WordPress Hosting Dünyasının Ayrıcalıklarını Keşfedin!

%100 SSD performansı
%100
SSD Performansı
Ücretsiz Teknik Destek
Yüzlerce
Hazır Uygulama
yüzlerce hazır uygulama
Ücretsiz 
Tema ve Eklentiler
ücretsiz tema ve eklentiler
Ücretsiz
cPanel
ücretsiz cPanel
Güçlü
Sunucu Altyapısı
ücretsiz LiteSpeed Cache
Ücretsiz
LiteSpeed Cache
Ücretsiz Yedekleme
Ücretsiz
Yedekleme
ücretsiz profesyonel destek
Ücretsiz
Profesyonel Destek
Paketleri Karşılaştırın Ekonomik Standart Profesyonel Premium
Web Sitesi Barındırma 1 Adet 2 Adet 3 Adet 7 Adet
Subdomain 1 Adet 2 Adet 3 Adet 7 Adet
SSD Disk Alanı 10 GB 30 GB Sınırsız Sınırsız
Trafik 30 GB 50 GB Sınırsız Sınırsız
Ziyaret Sayısı 30.000 125.000 750.000 2.500.000
E-Posta Hesabı Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız
ECC RAM 1 GB RAM 2 GB RAM 2 GB RAM 4 GB RAM
CPU / İşlemci 1 Core 1 Core 2 Core 2 Core
Ücretsiz Yedekleme 1 Günlük 3 Günlük 5 Günlük 7 Günlük
MySQL Veritabanı
Ücretsiz cPanel
2.99 $
1
, 39 $
/ay
Satın al
4.99 $
1
, 99 $
/ay
Satın al
9.99 $
3
, 59 $
/ay
Satın al
19.99 $
7
, 99 $
/ay
Satın al
Paketleri Karşılaştırın Ekonomik Standart Profesyonel Premium
Cloud Linux
Ücretsiz cPanel
LiteSpeed Web Server
LiteSpeed Cache
PHP Versiyonları 5.x - 7.x 5.x - 7.x 5.x - 7.x 5.x - 7.x
PHP.ini
Veri Merkezi TIER III TIER III TIER III TIER III
Network Çıkışı 2 x 10 GBit/s 2 x 10 GBit/s 2 x 10 GBit/s 2 x 10 GBit/s
Zamanlanmış Görevler
Gelişmiş Site İstatistikleri
%99.9 Uptime
2.99 $
1
, 39 $
/ay
Satın al
4.99 $
1
, 99 $
/ay
Satın al
9.99 $
3
, 59 $
/ay
Satın al
19.99 $
7
, 99 $
/ay
Satın al
Paketleri Karşılaştırın Ekonomik Standart Profesyonel Premium
MySQL Veritabanı 2 Adet Sınırsız Sınırsız Sınırsız
MySQL Veritabanı Boyutu 1 GB 1 GB 1 GB 1 GB
MySQL Veritabanı Sürümü 5.6.x 5.6.x 5.6.x 5.6.x
MySQL Veritabanı Desteği
PHP MyAdmin
2.99 $
1
, 39 $
/ay
Satın al
4.99 $
1
, 99 $
/ay
Satın al
9.99 $
3
, 59 $
/ay
Satın al
19.99 $
7
, 99 $
/ay
Satın al
Paketleri Karşılaştırın Ekonomik Standart Profesyonel Premium
E-Posta Hesabı Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız
Web Mail
Ücretsiz AntiSpam
Ücretsiz AntiVirüs
POP3 - IMAP - SMTP
E-Posta Yönlendirme
Otomatik Yanıtlayıcı
Saatlik Gönderim Limiti 250 Adet 250 Adet 250 Adet 250 Adet
E-mail Disk Alanı 250 MB/Adet 250 MB/Adet 500 MB/Adet 500 MB/Adet
2.99 $
1
, 39 $
/ay
Satın al
4.99 $
1
, 99 $
/ay
Satın al
9.99 $
3
, 59 $
/ay
Satın al
19.99 $
7
, 99 $
/ay
Satın al
Paketleri Karşılaştırın Ekonomik Standart Profesyonel Premium
Telefon Desteği
Ticket Desteği
Canlı Destek
Özel Müşteri Temsilcisi
2.99 $
1
, 39 $
/ay
Satın al
4.99 $
1
, 99 $
/ay
Satın al
9.99 $
3
, 59 $
/ay
Satın al
19.99 $
7
, 99 $
/ay
Satın al
Wordpress Yonetin

WordPress ile
Tek Tıkla Sitenizi Kurun,
Kolayca Yönetin!

