • ubuntu

Nano Cloud ile İhtiyacınız Kadar Kaynak Kullanın

Esnek kaynak yönetimi ile İhtiyacınız olan zamanda, kaynaklarınızı kolayca arttırın

SSD
Storage Arttır Sunucunuzu değiştirmeden ya da taşıma işlemi ile uğraşmadan disk ekleyin.
CPU
CPU ve RAM Arttır CPU ve RAM ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde ve kolayca yükseltin.
Support
Yönetim Desteği Alın Kaynaklarınız ile ilgili her türlü konuda sistem mühendislerimizden destek alın.
Yüksek Verim ve Karlılık

Yüksek Verim ve Karlılık

İşletmeniz ya da bireysel web projeleriniz için ihtiyacıcnız olan bulut sunucu kaynaklarına, en iyi fiyata sahip olun. Esnek kaynak yönetimine sahip cloud sunucular ile projeniz büyümeye başladığında sunucu taşıma ile uğraşmadan kaynaklarınızı kolayca arttırabilirsiniz. Cloud sunucu maliyetlerinizi en aza indirerek, tam da ihtiyacınız olan kaynaklar ile maksimum verim almış olursunuz.

İşinizi Buluta Taşıyoruz

Perfomans sorunları, artan sunucu yenileme maliyetleri ya da düşük optime oranları projenizin performansını olumsuz etkilemeye başladıysa, Vargonen Nano Cloud Server kalitesine geçme vaktiniz gelmiştir. Tüm taşıma işlemleri uzman sistem mühendislerimiz tarafından yapılır. 

İşinizi Buluta Taşıyoruz
Ücretsiz Plesk Panel

Ücretsiz Plesk Panel

Sunucu yönetimi tarafında sizlere kolaylık sağlayacak dünyanın en çok tercih edilen kontrol panelleri arasında bulunan Plesk Panel'i ücretsiz olarak sağlıyoruz. Ücretsiz Plesk Panel ile sunucu yönetimi maliyetlerinizi azaltabilir, sunucunuz üzerindeki tüm kontrolleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

TIER III Veri Merkezi

Vargonen bulut sunucuları, son teknoloji donanımları, yüksek internet bant genişliği, tamamı yedekli network alt yapısı ve üst düzey güvenliğe sahip TIER III Veri Merkezi üzerinden hizmet vermektedir.

TIER III Veri Merkezi
Cloud sunucu hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?
Hangi sanal sunucunun size uygun olduğuna Vargonen uzmanlarıyla karar verin!

Sıkça sorulan sorular

VPS (Virtual Private Server) sunucu, fiziksel sunuclar üzerinden farklı sanallaştırma araçları kullanılarak oluşturulan, RAM ve Disk gibi kaynakların ortak kullanıldığı sunuculardır.

Cloud sunucular, VPS server gibi bir fiziksel sunucu üzerinde, farklı sanallaştırma araçları kullanılarak oluşturulan, tamamı kullanıcılara özel, paylaşımsız kaynaklara sahip sanal sunucu mimarisidir.

VPS sunucu tek sunucu içinde barındırılırken, Cloud Server Cluster mimarisi ile oluşturulur. Bulut sunucularda sahip olunan kaynakların tamamı kullanılabilir, ancak VPS'te ana makinada bulunan kaynaklar ortak kullanılır. VPS server'da sunucuya saldırı geldiğinde tüm VPS'ler etkilenir, ancak Bulut Sunucu mimarisinde network yapısı ayrı olduğu için etkilenmez.

Cloud sunucularda Linux CentOS 7 x64, Linux Debian 8 x64, Linux Ubuntu Server 16 x64, Windows 2016 Server x64 Standart, Windows 2012 Server R2 x64 Standart işletim sistemlerini desteklemektedir. Projenizin alt yapısına en ideal işletim sistemini seçerek cloud sunucu hizmetini kullanabilirsiniz.

Evet, cloud sunucunuz için talep edilen gün sayısında hem komple sunucu imajı hem de dosya bazlı geri dönme imkânı sunan ücretli yedekleme hizmetimiz mevcuttur.

Vargonen, 19 yıllık sektör tecrübesi, dünyanın farklı noktalarında bulunan tamamı yedekli network altyapısı ve profesyonel destek ekibi ile binlerce bireysel ve kurumsal müşteriye yüksek performanslı ve kesintisiz bulut sunucu hizmetini sağlamaktadır

Size özel sunucu çözümleri
Firmanız, projeniz ya da e-ticaret siteniz için özel bir sunucu çözümüne ihtiyaç duyuyorsanız doğru yerdesiniz. İletişim bilgilerinizi bırakın, size en uygun sunucu çözümlerini üretelim.
Sunucu seçiminde kararsız mı kaldınız?
Hangi ürüne ihtiyaç duyduğunuza karar veremediyseniz sizin için buradayız. Sizin için en uygun çözüme ihtiyaçlarınız ve uzmanlarımızın analizleri doğrultusunda birlikte karar verelim.