WordPress Hosting Dünyasının Ayrıcalıklarını Keşfedin!

%100 SSD performansı
%100
SSD Performansı
Ücretsiz Teknik Destek
Yüzlerce
Hazır Uygulama
yüzlerce hazır uygulama
Ücretsiz 
Tema ve Eklentiler
ücretsiz tema ve eklentiler
Ücretsiz
cPanel
ücretsiz cPanel
Güçlü
Sunucu Altyapısı
ücretsiz LiteSpeed Cache
Ücretsiz
LiteSpeed Cache
Ücretsiz Yedekleme
Ücretsiz
Yedekleme
ücretsiz profesyonel destek
Ücretsiz
Profesyonel Destek
Paketleri Karşılaştırın Ekonomik Standart Profesyonel Premium
Web Sitesi Barındırma 1 Adet 2 Adet 3 Adet 7 Adet
Subdomain 1 Adet 2 Adet 3 Adet 7 Adet
SSD Disk Alanı 10 GB 30 GB Sınırsız Sınırsız
Trafik 30 GB 50 GB Sınırsız Sınırsız
Ziyaret Sayısı 30.000 125.000 750.000 2.500.000
E-Posta Hesabı Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız
ECC RAM 1 GB RAM 2 GB RAM 2 GB RAM 4 GB RAM
CPU / İşlemci 1 Core 1 Core 2 Core 2 Core
Ücretsiz Yedekleme 1 Günlük 3 Günlük 5 Günlük 7 Günlük
MySQL Veritabanı
Ücretsiz cPanel
2.99 $
1
, 39 $
/ay
Satın al
4.99 $
1
, 99 $
/ay
Satın al
9.99 $
3
, 59 $
/ay
Satın al
19.99 $
7
, 99 $
/ay
Satın al
Paketleri Karşılaştırın Ekonomik Standart Profesyonel Premium
Cloud Linux
Ücretsiz cPanel
LiteSpeed Web Server
LiteSpeed Cache
PHP Versiyonları 5.x - 7.x 5.x - 7.x 5.x - 7.x 5.x - 7.x
PHP.ini
Veri Merkezi TIER III TIER III TIER III TIER III
Network Çıkışı 2 x 10 GBit/s 2 x 10 GBit/s 2 x 10 GBit/s 2 x 10 GBit/s
Zamanlanmış Görevler
Gelişmiş Site İstatistikleri
%99.9 Uptime
2.99 $
1
, 39 $
/ay
Satın al
4.99 $
1
, 99 $
/ay
Satın al
9.99 $
3
, 59 $
/ay
Satın al
19.99 $
7
, 99 $
/ay
Satın al
Paketleri Karşılaştırın Ekonomik Standart Profesyonel Premium
MySQL Veritabanı 2 Adet Sınırsız Sınırsız Sınırsız
MySQL Veritabanı Boyutu 1 GB 1 GB 1 GB 1 GB
MySQL Veritabanı Sürümü 5.6.x 5.6.x 5.6.x 5.6.x
MySQL Veritabanı Desteği
PHP MyAdmin
2.99 $
1
, 39 $
/ay
Satın al
4.99 $
1
, 99 $
/ay
Satın al
9.99 $
3
, 59 $
/ay
Satın al
19.99 $
7
, 99 $
/ay
Satın al
Paketleri Karşılaştırın Ekonomik Standart Profesyonel Premium
E-Posta Hesabı Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız
Web Mail
Ücretsiz AntiSpam
Ücretsiz AntiVirüs
POP3 - IMAP - SMTP
E-Posta Yönlendirme
Otomatik Yanıtlayıcı
Saatlik Gönderim Limiti 250 Adet 250 Adet 250 Adet 250 Adet
E-mail Disk Alanı 250 MB/Adet 250 MB/Adet 500 MB/Adet 500 MB/Adet
2.99 $
1
, 39 $
/ay
Satın al
4.99 $
1
, 99 $
/ay
Satın al
9.99 $
3
, 59 $
/ay
Satın al
19.99 $
7
, 99 $
/ay
Satın al
Paketleri Karşılaştırın Ekonomik Standart Profesyonel Premium
Telefon Desteği
Ticket Desteği
Canlı Destek
Özel Müşteri Temsilcisi
2.99 $
1
, 39 $
/ay
Satın al
4.99 $
1
, 99 $
/ay
Satın al
9.99 $
3
, 59 $
/ay
Satın al
19.99 $
7
, 99 $
/ay
Satın al
Wordpress Yonetin

WordPress ile
Tek Tıkla Sitenizi Kurun,
Kolayca Yönetin!