Kurumsal web sitesi, kişisel blog ve e-ticaret sitesi açmak için siz de dünyanın en çok kulanılan hazır web sitesi uygulaması (CMS) WordPress ile kolayca başlayın!

Ücretsiz

Yüzlerce Hazır Tema & Eklenti

Ücretsiz tema ve eklenti seçenekleri ile web sitenizi özelleştirebilir, daha profesyonel sayfa şablonları oluşturabilirsiniz. Üstelik bunları yapmak için uzman olmanıza gerek yok! Dünyanın en pratik hazır web sitesi oluşturma alt yapısı WordPress ile web sitenizi kendiniz hazırlayın!

Şimdi Başlayın
WordPress Hosting ile Her Zaman En İyi Performans
Optimize Sunucular

WordPress Hosting paketleri, tamamı WordPress için %100 uyumlu olarak konfigre edilmiş sunucular üzerinde barındırılmaktadır. WordPress optimize sunucular, WordPress’in tüm tema, eklenti ve yazılım altyapısının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak, yüksek performans ve kesintisiz hizmet almanızı sağlayacaktır. WordPress hosting paketleri ile tema ve eklentilerden kaynaklı uyum sorunları yaşamadan sitenizi yönetebilirsiniz.

LiteSpeed Cache

LiteSpeed Cache, WordPress alt yapısına sahip web sitelerinin optimizasyonu için kullanılan en etkili eklentilerden biridir. Sayfa açılış hızına doğrudan etki eden LiteSpeed Cache ile WordPress web sitenizdeki görselleri, JavaScript ve CSS’leri ve veritabanını optimize ederek dosya boyutlarını minimize eder, gereksiz verileri temizleyerek web sitenizin çok daha hızlı çalışmasını sağlar.

Otomatik Kurulum

WordPress uyumlu hosting paketleri ile birlikte dünyanın en çok tercih edilen, Türkçe arayüze sahip hosting kontrol paneli cPanel’e de ücretsiz sahip olursunuz. cPanel üzerinden WordPress web sitenizi tek tıkla kurabilir, veritabanı, kullanıcı bilgileri, e-posta oluşturma ve diğer tüm ayarlamaları cPanel üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

Yüksek Güvenlik

Vargonen sunucularının tamamı yüksek güvenliğe sahip TIER III sertifikasına sahip vermerkezi üzerinden servis sağlamaktadır. Üst düzey güvenliğe sahip TIER III verimerkezleri verilerinizin korunması ve zarar görmemesi için özel donanımlara sahiptir. Ayrıca olası doğal felaketlere karşı yedekli enerji ve iklimlendirme alt yapısı ile her koşulda hizmetinizin devamlılığını sağlayacak donanıma da sahiptir.

Güçlü Donanımlar

Vargonen web sunucularının tamamında yüksek performans, dayanıklılık ve veri koruması sağlayan kurumsal donanımlar kullanılmaktadır. WordPress Hosting hizmetinizi daha hızlı veri okuma ve yazma kapasitesine sahip E-SSD disk ve veri koruması özelliğine sahip ECC RAM’ler ile kullanabilir, web projeleriniz ve verileriniz için yüksek hızda ve güvenli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Ücretsiz LiteSpeed Cache ile WordPress Siteniz Şimdi Daha Hızlı!
Sitenize gelen ziyaretçilere daha hızlı sayfa bir deneyimi yaşatın!
%90'a Varan Hız Performans Artışı
%100 WordPress Optimize Sunucular

%100 WordPress Optimize Sunucular

WordPress web hosting paketleri, web sitelerinizi kolayca kurabilmeniz ve sorun yaşamadan yönetebilmeniz için WordPress'in ihtiyaç duyduğu tüm gereksinimlere göre optimize edilmiş sunucular üzerinden hizmet vermektedir. %100 SSD alt yapısı ile yüksek performansa sahip WordPress hosting sunucuları veritabanı, tema, eklenti ve diğer tüm WordPress ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaktadır.

