WordPress Hosting Dünyasının Ayrıcalıklarını Keşfedin!

%100 SSD Performansı
%100 SSD
Performansı
Yüzlerce Hazır Uygulama
Yüzlerce
Hazır Uygulama
Ücretsiz Tema ve Eklentiler
Ücretsiz
Tema ve Eklentiler
Ücretsiz cPanel
Ücretsiz
cPanel
Güçlü Sunucu Altyapısı
Güçlü
Sunucu Altyapısı
Ücretsiz LiteSpeed Cache
Ücretsiz
LiteSpeed Cache
Ücretsiz Yedekleme
Ücretsiz
Yedekleme
Ücretsiz Profesyonel Destek
Ücretsiz
Profesyonel Destek
Paketleri Karşılaştırın Ekonomik Standart Profesyonel Premium
Web Sitesi Barındırma 1 Adet 2 Adet 3 Adet 7 Adet
Subdomain 1 Adet 2 Adet 3 Adet 7 Adet
SSD Disk Alanı 10 GB 30 GB Sınırsız Sınırsız
Trafik 30 GB 50 GB Sınırsız Sınırsız
Ziyaret Sayısı 30.000 125.000 750.000 2.500.000
E-Posta Hesabı Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız
ECC RAM 1 GB RAM 2 GB RAM 2 GB RAM 4 GB RAM
CPU / İşlemci 1 Core 1 Core 2 Core 2 Core
Ücretsiz Yedekleme 1 Günlük 3 Günlük 5 Günlük 7 Günlük
MySQL Veritabanı
Ücretsiz cPanel
2.99 $
1
,39 $
/ay
Satın al
4.99 $
1
,99 $
/ay
Satın al
9.99 $
3
,59 $
/ay
Satın al
24.99 $
7
,99 $
/ay
Satın al
Paketleri Karşılaştırın Ekonomik Standart Profesyonel Premium
Cloud Linux
Ücretsiz cPanel
LiteSpeed Web Server
LiteSpeed Cache
PHP Versiyonları 5.x - 7.x 5.x - 7.x 5.x - 7.x 5.x - 7.x
PHP.ini
Veri Merkezi TIER III TIER III TIER III TIER III
Network Çıkışı 2 x 10 GBit/s 2 x 10 GBit/s 2 x 10 GBit/s 2 x 10 GBit/s
Zamanlanmış Görevler
Gelişmiş Site İstatistikleri
%99.9 Uptime
2.99 $
1
,39 $
/ay
Satın al
4.99 $
1
,99 $
/ay
Satın al
9.99 $
3
,59 $
/ay
Satın al
24.99 $
7
,99 $
/ay
Satın al
Paketleri Karşılaştırın Ekonomik Standart Profesyonel Premium
MySQL Veritabanı 2 Adet Sınırsız Sınırsız Sınırsız
MySQL Veritabanı Boyutu 1 GB 1 GB 1 GB 1 GB
MySQL Veritabanı Sürümü 5.6.x 5.6.x 5.6.x 5.6.x
MySQL Veritabanı Desteği
PHP MyAdmin
2.99 $
1
,39 $
/ay
Satın al
4.99 $
1
,99 $
/ay
Satın al
9.99 $
3
,59 $
/ay
Satın al
24.99 $
7
,99 $
/ay
Satın al
Paketleri Karşılaştırın Ekonomik Standart Profesyonel Premium
E-Posta Hesabı Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız
Web Mail
Ücretsiz AntiSpam
Ücretsiz AntiVirüs
POP3 - IMAP - SMTP
E-Posta Yönlendirme
Otomatik Yanıtlayıcı
Saatlik Gönderim Limiti 250 Adet 250 Adet 250 Adet 250 Adet
E-mail Disk Alanı 250 MB/Adet 250 MB/Adet 500 MB/Adet 500 MB/Adet
2.99 $
1
,39 $
/ay
Satın al
4.99 $
1
,99 $
/ay
Satın al
9.99 $
3
,59 $
/ay
Satın al
24.99 $
7
,99 $
/ay
Satın al
Paketleri Karşılaştırın Ekonomik Standart Profesyonel Premium
Telefon Desteği
Ticket Desteği
Canlı Destek
Özel Müşteri Temsilcisi
2.99 $
1
,39 $
/ay
> Satın al
4.99 $
1
,99 $
/ay
> Satın al
9.99 $
3
,59 $
/ay
> Satın al
24.99 $
7
,99 $
/ay
> Satın al
Wordpress Yonetin

WordPress ile

Tek Tıkla Sitenizi Kurun,
Kolayca Yönetin!