Kurumsal web sitesi, kişisel blog ve e-ticaret sitesi açmak için siz de dünyanın en çok kulanılan hazır web sitesi uygulaması (CMS) WordPress ile kolayca başlayın!

Ücretsiz

Yüzlerce Hazır Tema & Eklenti

Ücretsiz tema ve eklenti seçenekleri ile web sitenizi özelleştirebilir, daha profesyonel sayfa şablonları oluşturabilirsiniz. Üstelik bunları yapmak için uzman olmanıza gerek yok! Dünyanın en pratik hazır web sitesi oluşturma alt yapısı WordPress ile web sitenizi kendiniz hazırlayın!

Şimdi Başlayın
WordPress Hosting ile Her Zaman En İyi Performans
Optimize Sunucular

WordPress Hosting paketleri, tamamı WordPress için %100 uyumlu olarak konfigre edilmiş sunucular üzerinde barındırılmaktadır. WordPress optimize sunucular, WordPress’in tüm tema, eklenti ve yazılım altyapısının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak, yüksek performans ve kesintisiz hizmet almanızı sağlayacaktır. WordPress hosting paketleri ile tema ve eklentilerden kaynaklı uyum sorunları yaşamadan sitenizi yönetebilirsiniz.

LiteSpeed Cache

LiteSpeed Cache, WordPress alt yapısına sahip web sitelerinin optimizasyonu için kullanılan en etkili eklentilerden biridir. Sayfa açılış hızına doğrudan etki eden LiteSpeed Cache ile WordPress web sitenizdeki görselleri, JavaScript ve CSS’leri ve veritabanını optimize ederek dosya boyutlarını minimize eder, gereksiz verileri temizleyerek web sitenizin çok daha hızlı çalışmasını sağlar.

Otomatik Kurulum

WordPress uyumlu hosting paketleri ile birlikte dünyanın en çok tercih edilen, Türkçe arayüze sahip hosting kontrol paneli cPanel’e de ücretsiz sahip olursunuz. cPanel üzerinden WordPress web sitenizi tek tıkla kurabilir, veritabanı, kullanıcı bilgileri, e-posta oluşturma ve diğer tüm ayarlamaları cPanel üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

Yüksek Güvenlik

Vargonen sunucularının tamamı yüksek güvenliğe sahip TIER III sertifikasına sahip vermerkezi üzerinden servis sağlamaktadır. Üst düzey güvenliğe sahip TIER III verimerkezleri verilerinizin korunması ve zarar görmemesi için özel donanımlara sahiptir. Ayrıca olası doğal felaketlere karşı yedekli enerji ve iklimlendirme alt yapısı ile her koşulda hizmetinizin devamlılığını sağlayacak donanıma da sahiptir.

Güçlü Donanımlar

Vargonen web sunucularının tamamında yüksek performans, dayanıklılık ve veri koruması sağlayan kurumsal donanımlar kullanılmaktadır. WordPress Hosting hizmetinizi daha hızlı veri okuma ve yazma kapasitesine sahip E-SSD disk ve veri koruması özelliğine sahip ECC RAM’ler ile kullanabilir, web projeleriniz ve verileriniz için yüksek hızda ve güvenli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Ücretsiz LiteSpeed Cache ile WordPress Siteniz Şimdi Daha Hızlı!
Sitenize gelen ziyaretçilere daha hızlı sayfa bir deneyimi yaşatın!
%90'a Varan Hız Performans Artışı
%100 WordPress Optimize Sunucular

%100 WordPress Optimize Sunucular

WordPress web hosting paketleri, web sitelerinizi kolayca kurabilmeniz ve sorun yaşamadan yönetebilmeniz için WordPress'in ihtiyaç duyduğu tüm gereksinimlere göre optimize edilmiş sunucular üzerinden hizmet vermektedir. %100 SSD alt yapısı ile yüksek performansa sahip WordPress hosting sunucuları veritabanı, tema, eklenti ve diğer tüm WordPress ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaktadır.