Hızlı Kurulum, Kolay Yönetim

Kişisel ya da kurumsal bir web sitesi açmak istiyor ama teknik bilginizin olmadığını mı düşünüyorsunuz? WordPress Hosting ile kendi sitenizi kurmaya hemen başlayın. Üstelik hiçbir yazılım ya da teknik bilgiye ihtiyacınız yok. Projeniz için en uygun Word Press web hosting paketi seçin, cPanel üzerinden Word Press sitenizi tek bir tıkla kurun. WordPress Türkçe yönetim paneli ile firmanızı tanıtmaya başlayın, etkileyici resimler ekleyin ya da makaleleriniz ile binlerce kişiye ilham kaynağı olun.

Hızlı Kurulum, Kolay Yönetim
Ücretsiz Yedekleme Hizmeti

Ücretsiz Yedekleme Hizmeti

Web sitelerinizin hızı ve performansı kadar geleceğini garanti altında almak da önemlidir. Vargonen web hosting paketleri, ücretsiz yedekleme hizmeti ile seçmiş olduğunuz hosting planına göre farklı periyotlarda tüm verilerinizi yedekler ve ihtiyaç duyduğunuz anda sizin için en iyi yedeğe geri dönmenizi sağlar.

Ücretsiz Hosting Taşıma Desteği

Hosting taşıması yapmak zahmetli bir iştir. Taşıma sırasında oluşabilecek bir aksaklık veri kaybı yaşamanıza neden olabilir. Vargonen kalitesine geçmek isteyen kullanıcılarımıza Ücretsiz Hosting Taşıma desteği sunuyoruz. Tüm WordPress hosting transfer işlemleriniz uzman teknik destek ekimiz tarafından yapılır ve tarafınıza teslim edilir.

Ücretsiz Hosting Taşıma Desteği

Sıkça sorulan sorular

WordPress, dünyanın en çok tercih edilen hazır web sitesi uygulamasıdır. Dünyada yayınlanan sitelerin yaklaşık %60'ı WordPress altyapısı ile yayınlanmaktadır. WordPress ile yazılım bilginiz olmadan, tek tıkla web sitesinizi bir kaç dakikada kurabilirsiniz. WordPress hosting ücretsiz tema ve eklenti seçeneği ile sitenizi dilediğiniz gibi özelleştirme imkanı sunmaktadır. WordPress TR kontrol paneli ile sitenizi kolayca yönetebilirsiniz.

WP Hosting paketleri, WordPress için özel olarak optimize edilmiş sunucular üzerinden servis sağlamaktadır. WordPress hosting paketleri ile tema, eklenti, veritabanı gibi konularda herhangi bir uyum sorunu yaşamadan, web sitenizi kesintisiz ve güvenli bir şekilde yayınlayabilirsiniz. WP hosting paketleri web siteleriniz için en hızlı hosting paketleridir. WordPress alt yapısına uygun hosting planlarımıza göz atın.

Gezi, kültür, sanat, spor, doğa, giyim ya da teknoloji içeriklerine sahip bir blog açmak, işletmeniz için kurumsal web sitesi açmak ya da e-ticaret sitesi kurmak... Amacınız her ne olursa olsun, WordPress Hosting satın alarak, hayalinizdeki web sitesine tek tıkla sahip olabilirsiniz.

Tüm WordPress Hosting paketlerinde ücretsiz olarak verilen cPanel'e giriş yaparak, WordPress sitenizi hiç bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan, tek tıkla kurabilirsiniz. Kurulum işlemini başlattıktan birkaç dakika sonra siteniz yayında olacaktır. WP giriş ve kurulum adımları için WordPress kurulumu nasıl yapılır? yazımıza göz atabilirsiniz.

WordPress web hosting yönetimi konusunda desteğe ihtiyaç duyduğunuz her an sizin yanınızdayız. Telefon, ticket ya da web sitemizde bulunan canlı destek hattı üzerinden bize ulaşabilir, WordPress hosting yönetimi konusunda her türlü konuda ücretsiz destek hizmeti alabilirsiniz.

1999 yılından beri Türkiye web hosting sektöründe hizmet veren Vargonen, 19 yıllık sektör tecrübesi, son teknoloji sunucu altyapısı, avantajlı ürün özellikleri, rakipsiz fiyatları ve sağladığı kesintisiz destek hizmeti ile kullanıcılarına en iyi hosting deneyimini sağlamaktadır.

