Nano Cloud Server ile Projeleriniz Daha Güçlü!

maliyet avantajı
Maliyet
Avantajı
anında kolay kurulum
Anında
Kolay Kurulum
esnek altyapı
Esnek
Altyapı
ücretsiz yedekleme
Ücretsiz
Yedekleme
ücretsiz kontrol paneli
Ücretsiz
Kontrol Paneli
hızlı bağlantı
Hızlı
Bağlantı
yüksek performans
Yüksek
Performans
müşteri temsilcisi
Müşteri
Temsilcisi

Maksimum performans sunan Cloud Sunucu mimarisi

Nano Cloud Sunucular ile projeniz için ihtiyacınız olan tüm donanım alt yapısını dilediğiniz gibi oluşturabilir, veritabanı, işletim sistemi ve kontrol paneli seçeneklerini özelleştirebilirsiniz. Vargonen Bulut Sunucu hizmeti ile ilerleyen dönemlerde kaynak ihtiyacınıza göre ekleme yapabilirsiniz.

  • windows server
  • centos
  • cloud linux
  • debian
  • ubuntu

Yüksek Performanslı
SSD Storage Cloud Server


Vargonen Nano Cloud Sunucuların ihtiyaç duyduğu disk kaynağı storage kümesinden sağlanmaktadır. Bu şekilde CPU ve RAM kaynakların sağlandığı sunucu tarafında olabilecek sorunlarda sanal sunucuların kesintisiz bir şekilde çalışması, değişen kaynak ihtiyaçlarına göre sanal sunucunun hostlar arasında hareket ettirilmesi, kolay yedeklenmesi ve veri kaybı riskinin sıfırlanması mümkündür. Proje performansına doğrudan etki eden SSD Storage alt yapısı ile web projelerinizi yayınlarken maksimum verim alırsınız. SSD Storage alt yapısı tamamı yedekli olarak çalıştığından, kesinti ve data kayıplarının %99,9 önüne geçebilirsiniz.

Hızlı ve Pratik Bulut Sunucu Yönetimi
Üstün Bulut Sunucu Mimarisi

Üstün Bulut Sunucu Mimarisi

Nano Cloud Server sahip olduğu üstün sanallaştırma mimaris ile bulut sunucu ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için özel olarak hazırlanmıştır. Tamamı yedekli ve yüksek teknolojiye sahip network omurgası ve %100 SSD ile projelerinizi yüksek performanslı ve kesintisiz olarak yayınlayabileceğiniz, güçlü bulut sunucuları keşfedin. Türkiye'nin en iyi sanal sunucu alt yapısına sahip Nano Cloud Server ile işinizi büyütmeye şimdi başlayın!

Sunucu İhtiyaçlarınıza Ekonomik Çözüm

Start-up aşamasındaki projelerden, kurumsal projelere kadar işletmenizin sunucu ihtiyaçlarına göre oluşturulmuş Nano Cloud Server paketleri ile ihtiyacınız olan donanımlara ve kaynaklara en iyi fiyata sahip olun. İşleriniz artmaya ve işletmeniz büyümeye başladığında, ihtiyacınız kadar donanım ve network kaynaklarına sahip cloud sunucuyu seçebilir, gereksiz kaynak maliyetine girmeden, en iyi fiyat/performansı elde edebilirsiniz.

Sunucu İhtiyaçlarınıza Ekonomik Çözüm
Gelişmiş Cloud Yönetim Paneli

Gelişmiş Cloud Yönetim Paneli

Nano Cloud Server yönetimini yenilenen MyVargonen kontrol paneli üzerinden yapabilirsiniz. Gelişmiş yönetimsel özellikleri ile konsol erişimi, sunucu yeniden başlatma ve sunucu açma/kapatma gibi işlemleri kolayca yapabilirsiniz. MyVargonen kontrol paneli üzerinden sunucunuz için destek talepleri oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz Sunucu Taşıma Desteği

Sunucu taşıması yapmak zahmetli bir iştir. Taşıma sırasında oluşabilecek bir aksaklık veri kaybı yaşamanıza neden olabilir. Vargonen kalitesine geçmek isteyen kullanıcılarımıza Ücretsiz Sunucu Taşıma desteği sunuyoruz. Tüm buut ve sanal sunucu transfer işlemleriniz alanıda uzman sistem mühendislerimiz tarafından yapılır ve kullanıma hazır bir şekilde size teslim edilir.

