Ürün Adı
İşlemci
RAM
Disk
Raid
Trafik
Ürün Adı DELL R210-II
DELL R210-II
Intel Xeon E3-1240 v2
İşlemci 8 HT Core
3.4 GHz
RAM 8 GB
DDR3 ECC RAM
Disk 600 GB
15K SAS Disk
Raid Hardware
H200
Trafik 100 Mbit/s
Paylaşımsız
Toplam Fiyat
85.99 $
63
, 99 $
/ay
%25 indirim
Ürün Adı HP DL360E GEN8
HP DL360E GEN8
Intel Xeon E5-2620
İşlemci 16 HT Core
2.1 GHz
RAM 16 GB
DDR4 ECC RAM
Disk 480 GB
SSD Disk
Raid Smart Array
P420/1GB
Trafik 100 Mbit/s
Paylaşımsız
Toplam Fiyat
199.99 $
151
, 99 $
/ay
%24 indirim
Ürün Adı CISCO C220 M4-1
CISCO C220 M4-1
2 x Intel Xeon E5-2620
İşlemci 16 HT Core
2.1 GHz
RAM 64 GB
DDR4 ECC RAM
Disk 2x480 GB
SSD Disk
Raid Hardware
RAID
Trafik 100 Mbit/s
Paylaşımsız
Toplam Fiyat
279.99 $
209
, 99 $
/ay
%25 indirim
TIER III
Veri Merkezi
Size Özel
Kaynaklar
Limitsiz
Trafik
Yedekli
Network Alt Yapısı
Ücretsiz
Kurulum
Stabil
Hizmet
Ücretsiz
Parça Garantisi
Uzman Müşteri
Temsilcisi
Dedicated Server
Fiziksel sunucu hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?
Hangi sunucunun size uygun olduğuna Vargonen uzmanları ile birlikte karar verin!

Dedicated sunucu çözümlerimiz için Türkiye’de ve dünyada birçok noktada endüstri ve kalite standartları kanıtlanmış DELL, HP, Cisco ve Fujitsu markaları ile çalışmaktayız.

Dedicated sunucunuzun yazılımsal ve donanımsal tüm kaynakları, belirlediğiniz özelleştirmeler ile paylaşımsız olarak sadece size özel şekilde yapılandırılır.

Sunucu Yönetim Servisi

Sunucunu yönetimi konusunda deneyiminiz ya da zamanınız yok diye endişelenmeyin. Sunucunuz üzerinde gerçekleşecek işletim sistemi, kontrol panel güncellemesi, performans ayarı ve periyodik bakım gibi işlemleri Vargonen sistem uzmanları sizin için uygun maliyetlerle gerçekleştirsin.
Size Özel Paylaşımsız Sunucu Kaynakları

Size Özel Paylaşımsız Sunucu Kaynakları


Tamamı size özel fiziksel sunucu kaynakları ile gerçek kiralık sunucu performansını yaşayın. RAM, Disk, İşlemci ya da Trafik gibi sunucu performansını belirleyen tüm donanımlar ve kaynaklar yalnızca size tasis edilir ve diğer sunucular ile paylaştırılmaz. Vargonen fiziksel sunucuları, kurumsal donanımları, tamamı yedekli network alt yapısı ve TIER III veri merkezi kalitesi ile projelerinizi rakipsiz performansla yayınlamanızı sağlar.

Avantajlı Fiziksel Sunucu Fiyatları


Dedicated server, yüksek donanımları ve kaynakları ile işletmenizin sunucu ihtiyaçlarına yüksek performanslı çözümler sunarken, rakipsiz özelliklere oranla en iyi fiyatlara sahiptir. Vargonen kiralık sunucu hizmetleri ile işletmenizin server maliyetlerini düşürebilir, işlerinizi büyütürken karlılığınızı da arttırabilirsiniz.

