Nano Cloud Server ile Projeleriniz Daha Güçlü!

maliyet avantajı
Maliyet
Avantajı
anında kolay kurulum
Anında
Kolay Kurulum
esnek altyapı
Esnek
Altyapı
ücretsiz yedekleme
Ücretsiz
Yedekleme
ücretsiz kontrol paneli
Ücretsiz
Kontrol Paneli
hızlı bağlantı
Hızlı
Bağlantı
yüksek performans
Yüksek
Performans
müşteri temsilcisi
Müşteri
Temsilcisi
Paketleri Karşılaştırın Nano Cloud 10 Nano Cloud 40 Nano Cloud 120 Nano Cloud 200
Core/CPU 1 CPU 2 CPU 4 CPU 6 CPU
Ram 1 GB 4 GB 8 GB 16 GB
Storage 10 GB SSD 50 GB SSD 120 GB SSD 200 GB SSD
Trafik 1 TB 2 TB 4 TB 6 TB
Network 1 Adet IP 1 Adet IP 1 Adet IP 1 Adet IP
Yedekleme Opsiyonel Opsiyonel Opsiyonel Opsiyonel
Ücretsiz Plesk Panel Opsiyonel Opsiyonel Plesk Web Admin Plesk Web Admin
%99.99 Uptime Oranı
TIER III+ Veri Merkezi
İşletim Sistemi + + +
8.99 $
3
, 49 $
/ay
Satın al
8.99 $
11
, 99 $
/ay
Satın al
8.99 $
27
, 99 $
/ay
Satın al
8.99 $
41
, 99 $
/ay
Satın al

Maksimum performans sunan Cloud Sunucu mimarisi

Nano Cloud Sunucular ile projeniz için ihtiyacınız olan tüm donanım alt yapısını dilediğiniz gibi oluşturabilir, veritabanı, işletim sistemi ve kontrol paneli seçeneklerini özelleştirebilirsiniz. Nano Bulut Sunucu hizmeti ile kaynak ihtiyacınıza göre ekleme yapabilirsiniz.

  • windows server
  • centos
  • cloud linux
  • debian
  • ubuntu

Hızlı ve Pratik
Bulut Sunucu Yönetimi


Sunucu yönetiminde kontrol panelinin tüm sunucu üzerinde erişime ve yönetime izin veriyor olması büyük öneme sahiptir. Dünyanın en çok tercih edilen kontrol paneli Plesk ile bulut sunucu (cloud server) hizmetinizi kolayca yönetebilirsiniz. Türkçe arayüze ve gelişmiş sunucu yönetim özelliklerine sahip Plesk Panel ile bulut sunucunuzu kolayca yönetmeye başlayın.

Hızlı ve Pratik Bulut Sunucu Yönetimi

Yüksek Performanslı
SSD Storage Cloud Server


Nano Cloud Sunucular, veri kaybı riskini en aza indiren ve veri işlem hızı açısından standart disklere oranla çok daha yüksek veri yazma ve okuma hızına sahiptir. Proje performansına doğrudan etki eden SSD Stroge alt yapısı ile web projelerinizi yayınlarken maksimum verim alırsınız. SSD Storage alt yapısı tamamı yedekli olarak çalıştığından, kesinti ve data kayıplarının %99,9 önüne geçebilirsiniz.

Hızlı ve Pratik Bulut Sunucu Yönetimi
Üstün Bulut Sunucu Mimarisi

Üstün Bulut Sunucu Mimarisi

Nano Cloud Server sahip olduğu üstün sanallaştırma mimaris ile bulut sunucu ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için özel olarak hazırlanmıştır. Tamamı yedekli ve yüksek teknolojiye sahip network omurgası, Intel XEON işlemci ve %100 SSD disk ile projelerinizi yüksek performanslı ve kesintisiz olarak yayınlayabileceğiniz, güçlü bulut sunucuları keşfedin. İşinizi büyütmeye Nano Cloud Server ile başlayın.

Sunucu İhtiyaçlarınıza Ekonomik Çözüm

Start-up aşamasındaki projelerden, kurumsal projelere kadar işletmenizin sunucu ihtiyaçlarına göre oluşturulmuş Nano Cloud Server paketleri ile ihtiyacınız olan donanımlara ve kaynaklara en iyi fiyata sahip olabilirsiniz. İşleriniz artmaya ve işletmeniz büyümeye başladığında, ihtiyacınız kadar donanım ve network kaynaklarına sahip cloud sunucuyu seçebilir, gereksiz kaynak maliyetine girmeden, en iyi fiyat/performansı elde edebilirsiniz.

