Sınırsız Hosting Paketlerinin Avantajlı Özellikleri

yüksek performans
Yüksek
Performans
ücretsiz yedekleme
Ücretsiz
Yedekleme
ücretsiz cpanel ve plesk
Ücretsiz
cPanel ve Plesk
sınırsız kaynaklar
Sınırsız
Kaynaklar
yüksek uptime garantisi
Yüksek
Uptime Garantisi
profesyonel destek
Profesyonel
Destek
spam ve virüs koruması
Spam
ve Virüs Koruması
en uygun fiyat avantajı
En
Uygun Fiyat Avantajı
Paketleri Karşılaştırın Ekonomik Standart Profesyonel Premium
Web Sitesi Barındırma 2 Adet Sınırsız Sınırsız Sınırsız
Subdomain 2 Adet Sınırsız Sınırsız Sınırsız
SSD Disk Alanı 1 GB 10 GB Sınırsız Sınırsız
Trafik 50 GB 100 GB Sınırsız Sınırsız
E-Posta Hesabı 20 Adet Sınırsız Sınırsız Sınırsız
ECC RAM 512 MB 1024 MB 2048 MB 4096 MB
CPU / İşlemci 1 Core 1 Core 2 Core 4 Core
MySQL Veritabanı 2 Adet Sınırsız Sınırsız Sınırsız
MsSQL Veritabanı 2 Adet 5 Adet 10 Adet 15 Adet
Ücretsiz Yedekleme 1 Gün 3 Gün 5 Gün 7 Gün
cPanel veya Plesk
1.99 $
0
, 99 $
/ay
Satın al
5.99 $
2
, 49 $
/ay
Satın al
9.99 $
3
, 79 $
/ay
Satın al
18.99 $
8
, 99 $
/ay
Satın al
Paketleri Karşılaştırın Ekonomik Standart Profesyonel Premium
Windows veya Linux
Windows Server 2016
CloudLinux
cPanel ya da Plesk
.NET 2.x - 3.x - 4.x 2.x - 3.x - 4.x 2.x - 3.x - 4.x 2.x - 3.x - 4.x
Klasik ASP
.NET Core
LiteSpeed
PHP Versiyonları 5.x - 7.x 5.x - 7.x 5.x - 7.x 5.x - 7.x
Veri Merkezi TIER III TIER III TIER III TIER III
Network Çıkışı 2 x 10 GBit/s 2 x 10 GBit/s 2 x 10 GBit/s 2 x 10 GBit/s
PHP.ini
Zamanlanmış Görevler
Gelişmiş Site İstatistikleri
%99.9 Uptime
1.99 $
0
, 99 $
/ay
Satın al
5.99 $
2
, 49 $
/ay
Satın al
9.99 $
3
, 79 $
/ay
Satın al
18.99 $
8
, 99 $
/ay
Satın al
Paketleri Karşılaştırın Ekonomik Standart Profesyonel Premium
MySQL Veritabanı 2 Adet Sınırsız Sınırsız Sınırsız
MySQL Veritabanı Boyutu 1 GB 1 GB 1 GB 1 GB
MySQL Veritabanı Sürümü 5.6.x 5.6.x 5.6.x 5.6.x
SQL Veritabanı Desteği
MsSQL Veritabanı 2 Adet 5 Adet 10 Adet 15 Adet
MsSQL Veritabanı Boyutu 50 MB 50 MB 50 MB 50 MB
PHP MyAdmin
1.99 $
0
, 99 $
/ay
Satın al
5.99 $
2
, 49 $
/ay
Satın al
9.99 $
3
, 79 $
/ay
Satın al
18.99 $
8
, 99 $
/ay
Satın al
Paketleri Karşılaştırın Ekonomik Standart Profesyonel Premium
E-Posta Hesabı 20 Adet Sınırsız Sınırsız Sınırsız
Web Mail
Ücretsiz AntiSpam
Ücretsiz AntiVirüs
POP3 - IMAP - SMTP
Saatlik Gönderim Limiti 250 Adet 250 Adet 250 Adet 250 Adet
E-mail Disk Alanı 250 MB/Adet 250 MB/Adet 500 MB/Adet 500 MB/Adet
E-Posta Yönlendirme
Otomatik Yanıtlayıcı
1.99 $
0
, 99 $
/ay
Satın al
5.99 $
2
, 49 $
/ay
Satın al
9.99 $
3
, 79 $
/ay
Satın al
18.99 $
8
, 99 $
/ay
Satın al
Paketleri Karşılaştırın Ekonomik Standart Profesyonel Premium
Telefon Desteği
Ticket Desteği
Canlı Destek
Özel Müşteri Temsilcisi
1.99 $
0
, 99 $
/ay
Satın al
5.99 $
2
, 49 $
/ay
Satın al
9.99 $
3
, 79 $
/ay
Satın al
18.99 $
8
, 99 $
/ay
Satın al