Vargonen WordPress web hosting paketlerinin en önemli artısı, tamamen WordPress'in ihtiyaçlarına özel hazırlanmış ve LiteSpeed Cache eklentisi ile en yoğun içeriğe ve trafiğe sahip web sitelerinin bile yüksek sayfa açılış hızlarına ulaşması için tasarlanmıştır.

LiteSpeed Cache, WP hosting ile ücretsiz sunulan site optimizasyonu için en verimli eklentilerden biridir. LiteSpeed Cache ile web sitenizde yer alan tüm görselleri kolayca minimize eden, veritabanı, CSS, JavaScript doslarınızı compress ederek dosya boyutlarını düşüren ve bu şekilde sayfa yüklenme süresini en ideal seviyeye çıkaran WordPress eklentisidir. LiteSpeed Cache kurulumu ve optimizasyonları hakkında detaylı bilgi alın.

Hosting taşıma, hosting firmaları arasında, mevcut paketinizin aktarılması işlemidir.

Hosting taşıma işlemleri için ücretsiz destek alabilirsiniz. WordPress hosting paketinizi seçip satın alma işlemini tamamladıktan sonra, destek ekimize ulaşarak hosting taşıma konusunda ÜCRETSİZ destek alabilirsiniz. Mevcut WordPress bilgilerinizi teknik ekimiz ile paylaşarak, taşıma işlemlerini hemen başlatabilrisiniz. En hızlı ve ucuz web hosting paketlerimizi keşfedin

Tüm web hosting sunucularımız, İstanbul'da bulunan ve Tükiye'nin fiber alt yapısının kalbinde yer alan, en yüksek internet bant genişliğine, network güvenliğine, donanım kalitesine ve yüksek uptime oranına sahip TIER III verimekezinde barındırılmaktadır. WordPress Hosting Türkiye lokasyonu ile en hızlı sayfa açılışına sahip olabilirsiniz.

Evet doğrudan site hızına etkisi vardır. Ancak WordPress sitenizi hızlandırmak için tek kriter bu değildir. En iyi ve hızlı WordPress web sitesi için WordPress Site Hızlandırma optimizasyonlarına göz atabilirsiniz.

WordPress fiyatları, hosting paketinizin disk, RAM, mail hesap oluşturma ve web sitesi açma özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Projenizin büyüklüğüne göre ya da açacağınız WordPress web sitesi sayısına en uygun ve en ucuz hosting paketleri ile projelerinize başlayabilirsiniz. Dilerseniz aylık hosting planlarına göz atarak, daha uygun ödemelerle sitenizi yayınlayabilirsiniz.

WordPress host paketinizi seçtikten sonra, yapılandırma sayfasında karşınıza domain seçimi ekranı gelecektir. WordPress domain alma adımında, kendi alan adınızı sorgulayıp isterseniz Vargonen.com'a transfer edebilirsiniz. Ya da alan adınızın NS bilgilerini Vargonen'e yönlendirerek hosting paketinizi kullanamaya başlayabilirsiniz.

WordPress Neden Bu Kadar Çok Tercih Ediliyor?

WordPress, dünyada en çok tercih edilen hazır web sitesi yazılımı olarak öne çıkmaktadır. WordPress’i bu kadar tercih edilebilir olmasını sağlayan bir çok farklı özelliği mevcuttur. Bu özelliklerin başında kolay kurulabiliyor olması, ücretli-ücretsiz binlerce farklı tema seçeneğinin olması ve eklentiler ile farklı özellikler eklenerek, sitelerin özelleştirilebilir olmasıdır.

WordPress, özellikle yazılım konusunda bilgisi olmayan kullanıcılar için geliştirilmiştir. WordPress ile blog açmak ya da kurumsal bir web sitesi açmak için en ufak bir kod bilgisine ihtiyaç duymazsınız. Yapmanız gereken sadece otomatik kurulum ile sitenizi kurmak, içeriklerinizle alakalı bir tema seçmek ve sitenizi yayınlamak. Tüm bu işlemler WP ile sadece bir kaç dakika.

WordPress ile site açmak istiyorsanız WP konusunda da yeterli bilgiye sahip değilseniz hiç sorun değil. Çünkü WordPress ile ilgili internette araştırma yaparak yüz binlerce farklı bilgiye ulaşabilirsiniz. WP web sitelerini en çok tercih edilmesini sağlayan bir başka özellik de hakkında çok fazla bilgi olması ve bu bilgilere kolay ulaşılabilir olmasıdır.