Sunucu İhtiyaçlarınıza Ekonomik Çözüm
Ücretsiz Plesk Panel

Ücretsiz Plesk Panel

Nano Cloud server sahip olduğu ücretsiz özellikleri ile sunucu maliyetlerinizi en aza indirmenizi sağlar. Sunucu yönetimi konusunda dünyanın en çok tercih edilen kontrol panellerinden biri olan Plesk Panel'e ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Ücretsiz Sunucu Taşıma Desteği

Sunucu taşıması yapmak zahmetli bir iştir. Taşıma sırasında oluşabilecek bir aksaklık veri kaybı yaşamanıza neden olabilir. Vargonen kalitesine geçmek isteyen kullanıcılarımıza Ücretsiz Sunucu Taşıma desteği sunuyoruz. Tüm sunucu transfer işlemleriniz uzman teknik destek ekimiz tarafından yapılır ve tarafınıza teslim edilir.

Ücretsiz Sunucu Taşıma Desteği
Cloud sunucu hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?
Hangi sanal sunucunun size uygun olduğuna Vargonen uzmanlarıyla karar verin!

Sıkça sorulan sorular


Cloud (Bulut) sunucu nedir?

Bulut sunucu, sanallaştırma teknolojisi kullanılarak işlemci, ram, disk gibi kaynakların sanal ortamdan temin edildiği ve kaynak kullanımlarının ihtiyaca uygun olarak kolaylıkla güncellenebildiği sunucu sistemleridir.


Bulut sunucu servisinin avantajları nelerdir?

Vargonen Bulut Sunucu hizmeti düşük maliyet avantajı ile stabil ve yüksek performansı yedekli altyapı ve ihtiyaca uygun kaynak kullanımını bir arada sunmaktadır.


Sunucu yedekleme hizmeti sunuyor musunuz?

Evet, cloud sunucunuz için talep edilen gün sayısında hem komple sunucu imajı hem de dosya bazlı geri dönme imkânı sunan ücretli yedekleme hizmetimiz mevcuttur.


Cloud sunucularınız hangi işletim sistemlerini destekliyor?

Vargonen bulut sunucu çözümleri Linux CentOS 7 x64, Linux Debian 8 x64, Linux Ubuntu Server 16 x64, Windows 2016 Server x64 Standart, Windows 2012 Server R2 x64 Standart işletim sistemlerini desteklemektedir.


Cloud sunucu için kontrol panel sağlıyor musunuz?

Vargonen'den satın aldığınız sanal sunucu servisi için Plesk Onyx Web Admin Edition (10 Domain), Plesk Onyx Web Pro Edition (30 Domain), Plesk Onyx Web Host Edition (Sınırsız Domain), cPanel / WHM, DirectAdmin, MaestroPanel (30 Domain), MaestroPanel (Sınırsız Domain) kontrol panellerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz diğer kontrol panellerini bulut sunucunuza kurabilirsiniz.


Cloud sunucu lokasyonunun önemi var mıdır?

Sanal sunucunuz ile ilgili lokasyon tercihi, hedeflenen müşteri kitlenizin bulunduğu lokasyon, gerçekleştireceğiniz proje vb. parametrelere göre tamamen sizin seçiminizdedir. Bu konuyla ilgili dilerseniz uzman teknik destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.


Cloud sunucuların kurulumu nasıl gerçekleşiyor?

Bulut sunucu kurulumu satın alma işleminizi takiben, sistem destek uzmanlarımız tarafından seçtiğiniz özelliklere uygun şekilde gerçekleştirilir ve cloud server kullanıma hazır hale getirildikten sonra sizlere teslim edilir.


Cloud server yönetimini kim yapıyor?

Vargonen Bulut çözümlerimizde, web tabanlı Vsphere yönetim paneli üzerinden yeniden kurulum, sunucu kapatma/açma gibi yönetimsel işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilir ve konsol erişimi özelliklerini, anlık performans değerlerini ve kaynak kullanımlarını görüntüleyebilirsiniz.

Size özel sunucu çözümleri
Firmanız, projeniz ya da e-ticaret siteniz için özel bir sunucu çözümüne ihtiyaç duyuyorsanız doğru yerdesiniz. İletişim bilgilerinizi bırakın, size en uygun sunucu çözümlerini üretelim.
Sunucu seçiminde kararsız mı kaldınız?
Hangi ürüne ihtiyaç duyduğunuza karar veremediyseniz sizin için buradayız. Sizin için en uygun çözüme ihtiyaçlarınız ve uzmanlarımızın analizleri doğrultusunda birlikte karar verelim.