Mail Spam Koruması ile Yalnızca İşinize Odaklanın

Gelen E-Posta Koruması
Gelen
E-Posta Koruması
Ücretsiz Anti-Virüs
Ücretsiz
Anti-Virüs
Domain iç transfer
Maksimum
Güvenlik
Ücretsiz Kurulum
Ücretsiz
Kurulum
 Ücretsiz Yönetim Paneli
Ücretsiz
Yönetim Paneli
Ücretsiz Teknik Destek
Ücretsiz
Teknik Destek
En İyi Fiyat Avantajı
En İyi
Fiyat Avantajı
SMTP-TLS/SSL Desteği
SMTP-TLS/SSL
Desteği
Paketleri Karşılaştırın Ekonomik Standart Profesyonel Premium
Domain Sayısı 1 5 10 20
SMTP-TLS/SSL Desteği
Antispam Koruma
Anti Virüs
Yönetim Paneli
E-posta Arşivleme
3.99 $
2
, 75 $
/ay
19.99 $
13
, 75 $
/ay
39.99 $
27
, 50 $
/ay
99.99 $
55
, 00 $
/ay
Mail Spam Koruma
Mail Spam Koruma hakkında detaylı bilgi almak ister misin?
Size en uygun spam koruma hizmetine Vargonen uzmanları ile birlikte karar verin.

Sıkça sorulan sorular

E-postalar kurumsal kimliğinizin önemli bir göstergesi, işinizde en önemli iletişim aracınız ve verilerinizin toplandığı en önemli kaynaklardır. E-postalarınız sizin için bu kadar önem arz ederken, haberleşme verimliliğinizi etkileyen ve verilerinizi tehlikeye atan spam, virüs ve kötü amaçlı yazılımlardan korunmanız da aynı oranda önem arz etmektedir. Bu nedenle spam koruma hizmetine sahip olarak hem gelen, hem de giden e-posta trafiğinizi koruma altına almanız önemlidir.

Alan adı sayınıza göre belirlenen hizmet paketlerimizi aylık veya yıllık faturalama dönemleri şeklinde satın alabilirsiniz. Bunun yanında kurumsal ve büyük ölçekli projelerinizde, satış temsilcilerimiz size özel teklif hazırlamaktan memnuniyet duyacaklardır.

Spam koruma çözümlerimiz tamamen cloud altyapımız üzerinde ve donanım bağımsız çalışmaktadır. Bu nedenle size maliyet yaratacak herhangi bir donanım ve yazılıma gerek kalmadan kolayca spam koruma hizmetinizi kullanabilirsiniz.

Vargonen spam koruma servisi, sürekli öğrenen, akıllı algoritması sayesinde maksimum güvenlik ilkesiyle çalışarak, spam ve zararlı yazılım içeren mailleri ağınıza ulaşmadan ortadan kaldırır ve karşılaşabileceğiniz riskleri minimuma indirir. İşlenen verileri zaman içerisinde analiz ederek öğrenen ve kendisini geliştiren algoritmalar sayesinde herhangi bir güncellemeye gerek duymazsınız.

Evet, Vargonen spam koruma servisinde sizlere ücretsiz olarak sağladığımız gelişmiş yönetim paneli ile genel yönetimsel işlemlerinizi yapabilir, kapsamlı istatistiklere ve raporlara ulaşabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz gelişmiş kontrol paneli ile kara liste / beyaz liste yönetimi, e-posta kullanım istatistiklerinin incelenmesi ve raporlanması gibi işlemleri zaman kaybetmeden, kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

7 / 24 uyarı sistemleri ile denetlenen Vargonen altyapısı sayesinde kullanıcı deneyiminin en üst seviyede olduğu, yüksek performanslı ve stabil bir hizmet alırsınız. Satın aldığınız hizmet sonrası tarafınıza atanan özel müşteri temsilcinize e-mail, telefon veya canlı destek sistemlerimiz üzerinden ulaşarak, ihtiyacınız olan her an uzman teknik destek hizmeti alabilirsiniz. Spam koruma hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için satış/destek temsilcimize ulaşın.

Size özel sunucu çözümleri
Firmanız, projeniz ya da e-ticaret siteniz için özel bir sunucu çözümüne ihtiyaç duyuyorsanız doğru yerdesiniz. İletişim bilgilerinizi bırakın, size en uygun sunucu çözümlerini üretelim.
Sunucu seçiminde kararsız mı kaldınız?
Hangi ürüne ihtiyaç duyduğunuza karar veremediyseniz sizin için buradayız. Sizin için en uygun çözüme ihtiyaçlarınız ve uzmanlarımızın analizleri doğrultusunda birlikte karar verelim.