Avantajlı Fiziksel Sunucu Fiyatları
Ücretsiz Plesk Panel ve Yedekleme

Ücretsiz Plesk Panel ve Yedekleme


Tüm fizksel sunucu işlemlerinizi tek bir panel üzerinden yapabileceğiniz, dünyanın en çok tercih edilen kontol paneli Plesk'e ücretsiz sahip olabilirsiniz. Vargonen kiralık sunucu ürünleri, verilerinizin korunmasını sağlamak ve olası veri kayıplarını engellemek için ücretsiz yedekleme özelliğine sahiptir. Tüm verileriniz, sahip olduğunuz sunucu özelliklerine göre farklı periyotlarda tüm verilerinizi yedekler ve dilediğiniz zaman yedeklerinizi geri yüklemenize imkan sağlar. Vargonen fiziksel sunucularının ücretsiz özellikleri ile sunucu maliyetlerini en az indirebilirsiniz.

Ücretsiz Fiziksel Sunucu Taşıma Desteği


Sunucu taşıması yapmak zahmetli bir iştir. Taşıma sırasında oluşabilecek bir aksaklık veri kaybı yaşamanıza neden olabilir. Vargonen kalitesine geçmek isteyen kullanıcılarımıza Ücretsiz Sunucu Taşıma desteği sunuyoruz. Tüm sunucu transfer işlemleriniz uzman teknik destek ekimiz tarafından yapılır ve tarafınıza teslim edilir.

Ücretsiz Fiziksel Sunucu Taşıma Desteği

Sıkça sorulan sorular

Dedicated server nedir?

Dedicated server, tüm sunucu kaynaklarının tek bir kullanıcıya özel olarak tahsis edildiği, paylaşımsız fiziksel sunucu kiralama hizmetidir.

Fiziksel sunucu kurulumu nasıl yapılır?

Dedicater server satın alma işleminin ardından sunucunuz, teknik ekibimiz tarafından ücretsiz olarak kurulur ve size teslim edilir.

Neden fiziksel sunucu satın almalıyım?

Sunucu donanımı ve barındırma hizmeti satın alma, teknik gereksinimleri karşılamak üzere personel bulundurma, garanti süresi takibi çalışmaları sizin için yüksek yatırım ve operasyon maliyetleri oluşturacaktır. Vargonen kalitesiyle edineceğiniz kiralık sunucunuzu en seçkin veri merkezlerinde, alanında uzman bir teknik ekip aracılığıyla daha ekonomik ve profesyonel bir şekilde yönetebilirsiniz.

Parça Garantisi ne anlama gelmektedir?

Dedicated sunucunuzda meydana gelebilecek donanımsal arızalara karşı tüm sunucularımız garantimiz kapsamındadır. Teknik ekibimize iletilen arıza bildirimleri ile ilgili araştırma süreci ve üretici görüşmeleri gerçekleştirilerek parça değişim işlemleriniz ücretsiz olarak tamamlanır.

Sunucularınız hangi işletim sisteminlerini destekliyor?

Dedicated sunucu çözümlerimiz Linux, Windows ve VMware işletim sistemlerinin farklı sürümlerini desteklemektedir. İhtiyacınıza en uygun işletim sistemini seçerek sunucunuzu dilediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz.

Dedicated sunucular için uptime garantisi var mıdır?

Vargonen, Türk Telekom, Turkcell Superonline ve yurtdışı omurga bağlantıları üzerinden, yedekli çalışan network altyapısı ile %99,99 uptime garantisi sağlamaktadır.
Size özel sunucu çözümleri
Firmanız, projeniz ya da e-ticaret siteniz için özel bir sunucu çözümüne ihtiyaç duyuyorsanız doğru yerdesiniz. İletişim bilgilerinizi bırakın, size en uygun sunucu çözümlerini üretelim.
Sunucu seçiminde kararsız mı kaldınız?
Hangi ürüne ihtiyaç duyduğunuza karar veremediyseniz sizin için buradayız. Sizin için en uygun çözüme ihtiyaçlarınız ve uzmanlarımızın analizleri doğrultusunda birlikte karar verelim.