Kurumsal web sitesi, kişisel blog ve e-ticaret sitesi açmak için siz de dünyanın en çok kulanılan hazır web sitesi uygulaması (CMS) WordPress ile kolayca başlayın!

Ücretsiz

Yüzlerce Hazır Tema & Eklenti

Ücretsiz tema ve eklenti seçenekleri ile web sitenizi özeleştirebilir, daha profesyonel sayfa şablonları oluşturabilirsiniz.

Şimdi Başlayın
WordPress Hosting ile Her Zaman En İyi Performans
Optimize Sunucular
WordPress Hosting paketleri, tamamı WordPress için %100 uyumlu olarak konfigre edilmiş sunucular üzerinde barındırılmaktadır. WordPress optimize sunucular, WordPress’in tüm tema, eklenti ve yazılım altyapısının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak, yüksek performans ve kesintisiz hizmet almanızı sağlayacaktır. WordPress hosting paketleri ile tema ve eklentilerden kaynaklı uyum sorunları yaşamadan sitenizi yönetebilirsiniz.
LiteSpeed Cache
LiteSpeed Cache, WordPress alt yapısına sahip web sitelerinin optimizasyonu için kullanılan en etkili eklentilerden biridir. Sayfa açılış hızına doğrudan etki eden LiteSpeed Cache ile WordPress web sitenizdeki görselleri, JavaScript ve CSS’leri ve veritabanını optimize ederek dosya boyutlarını minimize eder, gereksiz verileri temizleyerek web sitenizin çok daha hızlı çalışmasını sağlar.
Otomatik Kurulum
WordPress hosting paketleri ile birlikte dünyanın en çok tercih edilen, Türkçe arayüze sahip hosting kontrol paneli cPanel’e de ücretsiz sahip olursunuz. cPanel üzerinden WordPress web sitenizi tek tıkla kurabilir, veritabanı, kullanıcı bilgileri, e-posta oluşturma ve diğer tüm ayarlamaları cPanel üzerinden kolayca yapabilirsiniz.
Yüksek Güvenlik
Vargonen sunucularının tamamı yüksek güvenliğe sahip TIER III sertifikasına sahip vermerkezi üzerinden servis sağlamaktadır. Üst düzey güvenliğe sahip TIER III verimerkezleri verilerinizin korunması ve zarar görmemesi için özel donanımlara sahiptir. Ayrıca olası doğal felaketlere karşı yedekli enerji ve iklimlendirme alt yapısı ile her koşulda hizmetinizin devamlılığını sağlayacak donanıma da sahiptir.
Güçlü Donanımlar
Vargonen web sunucularının tamamında yüksek performans, dayanıklılık ve veri koruması sağlayan kurumsal donanımlar kullanılmaktadır. WordPress Hosting hizmetinizi daha hızlı veri okuma ve yazma kapasitesine sahip E-SSD disk ve veri koruması özelliğine sahip ECC RAM’ler ile kullanabilir, web projeleriniz ve verileriniz için yüksek performanslı ve güvenli bir şekilde yönetebilirsiniz.
Ücretsiz LiteSpeed Cache ile WordPress Siteniz Şimdi Çok Daha Hızlı!
Sitenize gelen ziyaretçilere daha hızlı sayfa deneyimi yaşatın!
%90'a Varan Hız
Performans Artışı
Wordpress optimize sunucular

%100 WordPress Optimize Sunucular


WordPress hosting paketleri, web sitelerinizi kolayca kurabilmeniz ve sorun yaşamadan yönetebilmeniz için WordPress'in ihtiyaç duyduğu tüm gereksinimlere göre optimize edilmiş sunucular üzerinden hizmet vermektedir. %100 SSD alt yapısı ile yüksek performansa sahip WordPress hosting sunucuları veritabanı, tema, eklenti ve diğer tüm WordPress ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaktadır.

Hızlı Kurulum, Kolay Yönetim


Kişisel ya da kurumsal bir web sitesi açmak istiyor ama teknik bilginizin olmadığını mı düşünüyorunuz? WordPress Hosting ile kendi sitenizi kurmaya hemen başlayın. Üstelik hiçbir yazılım ya da teknik bilgiye ihtiyacınız yok. Projenize uygun bir hosting paketi seçin, cPanel üzerinden WordPress sitenizi tek bir tıkla kurun. WordPress Türkçe yönetim paneli ile firmanızı tanıtmaya başlayın, etkileyici resimler ekleyin ya da makaleleriniz ile binlerce kişiye ilham kaynağı olun.