WordPress ayrıca ekonomik anlamda da oldukça düşük bir maliyete web sitesi sahibi olmanızı sağlar. WP yazılım alt yapısı tamamen ücretsiz ve açık kaynak kodludur. Hiçbir ücret ödemeden Word press’i kurabilirsiniz. Ücretsiz temalardan birini seçerek sitenizi yayına alabilirsiniz. Ayrıca eklentilerin büyük bir kısmını yine ücretsiz kullanabilirsiniz.

Son olarak WordPress’in en çok tercih edilmesinin nedenlerinden biri “açık kaynak kodlu” olmasıdır. Özellikle yazılım geliştiricilerin en sevdiği ve işlerini en çok kolaylaştıran bir özellik olduğunu söyleyebiliriz. Yayınladığınız web sitesinde, herhangi bir alanda geliştirme yapmak istiyorsanız tüm kodlara ulaşarak, dilerdiğiniz geliştirmeyi yapabilirsiniz. Ayrıca internetteki portallarda, sadece wordpress’e özel hazır scriptler ile de geliştirme yapabilirsiniz.

WordPress Kurulumu Nasıl Yapılır?

WordPress kurmak çok kolaydır. Hosting hizmetinizde yer alan cPanel’e bağlanıp, en alt kısımda yer alan Softaculous uygulaması üzerinden “WordPress Kur” butonuna tıklayınız. Açılan sayfada, alan adı seçimi, admin panel giriş bilgilerinizi tanımlayınız ve “Kurulumu Başlat” butonuna tıklayınız. Bu adımların ardından kurulum işlemi sadece bir kaç saniye içinde tamamlanacaktır.

WordPress kurulumu konusunda daha önce tecrübeniz yoksa, WordPress Kurulumu makalemize göz atarak tüm kurulum adımları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu adımları takip ederek sadece bir kaç dakikada WP site kurabilir, içeriklerinizi yayınlayabilir ya da işinizi internete taşıyarak, online bir mağazaya sahip olabilirsiniz. Kurulum için herhangi bir kod bilgisine ya da teknik bilgiye ihtiyacınız yoktur.

WordPress’te Tema Nedir? Tema Seçimi Nasıl Yapılır?

WordPress tema, web sitenizin genel tasarımını belirleyen, özelleştirilebilir bir arayüzdür. Sitenizin üst ve alt kısmının tasarımını, sayfalarınızın tasarımları, ürünlerinizin gösterimi, wp sitenizde kullanılan renklerin tamamı seçeceğiniz tema ile belirlenmektedir. WordPress’te tüm sektörlere özel binlerce farklı ücretli ve ücretsiz tema bulabilirsiniz. WP tarafından önerilen temaların yanı sıra geliştiricilerin hazırladığı temalarıda kullanabilirsiniz. 

Word press tema seçimi yaparken, içeriklerinize, ürün ve hizmetlerinize, firmanızın kurumsal imajına ve sektörünüze özel bir yapıda olmasına dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Tüm özellikleri ile web projenize uygun bir tema seçmek, daha özgün ve akılda kalıcı bir web sitesine sahip olmanızı sağlayacaktır. Temaları inceleme ve seçim yapmak için WordPress Popüler Temalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tema seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bazı önemli kriterler vardır. Bu kriterler siteniz ile projenizin bir bütün oluşturmasını, içeriklerinizi en iyi şekilde yayınlanamanızı, sitenizin güvenliğinin arttırılması ve özgün bir tasarıma sahip olması açısından oldukça önemlidir. WordPress tema seçimi yapmadan önce “WordPress Tema Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli” konulu makalemize göz atabilirsiniz.

WordPress Eklentisi Nedir? Eklenti Nasıl Kurulur?

WordPress eklentileri, web sitelerin farklı özellikler kazanması, ziyaretçilerin etkileşiminin artırılması ve site tasarımının özelleştirilmesi için kullanılmaktadır. Sitenize sosyal medya paylaşım özelliği eklemek, önemli içeriklerin öne çıkmasını sağlamak, SEO optimizasyonunu yapmak, sitenizi hızlandırmak, ziyaretçi bilgileri toplamak, e-ticaret ile satış yapmak ve daha pek çok özelliği kullanmanızı sağlamaktadır.