Yüksek Hızlı, Kesintisiz ve Kaliteli Web Hosting

Web projenizin alt yapısına en uygun işletim sistemi, en güncel veritabanı sürümleri ve pratik kontrol paneli seçenekleri ile tam olarak sizin ihtiyaçlarınıza özel bir SSD Hosting yapısı!

  • windows
  • linux
  • sql server
  • mysql
  • asp
  • php
%100 SSD Hosting Performansı

%100 SSD Hosting Performansı

Limitsiz webhost paketlerimiz, siteniz için en iyi sayfa açılış hızını sağlayacak, %100 SSD altyapısına sahip sunucular üzerinden hizmet vermektedir. Mekanik disklere oranla çok daha hızlı veri transferi imkanı sunan SSD diskler ile web sitenizin hızını arttırarak, ziyaretçilerinize benzersiz bir sayfa deneyimini yaşatabilir, Google arama sonuçlarında web sitenizin yükselmesini sağlayabilirsiniz.

Güçlü Hosting Sunucu Altyapısı

Tüm sunucularımız son teknoloji donanımları, tamamı yedekli web server omurgası ve yüksek internet altyapısına sahip TIER III veri merkezinde barındırılmaktadır. Vargonen hosting paketleri ile projelerinizin performansını arttırabileceğiniz gibi projelerinizin güvenliğini de sağlamış olursunuz. Vargonen kalitesine sahip en ucuz hosting hizmeti.

Güçlü Hosting Sunucu Altyapısı
Verilerinizi Kolayca Yedekleyin

Verilerinizi Kolayca Yedekleyin

Hosting paketinizin performansı, hızı ve maliyeti kadar verilerinizin güvenliği de projenizin başarısı ve geleceği için önemlidir. Vargonen limitsiz webhosting paketlerini tercih ederek, yalnızca en iyi fiyat/performansa sahip olmakla kalmaz, ücretsiz yedekleme özelliği ile projeleriniz için harcadığınız emeği ve zamanı da garanti altına alırsınız.

Taşıma Zahmeti ile Uğraşmayın

Hosting taşıması yapmak zahmetli bir iştir. Taşıma sırasında oluşabilecek bir aksaklık veri kaybı yaşamanıza neden olabilir. Vargonen kalitesine geçmek isteyen kullanıcılarımıza Ücretsiz Hosting Taşıma Desteği sunuyoruz. Tüm limitsiz hosting transfer işlemleriniz uzman teknik destek ekimiz tarafından yapılır ve tarafınıza teslim edilir.

Taşıma Zahmeti ile Uğraşmayın
Web hosting fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?
Projeniz için en ucuz hosting paketine, uzmanlarımız ile birlikte karar verin.

Sıkça sorulan sorular

Hosting, yayınlamak istediğiniz web sitesine ait tüm dosyaların, yüksek internet bağlantısı ve güçlü donanımlara sahip sunucular üzerinde barındırılması hizmetidir. Hosting firmaları 7/24 kesintisz olarak çalışan sunuculardan üzerinden servis sağlar. Güçlü donanımlar ve yüksek bant genişliğine sahip web hosting sunucuları ile güçlü ve yüksek performanslı web sitelerine sahip olabilirsiniz. 