Hızlı kurulum kolay yönetim
Ücretsiz yedekleme hizmeti

Ücretsiz Yedekleme Hizmeti


Web sitelerinizin hızı ve performansı kadar geleceğini garanti altında almak da önemlidir. Vargonen web hosting paketleri, ücretsiz yedekleme hizmeti ile seçmiş olduğunuz hosting planına göre farklı periyotlarda tüm verilerinizi yedekler ve ihtiyaç duyduğunuz anda sizin için en iyi yedeğe geri dönmenizi sağlar.

Ücretsiz Hosting Taşıma Desteği


Hosting taşıması yapmak zahmetli bir iştir. Taşıma sırasında oluşabilecek bir aksaklık veri kaybı yaşamanıza neden olabilir. Vargonen kalitesine geçmek isteyen kullanıcılarımıza Ücretsiz Hosting Taşıma desteği sunuyoruz. Tüm WordPress hosting transfer işlemleriniz uzman teknik destek ekimiz tarafından yapılır ve tarafınıza teslim edilir.

Ücretsiz hosting taşıma desteği

Sıkça sorulan sorular

WordPress nedir?

WordPress, dünyanın en çok tercih edilen hazır web sitesi uygulamasıdır. Dünyada yayınlanan sitelerin yaklaşık %60'ı WordPress altyapısı ile yayınlanmaktadır. WordPress ile yazılım bilginiz olmadan, tek tıkla web sitesi sahibi olabilir, içeriğinize en uygun tema ve eklentileri ücretsiz kurabilirsiniz. WordPress Türkçe kontrol paneli ile sitenizi kolayca yönetebilirsiniz.

WordPress hosting nedir?

WordPress Hosting paketleri, WordPress için özel olarak optimize edilmiş sunucular üzerinden servis sağlamaktadır. WordPress hosting paketleri ile tema, eklenti, veritabanı gibi konularda herhangi bir uyum sorunu yaşamadan, web sitenizi daha hızlı ve güvenli bir şekilde yayınlayabilirsiniz.

Neden WordPress hosting satın almalıyım?

Gezi, kültür, sanat, spor, doğa, giyim ya da teknoloji içeriklerine sahip bir blog açmak, işletmeniz için kurumsal web sitesi açmak ya da e-ticaret sitesi kurmak... Amacınız her ne olursa olsun, WordPress Hosting satın alarak, hayalinizdeki web sitesine tek tıkla sahip olabilirsiniz.

WordPress hosting ile nasıl site kurabilirim?

Tüm WordPress Hosting paketlerinde ücretsiz olarak verilen cPanel'e giriş yaparak, WordPress sitenizi hiç bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan, tek tıkla kurabilirsiniz. Kurulum işlemini başlattıktan birkaç dakika sonra siteniz yayında olacaktır.

Nasıl ücretsiz hosting desteği alabilirim?

Hosting yönetimi konusunda desteğe ihtiyaç duyduğunuz her an sizin yanınızdayız. Telefon, ticket ya da web sitemizde bulunan canlı destek hattı üzerinden bize ulaşabilir, hosting yönetimi konusunda her türlü konuda ücretsiz destek hizmeti alabilirsiniz.

Neden Vargonen'i tercih etmeliyim?

1999 yılından beri Türkiye hosting sektöründe hizmet veren Vargonen, 19 yıllık sektör tecrübesi, son teknoloji sunucu altyapısı, avantajlı ürün özellikleri, rakipsiz fiyatları ve sağladığı kesintisiz destek hizmeti ile kullanıcılarına en iyi hosting deneyimini sağlamaktadır.
Size özel Wordpress hosting çözümleri
Firmanız, projeniz ya da e-ticaret siteniz için wordpress hosting çözümüne ihtiyaç duyuyorsanız doğru yerdesiniz. İletişim bilgilerinizi bırakın, size en uygun çözümleri üretelim.
WordPress hosting için bize danışın!
Hangi ürüne ihtiyaç duyduğunuza karar veremediyseniz sizin için buradayız. Sizin için en uygun çözüme ihtiyaçlarınız ve uzmanlarımızın analizleri doğrultusunda birlikte karar verelim.