WP eklenti kurulumu da en az WordPress kurulumu yapmak kadar kolaydır. WP kurulum adımlarınızı tamamladıktan sonra, WP admin panelde sol menüde yer alan “Eklentiler” sekmesine tıklayıp, “Yeni Ekle” butonuna tıklayarak, ihtiyacınız olan eklentiyi bulabilir ve tek tıkla eklenti kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Kurulum adımlarından sonra eklentinizin “Ayarlar/Yapılandırma” bölümünden  kurulumu tamamlayabilirsiniz.

WordPress Hosting Nedir?

Web dünyasına yeni adım atan kullanıcıların sorduğu en sık sorulardan biridir; WordPress Hosting Nedir? WordPress Hosting, sadece WP web siteleri için oluşturulmuş, wordpress’in tüm ihtiyaçlarına göre optimize edilmiş hosting paketleridir. Yüksek kaynak kullanımına uygun olarak oluşturulan hosting paketleri ile trafik, RAM ve CPU gibi performansa etki eden kaynaklara sınırsız olarak sahip olabilirsiniz.

WordPress İçin Hangi Hosting Paketini Seçmeliyim?

WordPress kurulumu tüm hosting paketleri ile yapılabilmektedir. Ancak WordPress tema ve eklentileri yüksek kaynak kullanımına sahip olduğu için güvenlik ve performans açısından en ideali WordPress Hosting paketleridir. WordPress hosting paketleri ile sitenizin ihtiyacı olan tüm kaynaklara sahip olabilirsiniz. WP hosting paketlerinde ayrıca ücretsiz LiteSpeed Cache özelliği bulunmaktadır.

LiteSpeed Cache, sitenizi hızlandırmak için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahiptir. Ücretli bir eklenti olan LiteSpeed Cache’e WordPress Hosting paketleri ile ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Görsellerin küçültülmesi, HTML ve CSS optimizasyonu, veritabanı optimizasyonu ve site hızı ve performansını arttıracak pek çok optimizasyon seçeneği ile LS Cache WP sitelerin vazgeçilmezidir.

WordPress Hosting paketleri Linux işletim sistemi altyapısı ile çalışmaktadır. Hosting yönetim için dünyanın en çok kullanılan kontrol paneli cPanel lisansına sahiptir. Sunucu altyapısı %100 SSD disklerden oluşmaktadır ve bu sayede yüksek veriye sahip siteler için bile kusursuz bir performans sunmaktadır. WP hosting altyapısı tamamı yedekli bir network’e sahiptir. 

WP Hosting Fiyatları Ne Kadar?

Tüm hosting paketlerinde olduğu gibi WP Hosting fiyatları da sahip olduğu kaynaklara göre farklılıklar göstermektedir. Site barındırma sayısı, trafik, CPU, RAM ve diğer kaynaklar word press hosting ücretlerini belirleyen en temel unsurlardır. Hosting fiyatlarını belirleyen diğer kriterler ise sunucu altyapısı ve teknik destek hizmetidir. WordPress Hosting ücreti için tüm bu hususları dikkatle değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

WordPress paketleri, Ekonomik, Standart, Profesyonel ve Premium olarak 4’e ayrılmaktadır. Ekonomik WordPress Hosting paketlerinde 1 adet web site barındırabilirsiniz. Fiyat olarak en ucuz hosting paketleri Ekonomik hosting’dir. Standart hosting paketlerinde 2 adet web sitesi barıdırabilirsiniz. Ayrıca 30 GB disk alanı bulunmaktadır. Profesyonel hosting paketleri ise 3 adet site barındırma özelliğine sahiptir. 

En yüksek kaynaklara ve site barındırma adedine sahip web hosting paketi ise Premium paketlerdir. Premium WP hosting paketlerinde 7 adet wp site barındırabilirsiniz. Ayrıca sınırsız disk ve trafik kaynakları ile hızlı hosting performansına sahip olabilirsiniz. WordPress fiyatları, sahip olduğu kaynaklar ile orantılı olmakla birlikte, sahip olduğu sunucu alt yapısı da WordPress host fiyatlarında etkilidir.

En uygun hosting ücretleri ile web siteleriniz için maksimum hız ve güvenlik sunan WordPress hosting paketlerimizi tercih edebilirsiniz. WordPress Hosting ücretsiz domain .COM ve .NET domain fırsatı ile web projeleriniz maliyetlerini düşürebilirsiniz. Eğer projeniz başlangıç aşamasında ise, Ekonomik hosting paketlerini seçerek ucuz web hosting fiyatları ile projenize ilk adımı atabilirsiniz.