Sınırsız hosting paketleri ile tüm web sitelerinizi tek pakette barındırarak, büyük bir maliyet avantajına sahip olursunuz. Web sitelerinizi limitlere takılmadan hızlı, güvenli ve kesintisiz olarak yayınlayabilirsiniz. Limitsiz web hosting paketleri trafik, CPU ve site barındırma gibi sınırlamalar yer almaz. Sınırsız host fiyatları, birden fazla web sitesi projeniz var ise çok daha avantajlı olmaktadır.

Sınırsız Hosting ücretleri, sahip oldukları özelliklere göre farklılık gösterir. En iyi fiyat/performansa sahip limitsiz hosting satın almak için yayınlamak istediğiniz web sitelerinin özelliklerine en uygun hosting paketini satın alabilirsiniz. Limitsiz web hosting satın alma konusunda kararsız kaldıysanız, uzman destek ekibimize ulaşarak sizin için en ideal hosting paketi konusunda ücretsiz destek alabilirsiniz. Hosting seçiminde avantaj sağlayacak ipuçları için tıklayınız.

Başlangıç seviyesindeki web siteleri için Ekonomik Hosting paketini seçebilirsiniz. Birden fazla web sitesi yayınlamak istiyorsanız Profesyonel Hosting hizmeti ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Kurumsal web siteleri ya da e-ticaret siteleri gibi yüksek kaynaklara ihtiyaç duyan siteler için Premium Hosting sizlere en iyi fiyat/performansı sağlayacaktır.

Sınırsız web hosting ile PHP tabanlı web sitelerinizi Linux, .ASP ya da .NET tabanlı projelerinizi Windows platform ile yayınlayabilirsiniz. Linux işletim sistemi için cPanel, Windows işletim sistemi için Plesk Panel üzerinden hosting paketiniz ile ilgili tüm işlemleri kolayca yapabilirsiniz.

Hosting firması seçmek ve hosting satın almak web projelerinizin başarılı olmasında dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biridir. Vargonen, 19 yıllık sektör tecrübesi, dünyanın farklı noktalarında bulunan son teknoloji network altyapısı ve profesyonel destek ekibi ile kullanıcılarına yüksek performanslı ve kesintisiz hosting hizmetini sağlamaktadır. Siz de Vargonen hosting hizmetleri ile tanışın, en uygun hosting ve domain fiyatları ile maliyetlerinizi düşürün.

Sınırsız hosting paketleri, tüm web sitelerinizi tek hosting paketinde barındırabileceğiniz, yüksek sunucu kaynaklarına sahip web barındırma hizmetidir. Limitsiz hosting paketleri ile birden fazla web siteniz için tek tek hosting satın almak yerine, tüm web sitelerinizi için sınırsız hosting satın alabilirsiniz.

Hosting satın alma işlemi yaptıktan sonra, web sitenizi yayına alabilmek için bir alan adı kayıt etmeniz gerekmektedir. Domain hosting hizmeti satın aldıktan sonra, cPanel'e giriş yaparak WordPress, Joomla, OpenCart gibi hazır web sitesi uygulamalarını kullanabilir ya da kendi yazılımınız olan web sitenizi hemen yayına alabilirsiniz. Hosting domain sahibiyseniz ancak web sitesi açma konusunda tecrübeniz yoksa, kolay kurulum ve yönetim özelliklerine sahip WordPress ile başlamanızı tavsiye ederiz

Sınırsız hosting fiyatları, disk alanı, RAM, e-posta kotası ve yedekleme süresine göre farklılıklar göstermektedir. Projenizin ihtiyaçlarını analiz ederek size uygun, en ekonomik hosting fiyatları ile web barındırma hizmetinizi satın alabilirsiniz. Hosting seçimi konusunda kararsız kaldıysanız, satış ekibimiz ile görüşerek hangi hosting paketini satın almanız gerektiği konusunda yardım alabilirsiniz.

