ÜRÜN ADI
İŞLEMCİ
RAM
DISK
RAID
TRAFİK
FİYAT
ÜRÜN ADI FUJITSU RX100 S6
FUJITSU RX100 S6
Intel Xeon X3450
iŞLEMCİ 8 HT Core
2.66 GHz
RAM 8 GB
DDR3 RAM
DISK 1 x 1 TB
SATA Disk
RAID Software
RAID
TRAFİK 100 Mbit/s
Paylaşımsız
Toplam Fiyat
49
, 99 $
/ay
ÜRÜN ADI DELL R220
DELL R220
Intel Xeon E3-1241 v3
iŞLEMCİ 8 HT Core
3.5 Ghz
RAM 8 GB
DDR3 RAM
DISK 1 x 600 GB
SAS Disk
RAID H310
RAID
TRAFİK 100 Mbit/s
Paylaşımsız
Toplam Fiyat
56
, 99 $
/ay
ÜRÜN ADI DELL R620
DELL R620
2 x Intel Xeon E5-2680 v2
iŞLEMCİ 20 HT Core
2.8 GHz
RAM 32 GB
DDR3 ECC RAM
DISK 2 x 1200 GB
SAS Disk
RAID H710P 1 GB
RAID
TRAFİK 100 Mbit/s
Paylaşımsız
Toplam Fiyat
163
, 99 $
/ay
ÜRÜN ADI FUJITSU RX300 S7
FUJITSU RX300 S7
2 x Intel Xeon E5-2670
iŞLEMCİ 32 HT Core
2.6 GHz
RAM 64 GB
DDR3 RAM
DISK 2 x 960 GB
ENT SSD Disk
RAID Software
RAID
TRAFİK 100 Mbit/s
Paylaşımsız
Toplam Fiyat
189
, 99 $
/ay
Fiziksel Sunucu Kampanyası Katılım Koşulları
  • Kampanya 01.11.2022 - 30.11.2022 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Tüm yeni fiziksel sunucu alımlarında 12 ay boyunca geçerlidir.
  • Her kullanıcı birden fazla alım gerçekleştirebilir.
  • Başka kampanyalar ile birleştirilemez.
tier III veri merkezi
TIER III
Veri Merkezi
Size Özel kaynaklar
Size Özel
Kaynaklar
limitsiz trafik
Limitsiz
Trafik
yedekli network alt yapısı
Yedekli
Network Alt Yapısı
ücretsiz kurulum
Ücretsiz Kurulum
& Taşıma Desteği
stabil hizmet
Stabil
Hizmet
ücretsiz parça garantisi
Ücretsiz
Donanım Garantisi
uzman müşteri temsilcisi
Uzman Müşteri
Temsilcisi
Dedicated Server
Fiziksel sunucu hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?
Hangi sunucunun size uygun olduğuna Vargonen uzmanları ile birlikte karar verin!

Dedicated server çözümlerimiz için Türkiye’de ve dünyada birçok noktada endüstri ve kalite standartları kanıtlanmış DELL, HP, Cisco ve Fujitsu markaları ile çalışmaktayız.

Dedicated sunucunuzun yazılımsal ve donanımsal tüm kaynakları, belirlediğiniz özelleştirmeler ile paylaşımsız olarak sadece size özel şekilde yapılandırılır.

Sunucu Yönetim Servisi

Sunucunu yönetimi konusunda deneyiminiz ya da zamanınız yok diye endişelenmeyin. Sunucunuz üzerinde gerçekleşecek işletim sistemi, kontrol panel güncellemesi, performans ayarı ve periyodik bakım gibi işlemleri Vargonen sistem uzmanları sizin için uygun maliyetlerle gerçekleştirsin.

Size Özel Paylaşımsız Sunucu Kaynakları

Size Özel Paylaşımsız Sunucu Kaynakları

Tamamı size özel dedicated server kaynakları ile gerçek kiralık sunucu performansını yaşayın. RAM, Disk, İşlemci ya da Trafik gibi sunucu performansını belirleyen tüm donanımlar ve kaynaklar yalnızca size tasis edilir ve diğer sunucular ile paylaştırılmaz. Vargonen fiziksel sunucular, kurumsal donanımları, tamamı yedekli network alt yapısı ve TIER III veri merkezi kalitesi ile projelerinizi rakipsiz performansla yayınlamanızı sağlar.