Ücretsiz Sunucu Taşıma Desteği
Cloud sunucu hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?
Hangi sanal sunucunun size uygun olduğuna Vargonen uzmanlarıyla karar verin!

Sıkça sorulan sorular

Bulut sunucu, sanallaştırma teknolojisi kullanılarak işlemci, RAM, disk gibi kaynakların sanal ortamdan temin edildiği ve kaynak kullanımlarının ihtiyaca uygun olarak kolaylıkla güncellenebildiği sanal sunucu sistemleridir.

Nano Cloud Server hizmeti düşük maliyet avantajı ile en iyi sunucu performansını sunmak için Vargonen sistem mühendisleri tarafından özel tasarlanmış bulut sunucu teknolojisidir. Yedekli network altyapısı ile kesinti ya da veri kaybı riskini en aza indiren Nano Cloud Server, ayrıca sahip olduğu kurumsal donanımlar ile her koşulda en iyi sunucu performansını sunmaktadır.

Evet, cloud sunucunuz için talep edilen gün sayısında hem komple sunucu imajı hem de dosya bazlı geri dönme imkânı sunan ücretli yedekleme hizmetimiz mevcuttur. Sunucu yedekleme hizmeti ile verilerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Vargonen bulut sunucu çözümleri Linux CentOS 7 x64, Linux Debian 8 x64, Linux Ubuntu Server 16 x64, Windows 2016 Server x64 Standart, Windows 2012 Server R2 x64 Standart işletim sistemlerini desteklemektedir.

Vargonen'den satın aldığınız sanal sunucu servisi için Plesk Onyx Web Admin Edition (10 Domain), Plesk Onyx Web Pro Edition (30 Domain), Plesk Onyx Web Host Edition (Sınırsız Domain), cPanel / WHM, DirectAdmin, MaestroPanel (30 Domain), MaestroPanel (Sınırsız Domain) kontrol panellerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz diğer kontrol panellerini bulut sunucunuza kurabilirsiniz.

Sanal sunucunuz ile ilgili lokasyon tercihi, hedeflenen müşteri kitlenizin bulunduğu lokasyon, gerçekleştireceğiniz proje vb. parametrelere göre tamamen sizin seçiminizdedir. Bu konuyla ilgili dilerseniz uzman teknik destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Bulut sunucu kurulumu, satın alma işleminizi takiben, sistem mühendislerimiz tarafından seçtiğiniz özelliklere ve ihtiyacınız olan sistem, donanım ve kontrol paneli seçeneklerine uygun şekilde gerçekleştirilir ve cloud server servisiniz kullanıma hazır hale getirildikten sonra sizlere teslim edilir.

Vargonen Bulut Sunucu servislerimizde, MyVargonen yönetim paneli üzerinden yeniden kurulum, sunucu kapatma/açma gibi yönetimsel işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilir ve konsol erişimi özelliklerini, anlık performans değerlerini ve kaynak kullanımlarını görüntüleyebilirsiniz. Sunucu yönetimi konusunda tecrübeniz yoksa, Profesyonel sunucu yönetim hizmetimizi inceleyebilirsiniz.

Size özel sunucu çözümleri
Firmanız, projeniz ya da e-ticaret siteniz için özel bir sunucu çözümüne ihtiyaç duyuyorsanız doğru yerdesiniz. İletişim bilgilerinizi bırakın, size en uygun sunucu çözümlerini üretelim.
Sunucu seçiminde kararsız mı kaldınız?
Hangi ürüne ihtiyaç duyduğunuza karar veremediyseniz sizin için buradayız. Sizin için en uygun çözüme ihtiyaçlarınız ve uzmanlarımızın analizleri doğrultusunda birlikte karar verelim.