Hosting destek hizmetimizden telefon, ticket ve canlı destek hattımız üzerinden konusunda uzman teknik ekibimize ulaşarak, hizmetiniz ile ilgili her türlü konuda en hızlı şekilde destek alabilirsiniz. Vargonen ile sadece hosting paketi satın almazsınız. Aynı zamanda sınırsız web hosting servisi ile sınırsz teknik destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Farklı bir hosting firmasında bulunan web sitenizi Vargonen'e kolayca taşıyabilirsiniz. Hosting satın alma işleminin ardından, teknik destek ekibimiz ile iletişime geçerek, hosting taşıma işleminin gerçekleşmesi için destek alabilirsiniz. Teknik destek ekibimiz, tüm hosting taşıma işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirerek web sitenizin Vargonen kalitesine geçmesi konusunda sizlere destek olurlar. Hosting taşıma adımlarına gözatın. 

Sınırsız hosting paketleri, paylaşımlı hosting sunucuları üzerinden servis sağlamaktadır. Aynı sunucuda yer alan diğer web sitelerininin olumsuz etkilenmemesi için adil RAM, CPU ve Trafik limitleri bulunmamaktadır. Genel kullanım koşulları dahilinde web siteniz en yüksek hızda, 7/24 kesintisz olarak yayınlanır. Web siteniz bu limitleri aşması halinde aniden kapatılmaz. Eğer web host kaynaklarınız size yetmiyorsa, bir üst web barındırma paketine geçiş için satış destek ekibimiz tarafınıza ulaşarak bilgilendirme yapar. 

Hosting Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Hosting fiyatları sahip oldukları özelliklere, sunucu alt yapısına, donanımlarına ve verilen barındırma hizmetinin kalitesine göre belirlenmektedir. Vargonen Sınırsız Hosting fiyatları da bu kriterlere göre belirlenmiştir. Sınırsız hosting ücretleri de limitsiz kaynaklar, güçlü donanımlar, yedekli network altyapısı ve çözüm odaklı destek hizmetine göre belirlenmiştir. Kaliteli ve uygun fiyatlı hosting seçimi için sınırsız hosting paketlerimize gözatın.

Hosting ücretleri belirlenirken en temel özelliklerin başında “Teknik Destek Hizmeti”ni sayabiliriz. Hosting destek hizmeti, pek çok kullanıcının hosting seçiminden ilk dikkate adlığı kriterdir. Çözüm odaklı destek hizmeti ile hosting hizmetine ait her türlü konuda yardım alabilir ve projenizin devamlılığını sağlayabilirsiniz. Vargonen teknik destek ekibi, haftanın 7 günü, 3 farklı kanaldan sizlere destek sağlamaktadır.

Web Hosting Paketleri Arasındaki Farklar Nelerdir?

Sınırsız hosting paketleri arasında, site barındırma, disk kapasitesi, trafik, veritabanı ve ücretsiz servisler gibi bazı farklılıklar vardır. Ekonomik paketlerde 2 adet site barındırma özelliği mevcutken, daha üst paketlerde sınırsız site barındırma imkanı bulunmaktadır. E-posta disk kapasiteleri ekonomik ve standart paketlerde 250 MB’tır. Profesyonel ve Premium paketlerde ise hesap başına 500 MB olarak sunulmaktadır.

Hosting Paketlerinin Web Projeleri İçin Önemi Nedir?

Hosting nedir? hosting ne işe yarar? bu konulara bir çok kullanıcı hakimdir. Ancak hosting paketlerinin, bir web projesi için önemi nedir, hosting seçimi yapılırken nelere dikkat edilmelidir, asıl önemli olan konuların başında bu gelmektedir. Web hosting paketleri proje başarısının en temel unsurdur diyebiliriz. Önerilerimiz ile projeleriniz için en iyi hosting paketini seçebilirsiniz.

Hosting satın alma işlemi yapmadan önce, projenizi detaylı olarak analiz etmeniz gerekmektedir. Bu niye önemli? çünkü ihtiyacınızdan daha yüksek kaynaklara, gereksiz yere ücret ödemek durumunda kalabilir ya da tam tersi, ihtiyacınızdan düşük kaynaklara alarak, beklediğiniz verimliliği, performansı ve devamlılığı sağlayamayabilirsiniz.