Avantajlı Fiziksel Sunucu Fiyatları

Dedicated server, yüksek donanımları ve kaynakları ile işletmenizin sunucu ihtiyaçlarına yüksek performanslı çözümler sunarken, rakipsiz özelliklere oranla en iyi fiyatlara sahiptir. Vargonen kiralık sunucu hizmetleri ile işletmenizin server maliyetlerini düşürebilir, işlerinizi büyütürken karlılığınızı da arttırabilirsiniz.

Avantajlı Fiziksel Sunucu Fiyatları
Güçlü Veri Merkezi ve Donanım Alt Yapısı

Güçlü Veri Merkezi ve Donanım Alt Yapısı

Tüm fiziksel sunucularımız, Türkiye'nin fiber internet merkezinde yer alan ve TIER III sertifikasına sahip veri merkezinde barındırılmaktadır. Tamamı yedekli network alt yapısı ile kesinti ya da yavaşlama gibi problemler yaşamadan fiziksel sunucunuzu yönetebilirsiniz.

Ücretsiz Fiziksel Sunucu Taşıma Desteği

Sunucu taşıması yapmak zahmetli bir iştir. Taşıma sırasında oluşabilecek bir aksaklık veri kaybı yaşamanıza neden olabilir. Vargonen kalitesine geçmek isteyen kullanıcılarımıza Ücretsiz Sunucu Taşıma desteği sunuyoruz. Tüm sunucu transfer işlemleriniz uzman teknik destek ekimiz tarafından yapılır ve tarafınıza teslim edilir.

Ücretsiz Fiziksel Sunucu Taşıma Desteği

Sıkça sorulan sorular

Dedicated server, tüm sunucu kaynaklarının tek bir kullanıcıya özel olarak tahsis edildiği, paylaşımsız fiziksel sunucu kiralama hizmetidir. Fiziksel sunucu servislerinde, tüm donanımlar her hangi bir sanallaştırma işlemi yapmadan, diğer sunucu servisleri ile kaynak paylaşımında bulunmadan, sadece bir kullanıcıya tahsis edilir. 

Dedicater server satın alma işleminin ardından sunucunuz, teknik ekibimiz tarafından ücretsiz olarak kurulur ve size teslim edilir. Fiziksel sunucu kurulumu, sipariş aşamasında belirtmiş olduğunuz config'lere göre hazırlanır. Sunucudaki tüm güncellemeler de yapılarak, %100 hazır bir şekilde teslim edilir. Kurulum işlemleri tamamlandıktan sonra, kullanıcı hesabınıza tanımlı e-posta adresinize, sunucu bilgilerinin yer aldığı bir bilgilendirme maili iletilir.

Sunucu donanımı ve barındırma hizmeti satın alma, teknik gereksinimleri karşılamak üzere personel bulundurma, garanti süresi takibi çalışmaları sizin için yüksek yatırım ve operasyon maliyetleri oluşturacaktır. Vargonen kalitesiyle edineceğiniz kiralık sunucunuzu en seçkin veri merkezlerinde, alanında uzman bir teknik ekip aracılığıyla daha ekonomik ve profesyonel bir şekilde yönetebilirsiniz.

Dedicated sunucunuzda meydana gelebilecek donanımsal arızalara karşı tüm sunucularımız garantimiz kapsamındadır. Teknik ekibimize iletilen arıza bildirimleri ile ilgili araştırma süreci ve üretici görüşmeleri gerçekleştirilerek parça değişim işlemleriniz ücretsiz olarak tamamlanır. 

Dedicated sunucu çözümlerimiz Linux, Windows ve VMware işletim sistemlerinin farklı sürümlerini desteklemektedir. İhtiyacınıza en uygun işletim sistemini seçerek sunucunuzu dilediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz.

Vargonen, Türk Telekom, Turkcell Superonline ve yurtdışı omurga bağlantıları üzerinden, tamamı yedekli çalışan network altyapısı ile %99,9 uptime garantisi sağlamaktadır. Fiziksel sunucularımız hakkında detaylı bilgi almak ya da size özel bir fiziksel sunucu çözümü için satış/destek ekibimiz ile iletişime geçiniz.

Size özel fiziksel sunucu çözümleri
Firmanız, projeniz ya da e-ticaret siteniz için özel bir sunucu çözümüne ihtiyaç duyuyorsanız doğru yerdesiniz. İletişim bilgilerinizi bırakın, size en uygun sunucu çözümlerini üretelim.
Sunucu seçiminde kararsız mı kaldınız?
Hangi ürüne ihtiyaç duyduğunuza karar veremediyseniz sizin için buradayız. Sizin için en uygun çözüme ihtiyaçlarınız ve uzmanlarımızın analizleri doğrultusunda birlikte karar verelim.