Hızlı Kurulum, Kolay Yönetim

Kişisel ya da kurumsal bir web sitesi açmak istiyor ama teknik bilginizin olmadığını mı düşünüyorsunuz? WordPress Hosting ile kendi sitenizi kurmaya hemen başlayın. Üstelik hiçbir yazılım ya da teknik bilgiye ihtiyacınız yok. Projeniz için en uygun Word Press web hosting paketi seçin, cPanel üzerinden Word Press sitenizi tek bir tıkla kurun. WordPress Türkçe yönetim paneli ile firmanızı tanıtmaya başlayın, etkileyici resimler ekleyin ya da makaleleriniz ile binlerce kişiye ilham kaynağı olun.

Hızlı Kurulum, Kolay Yönetim
Ücretsiz Yedekleme Hizmeti

Ücretsiz Yedekleme Hizmeti

Web sitelerinizin hızı ve performansı kadar geleceğini garanti altında almak da önemlidir. Vargonen web hosting paketleri, ücretsiz yedekleme hizmeti ile seçmiş olduğunuz hosting planına göre farklı periyotlarda tüm verilerinizi yedekler ve ihtiyaç duyduğunuz anda sizin için en iyi yedeğe geri dönmenizi sağlar.

Ücretsiz Hosting Taşıma Desteği

Hosting taşıması yapmak zahmetli bir iştir. Taşıma sırasında oluşabilecek bir aksaklık veri kaybı yaşamanıza neden olabilir. Vargonen kalitesine geçmek isteyen kullanıcılarımıza Ücretsiz Hosting Taşıma desteği sunuyoruz. Tüm WordPress hosting transfer işlemleriniz uzman teknik destek ekimiz tarafından yapılır ve tarafınıza teslim edilir.

Ücretsiz Hosting Taşıma Desteği

Sıkça sorulan sorular

WordPress, dünyanın en çok tercih edilen hazır web sitesi uygulamasıdır. Dünyada yayınlanan sitelerin yaklaşık %60'ı WordPress altyapısı ile yayınlanmaktadır. WordPress ile yazılım bilginiz olmadan, tek tıkla web sitesinizi bir kaç dakikada kurabilirsiniz. WordPress hosting ücretsiz tema ve eklenti seçeneği ile sitenizi dilediğiniz gibi özelleştirme imkanı sunmaktadır. WordPress TR kontrol paneli ile sitenizi kolayca yönetebilirsiniz.

WP Hosting paketleri, WordPress için özel olarak optimize edilmiş sunucular üzerinden servis sağlamaktadır. WordPress hosting paketleri ile tema, eklenti, veritabanı gibi konularda herhangi bir uyum sorunu yaşamadan, web sitenizi kesintisiz ve güvenli bir şekilde yayınlayabilirsiniz. WP hosting paketleri web siteleriniz için en hızlı hosting paketleridir. WordPress alt yapısına uygun hosting planlarımıza göz atın.

Gezi, kültür, sanat, spor, doğa, giyim ya da teknoloji içeriklerine sahip bir blog açmak, işletmeniz için kurumsal web sitesi açmak ya da e-ticaret sitesi kurmak... Amacınız her ne olursa olsun, WordPress Hosting satın alarak, hayalinizdeki web sitesine tek tıkla sahip olabilirsiniz.

Tüm WordPress Hosting paketlerinde ücretsiz olarak verilen cPanel'e giriş yaparak, WordPress sitenizi hiç bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan, tek tıkla kurabilirsiniz. Kurulum işlemini başlattıktan birkaç dakika sonra siteniz yayında olacaktır. WP giriş ve kurulum adımları için WordPress kurulumu nasıl yapılır? yazımıza göz atabilirsiniz.