Hosting Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi hosting seçimi sırasında yapılacak bir hata, sitenizin başarısını doğrudan engeller. Nasıl mı? Yüksek trafik potansiyeli olan ya da yazılım ve kurulu eklentilerden dolayı yüksek kaynak kullanımı olabilecek bir site kurdunuz ve yayınladınız. Eğer hosting paketiniz bu ihtiyaçları karşılamaz ise bu durumda sürekli yavaşlık ve kesinti sorunları yaşayabilirsiniz.

Hosting alma adımından önce, paketler arasındaki özellikleri incelemenizi, hosting fiyat karşılaştırmaları yapmanızı tavsiye ederiz. Sitenizin ihtiyaçları, hosting özellikleri ve maliyeti analiz ettiğinizde marjinal faydası en yüksek barındırma servisini seçebilirsiniz. Hiç bir zaman tek kriteriniz hosting fiyatı olmamalı ya da sadece trafik miktarı olmamalı. Tüm özellikler aynı anda değerlendirilmelidir.

Hosting seçimi konusunda bir kararsızlık yaşamanız durumunda, size her konuda destek olabilecek, hosting tavsiyesi verebilecek ve projeniz için en optimum faydayı sağlayabilecek satış/destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi ekibimiz ile paylaşarak, size sunulan hosting paketlerini güvenle tercih edebilir ve hosting satın alma işlem yapabilirsiniz.

Sınırsız Hosting Paketlerinin Fayda/Maliyet Açısından Avantajı Nedir?

Sınırsız hosting paketleri, sadece bir paket üzerinde tüm projelerinizi yayınlamanızı sağlar. Her web sitesi için ayrı ayrı hosting almak yerine, tüm web siteleriniz için sadece bir tane limitsiz hosting paketi satın alabilirsiniz. Yine bu paketler arasında da kaynak farklılıkları bulunmaktadır. Değerlendirmenizi yapıp, ihtiyacınıza en uygun paketi seçebilirsiniz.

Limitsiz hosting paketleri, paylaşımlı bir servis olduğu için ve bir çok hosting servisi ile aynı kaynakları kullandığı için bazı Adil Kullanım Kısıtlamaları bulunmaktadır. Bu nedenle yüzlerce siteyi bir hosting paketinde barındıramazsınız. Ancak sitelerin yazılımı, aldığı trafik ve alt yapısına göre birçok projeyi limitsiz hosting ile yayınlayabilirsiniz.

Sınırsız Hosting ile Wordpress Hosting Arasındaki Fark Nedir?

Belki de kullanıcılardan gelen en yoğun sorulardan biri bu konu. Sınırsız hosting paketleri, her türlü alt yapıya sahip web siteleri için Linux ya da Windows işletim sistemi seçeneği ile hizmet sunmaktadır. Wordpress hosting paketleri ise sadece WP altyapısı ile çalışan ve Linux işletim sistemine sahip web hosting paketlerdir.

Ayrıca WordPress Hosting paketlerinde, ücretsiz olarak sunulan LiteSpeed Cache özelliği mevcuttur. Bu özellik ile WP site yayınladığınızda, tüm optimizasyonları ücretsiz olarak yapabilirsiniz. WordPress tema ve eklentiler ile çalışan ve yüksek kaynak kullanan bir alt yapıdır. LS Cache ile site hızınızı %90’a varan oranda hızlandırabilirsiniz.

Sınırsız hosting paketlerinde de WP web sitesi yayınlamak mümkündür. Ancak WP hosting paketlerinin sahip olduğu özellikler, tamamen WordPress alt yapısına uygun olarak geliştirildiğini için çok daha verimlidir. Pratik WP site kurulumu, gelişmiş optimizasyon ve yüksek sayfa hızları için WordPress Hosting paketlerini tercih edebilirsiniz.