WordPress Hosting Kaç Yıllık Almalıyım?

Hosting satın alma süresi projenizin devamlılığı ve bütçesi ile doğru orantılıdır. Eğer kısa süresi bir web projesi yayınlayacaksınız ya da elinizdeki bütçe yüksek değilse aylık hosting paketlerini tercih edebilirsiniz. Aylık hosting paketleri ile her ay yenileme işlemi yaparak sitenizi yayınlayabilirsiniz. Aylık hosting paketinden yıllık hosting paketine dilediğiniz zaman geçerek ödeme periyodunu değiştirebilirsiniz.

WordPress Hosting ile Başka Hangi Servisleri Alabilirim?

WordPress hosting paketleri sitenizi yayınlamak için önemli bir adımdır. Ek servisler ile sitenizin güvenliğini arttırabilir, verilerinizi yedekleyebilir ve ek mail servisleri ile e-posta ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Hosting satın alma adımları sırasında bu ek servisleri seçebilir ve en uygun fiyata satın alabilirsiniz. Ücretsiz WordPress Hosting servisleri ile de proje maliyetinizi düşürebilirsiniz. WordPress host ile şu servisleri alabilirsiniz;

Domain Sorgulama ve Satın Alma

Domain, bir projenin internetteki adresidir. Eğer bir web sitesi yayınlamak istiyorsanız mutlaka bir alan adı satın almanız gerekir. Alan adı satın alırken projenizle, içerikleriyle alakalı ya da işletmenizin adını taşıması önemlidir. Bu şekilde daha akılda kalıcı bir alan adına sahip olabilirsiniz. Alan adı satın almak için “Domain Sorgulama” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

SSL Sertifikası

SSL sertifikaları web sitelerinin güvenliğini sağlayan güvenlik yazılımlarıdır. SSL ile web sitenizde gerçekleşen form doldurma ve online ödeme işlemlerinde yer alan kullanıcı verilerini sunucuya şifreleyerek iletebilirsiniz. SSL sertifikası son dönemde SEO çalışmaları için de önemli hale gelmiştir. SSL ile Google’da sitenizi yükseltebilir ve daha fazla ziyaretçi çekebilirsiniz.

Profesyonel E-Posta Servisleri

Tüm hosting paketlerimizde e-posta hizmeti bulunmaktadır. Ancak hosting paketleri paylaşımlı servisler olduğu için yüksek mail kotası ihtiyaçlarında yetersiz kalabilir. Eğer projenizde fazla sayıda e-posta hesabı kullanacaksanız ve daha geniş eposta kotasına ihtiyacınız olacaksa, ek olarak Mail Hosting ya da Mail Server servislerinden satın alabilirsiniz.

WordPress Hosting Paketleri Hangi Lokasyonda Servis Vermektedir?

Tüm hosting sunucularımız gibi WordPress Hosting Türkiye lokasyonu üzerinden servis sağlamaktadır. TIER III sertifikasına sahip veri merkezlerinde yer alan hosting sunucularımız ile kesintisiz ve yüksek performanslı hosting servisine sahip olabilirsiniz. Hosting lokasyonu, sitenizin açılış hızını etkileyen bir özelliktir. Eğer genel olarak Türkiye yer alan kullanıcıları hedefliyorsanız Türkiye lokasyonu en ideal seçimdir.

Hosting Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Hosting firması seçimi, projenizin devamlılığı ve verilerinizin güvenliği için önemlidir. Sitenizin kesintiye uğramaması, verilerinizin güvenliğinin sağlanması için kurumsal çapta hizmet veren hosting firmaları ile yola çıkmanızı öneririz. Hakkında çok fazla bilgi sahibi olmadığınız hosting firmaları, web projenizin her an kesilmesine neden olabilir, bir sorun yaşadığınızda destek hizmeti alamayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Size özel Wordpress hosting çözümleri
Firmanız, projeniz ya da e-ticaret siteniz için wordpress hosting çözümüne ihtiyaç duyuyorsanız doğru yerdesiniz. İletişim bilgilerinizi bırakın, size en uygun çözümleri üretelim.
WordPress hosting için bize danışın!
Hangi ürüne ihtiyaç duyduğunuza karar veremediyseniz sizin için buradayız. Sizin için en uygun çözüme ihtiyaçlarınız ve uzmanlarımızın analizleri doğrultusunda birlikte karar verelim.