WordPress web hosting yönetimi konusunda desteğe ihtiyaç duyduğunuz her an sizin yanınızdayız. Telefon, ticket ya da web sitemizde bulunan canlı destek hattı üzerinden bize ulaşabilir, WordPress hosting yönetimi konusunda her türlü konuda ücretsiz destek hizmeti alabilirsiniz.

1999 yılından beri Türkiye web hosting sektöründe hizmet veren Vargonen, 19 yıllık sektör tecrübesi, son teknoloji sunucu altyapısı, avantajlı ürün özellikleri, rakipsiz fiyatları ve sağladığı kesintisiz destek hizmeti ile kullanıcılarına en iyi hosting deneyimini sağlamaktadır.

Vargonen WordPress web hosting paketlerinin en önemli artısı, tamamen WordPress'in ihtiyaçlarına özel hazırlanmış ve LiteSpeed Cache eklentisi ile en yoğun içeriğe ve trafiğe sahip web sitelerinin bile yüksek sayfa açılış hızlarına ulaşması için tasarlanmıştır.

LiteSpeed Cache, WP hosting ile ücretsiz sunulan site optimizasyonu için en verimli eklentilerden biridir. LiteSpeed Cache ile web sitenizde yer alan tüm görselleri kolayca minimize eden, veritabanı, CSS, JavaScript doslarınızı compress ederek dosya boyutlarını düşüren ve bu şekilde sayfa yüklenme süresini en ideal seviyeye çıkaran WordPress eklentisidir. LiteSpeed Cache kurulumu ve optimizasyonları hakkında detaylı bilgi alın.

Hosting taşıma, hosting firmaları arasında, mevcut paketinizin aktarılması işlemidir.

Hosting taşıma işlemleri için ücretsiz destek alabilirsiniz. WordPress hosting paketinizi seçip satın alma işlemini tamamladıktan sonra, destek ekimize ulaşarak hosting taşıma konusunda ÜCRETSİZ destek alabilirsiniz. Mevcut WordPress bilgilerinizi teknik ekimiz ile paylaşarak, taşıma işlemlerini hemen başlatabilrisiniz. En hızlı ve ucuz web hosting paketlerimizi keşfedin

Tüm web hosting sunucularımız, İstanbul'da bulunan ve Tükiye'nin fiber alt yapısının kalbinde yer alan, en yüksek internet bant genişliğine, network güvenliğine, donanım kalitesine ve yüksek uptime oranına sahip TIER III verimekezinde barındırılmaktadır. WordPress Hosting Türkiye lokasyonu ile en hızlı sayfa açılışına sahip olabilirsiniz.

Evet doğrudan site hızına etkisi vardır. Ancak WordPress sitenizi hızlandırmak için tek kriter bu değildir. En iyi ve hızlı WordPress web sitesi için WordPress Site Hızlandırma optimizasyonlarına göz atabilirsiniz.

WordPress fiyatları, hosting paketinizin disk, RAM, mail hesap oluşturma ve web sitesi açma özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Projenizin büyüklüğüne göre ya da açacağınız WordPress web sitesi sayısına en uygun ve en ucuz hosting paketleri ile projelerinize başlayabilirsiniz. Dilerseniz aylık hosting planlarına göz atarak, daha uygun ödemelerle sitenizi yayınlayabilirsiniz.

WordPress host paketinizi seçtikten sonra, yapılandırma sayfasında karşınıza domain seçimi ekranı gelecektir. WordPress domain alma adımında, kendi alan adınızı sorgulayıp isterseniz Vargonen.com'a transfer edebilirsiniz. Ya da alan adınızın NS bilgilerini Vargonen'e yönlendirerek hosting paketinizi kullanamaya başlayabilirsiniz.

Size özel Wordpress hosting çözümleri
Firmanız, projeniz ya da e-ticaret siteniz için wordpress hosting çözümüne ihtiyaç duyuyorsanız doğru yerdesiniz. İletişim bilgilerinizi bırakın, size en uygun çözümleri üretelim.
WordPress hosting için bize danışın!
Hangi ürüne ihtiyaç duyduğunuza karar veremediyseniz sizin için buradayız. Sizin için en uygun çözüme ihtiyaçlarınız ve uzmanlarımızın analizleri doğrultusunda birlikte karar verelim.