Ancak yayınlayacağınız siteler, birbirinden farklı alt yapılara sahip ise bu adımda Sınırsız hosting paketleri ile yola devam edebilirsiniz. Sınırsız hosting paketleri de sunucu altyapısı olarak LiteSpeed ve CloudLinux kullanmaktadır. Bu özellikler ile aradığınız ve beklediğiniz site hızlarına ve devamlılığa sahip olabilirsiniz. Sitelerinizi kesintisiz olarak yayınlayarak, çok fazla ziyaretçi ve müşteri kazanabilirsiniz.

Sınırsız Hosting Varken, Neden Bayi Hosting Alayım?

Her iki hosting paketi de aslında sınırsız özelliklere sahip. Ancak kullanım alanları açısından birkaç farklılık mevcuttur. Bunlar biri ve en önemlisi; sınırsız hosting paketinde yayınlanan tüm siteler için kaynaklar ortaktır ve özelleştirme yapılamaz. Bayi (Reseller) Hosting paketlerinde ise “her hosting planı için farklı kaynaklar” atayabilirsiniz. Mail adetleri ve kotaları belirleyebilirsiniz.

Bayi hosting paketleri ile alt müşteri hesapları oluşturabilir, bu hesaplara istediğiniz özelliklere erişim yetkisi verebilirsiniz. Aslına bakıldığında Bayi Hosting paketleri ile bir nevi kendi hosting firmanızı kurabilir ve müşterilerinizi bu paket üzerinden kolayca yönetebilirsiniz. Müşterilerinize, sizin logonuzun yer aldığı bir panel vererek kurumsal bir imaj çizebilirsiniz.

Reseller hosting paketleri de yine kendi içinde farklı kaynaklara sahiptir. Bayi hosting satın alma işleminden önce bu özellikleri karşılaştırmanızı ve hosting seçimi konusunda en doğru kararı vermenizi öneririz. Bayi hosting tavsiyesi almak için satış ekibimiz ile iletişime geçerek, hosting fiyatları ve özellikleri konusunda detaylı bilgiler alabilir ve en doğru seçimi yapabilirsiniz. 

Sınırsız Hosting Paketleri ile Hangi Ürünler Satın Alınabilir?

Domain (Alanadı)

Hosting paketi satın alırken bir de mutlaka domain kaydetmeniz gerekmektedir. Alan adı ve hosting bir internet sitesi projesi için ayrılmaz bir bütündür. Hosting alırken, sitenizin içeriğine uygun, akılda kalıcı bir domain satın alabilirsiniz. Domain sorgulama sayfamız üzerinden projenize uygun bir alan adı seçimi yapabilirsiniz. 

SSL Sertifikası

Sınırsız hosting paketleri web sitelerinizi yayınlamanız için gerekli alt yapıyı sağlar. Ancak bir web projesi için gerekebilecek pek çok servis vardır. Bu servislerden ilk akla gelenlerden biri SSL sertifikasıdır. Web sitenizde gerçekleştirilen işlemleri şifrelemek, güvenliği arttırma ve SEO çalışmalarınıza destek sağlamak amacıyla SSL Sertifikası satın alabilirsiniz.

E-Posta Hosting

Her ne kadar hosting paketleri ile birlikte e-posta hesapları açılsa da özellikle kurumsal ve büyük çaplı projelerde daha yüksek adette e-posta hesaplarına ve daha geniş mail disk alanlarına ihtiyaç olabilmektedir. Bu durumda Mail Hosting ya da Mail Server servislerine göz atabilirsiniz. Bu e-posta servisleri ile istediğiniz adette mail hesabı açabilirsiniz.

Spam Koruma ile Sadece İşinize Odaklanın

Spam mailler bir çoğumuzun özellikle işletme mail hesapları için büyük sorunlardan biridir. Gelen yüzlerce spam mail, işiniz için önemli mailleri geri planda bırakabilir, zamanımızı alabilir, odak noktamızı dağıtabilir hatta güvenlik sorunlarına neden olabilir. Sınırsız hosting paketlerinde bulunan Ücretsiz Spam Koruma servisi ile bu sorunlarla uğraşmazsınız.

