Hosted Exchange Mail neden Vargonen'den alınmalı?

rakipsiz performans
Rakipsiz
Performans
ücretsiz kurumsal imza
Ücretsiz
Kurumsal İmza
ücretsiz günlük yedekleme
Ücretsiz
Günlük Yedekleme
yüksek disk alanı
Yüksek
Disk Alanı
%99.99 uptime garantisi
%99,99
Uptime garantisi
%100 mobil uyumlu
%100
Mobil Uyumlu
spam ve virüs koruması
Spam
& Virüs Koruması
ücretsiz kurulum desteği
Ücretsiz
Kurulum Desteği

Sıkça sorulan sorular


Neden Hosted Exchange hizmeti satın almalıyım?

Müşterileriniz ile daha profesyonel bir e-posta iletişimi kurmak ve itibarınızı güçlendirmek için markanızın adını taşıyan bir e-posta adresine sahip olmanız oldukça önemlidir. Hosted exchange hizmeti ile operasyonel yüklerle uğraşmadan,uygun fiyatlarla markanızın prestijini artırabilir ve profesyonel iletişim sağlayabilirsiniz.


Tüm cihazlarımdan e-postalarıma ulaşabilir miyim?

Evet, Hosted Exchange, e-maillerinize, takviminize, bağlantılarınıza ve ajandanıza Outlook, web ara yüz ve mobil cihazlarınız üzerinden kolaylıkla erişebilmenizi sağlar. Kullanacağınız tüm iletişim araçları senkronize bir şekilde çalışacağı için yapacağınız değişiklikler tüm platformlarda anında geçerli ve görülebilir durumdadır.


Hosted Exchange servisinde mail kotası var mıdır?

Vargonen Hosted Exchange'de mail kotası bulunmamaktadır. Vargonen Hosted Exchange’de sınırsız depolama alanına sahip olursunuz. Bu sayede mail kotanız dolduğu için maillerinizi silmenize, yedek almanıza, arşiv oluşturmanıza gerek kalmaz. Yıllar önceki maillerinize bile ulaşabilirsiniz.


Anti-Virüs ve Anti-Spam koruma sağlıyor musunuz?

Evet, Hosted Exchange çözümlerimizde, yazışmalarınızın ve bilgilerinizin güvenliğini sağlayacak anti-virüs ve anti-spam özellikleri ile e-posta hesaplarınız korunmaktadır. Bu sayede potansiyel güvenlik sorunları ve zaman kaybı risklerinin önüne geçilmektedir.


Hosted Exchange için ücretsiz destek sağlıyor musunuz?

Evet, Siz işinize odaklanırken, uzman teknik ekibimiz sizin için sunucu ve yazılım güncelleme, yönetim, bakım çalışmalarını gerçekleştirir, oluşabilecek sorunlara anında müdahale ederek hosted exchange hizmetinizin stabil bir şekilde çalışmasını sağlar.


Hosted Exchange için nasıl bir altyapı kullanmaktasınız?

Exchange mail hizmetimizde, e-postalarınız yedekli sunucular üzerinde saklanmakta olup, kullanmakta olduğunuz bilgisayarlar veya mobil cihazlara bağımlı değildir. Bu sayede bilgisayar ya da mobil cihazlarınızda arıza veya kaybolma oluşması durumunda e-postalarınız zarar görmemektedir.


Uptime garantisi sağlıyor musunuz?

Vargonen, Türk Telekom, Turkcell Superonline ve yurtdışı omurga bağlantıları üzerinden, yedekli çalışan network altyapısı ile %99,99 uptime garantisi sağlamaktadır.


Minimum kaç adet e-posta hesabı alabilirim?

Hosted exchange hizmetimizde alt limit ve üst limit bulunmamaktadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda dilerseniz 1 adet, dilerseniz yüzlerce e-posta hesabı kullanabilirsiniz.