Anti-Spam servisi, e-posta hesabınıza iletilen mailleri ilk olarak spam filtresi üzerinden geçirir. Gönderilen e-postanın İçeriği, başlığı, görselleri, sunucu IP’si gibi kriterlere göre değerlendirilir ve spam skoruna göre filtreden geçerek e-posta hesabınıza ulaşılır. Ya da gönderilen e-posta spam filtresine takılarak, gereksiz maillerden kurtulmanızı sağlayabilir. Bu durum hem işinize odaklanması sağlar hem de veri güvenliğini sağlar.

Hosting Paketinin Lokasyonu Önemli midir?

Hosting paketlerinin lokasyonu projenizin hedef lokasyonu ile aynı doğrultuda olmasında sunucu cevap süresi ve site hızı açısından büyük artısı bulunmaktadır. Eğer projeniz Türkiye’deki hedef kitlenize yönelik ise siz de hosting Türkiye lokasyonu özelliğine sahip paketleri seçmelisiniz. Vargonen’de tüm hosting paketleri, Türkiye lokasyonuna sahip verimerkezinde barındırılmaktadır.

Hosting lokasyonu site açılış hızı ve sayfa hızlarını doğrudan etkiler. Hızlı açılan web sitesi ise sizi Google arama sonuçlarında bir adım öne çıkartır. Özellikle web siteleri için SEO çalışması yapan kullanıcılar, site açılışında 1 saniyenin bile ne kadar önemli olduğunu bilirler. Hosting Türkiye lokasyonu ile sitenizin Türkiye’de daha hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz.

Hosting Alınca Web Sitesi Hemen Açılıyor mu?

Web sitesi açmak için hosting paketi ilk adımlar biridir. Site açmak için bir de domain (alan adı) kayıt etmeniz gerekmektedir. Sitenizin içeriğini yansıtan, ya da işletmenizin adını taşıyan bir alan adı web sitesi açma çalışmalarına başlayabilirsiniz. Hosting ve domain satın alma adınlarından sonra web sitenizi hazırlamaya başlayabilirsiniz.

Domain ve hosting seçimi sonrası web sitenizi isterseniz kendiniz yazılım yaparak hazırlayabilir, ancak teknik bilginiz yok ise WordPress, OpenCart ya da Joomla gibi hazır web sitesi (CMS) yazılımları ile sitenizi kurabilirsiniz. Sınırsız hosting paketlerinde bulunan cPanel’ bağlanarak Softaculous uygulaması ile tek tıkla web sitesi kurulumu yapabilirsiniz.

Bedava Hosting Olur mu?

Bedava hosting ancak, hosting firmalarının yapacağı çekiliş ya da kampanyalar ile olabilir. Bunun dışında verilen ücretsiz hosting hizmetleri her şeyden önce güvenilir değildir ve projenizin sürekliliğini garanti etmez. Ücretsiz hosting ile verilerinizin başkaları tarafından izinsiz kullanılmasına neden olabilirsiniz. Web sitenizde yer alan kullanıcı bilgileri, ödeme bilgileri 3. kişilerin eline geçebilir.

Hosting hizmetinizi güvenilir hosting firmaları üzerinden alırsanız, web sitenizin 7/24 kesintisiz yayınlanmasını garanti altına almış olursunuz. Ancak ücretsiz hosting paketini sağlayan kişi/firma bu hizmeti her an kapatabilir, bu durumda bir gün sitenize ait tüm verileri kaybedebilirsiniz. Bu durumda hosting paketinden yaptığınız kar, size sitenizin verilerini kaybolması ile büyük bir zarar olarak geri dönebilir. Daha Fazla Göster

Size özel Wordpress hosting çözümleri
Firmanız, projeniz ya da e-ticaret siteniz için wordpress hosting çözümüne ihtiyaç duyuyorsanız doğru yerdesiniz. İletişim bilgilerinizi bırakın, size en uygun çözümleri üretelim.
WordPress hosting için bize danışın!
Hangi ürüne ihtiyaç duyduğunuza karar veremediyseniz sizin için buradayız. Sizin için en uygun çözüme ihtiyaçlarınız ve uzmanlarımızın analizleri doğrultusunda birlikte karar verelim.