Hazır Web Sitesi Aracı ile Web Sitenizi Yayına Alın

ücretsiz tasarım
Yüzlerce
Farklı Tasarım
hızlı aktivasyon
Bireysel
ve Kurumsal
ücretsiz ssl kurulumu
Sürükle
Bırak Özelliği
ssd performansı
%100 SSD
Performansı
hızlı ve ekonomik
Hızlı ve
Ekonomik
google'da yükselin
Google'da
Yükselin
%100 tarayıcı desteği
%100
Tarayıcı Desteği
prestij sağlayın
Ücretsiz
Teknik Destek

Sadece 3 Basit Adımda Web Sitenizi Oluşturun!

Tasarımı Seçin

Bireysel ve kurumsal web projelerine özel hazırlanmış yüzlerce farklı temadan, işinize ya da projenize en uygun olanını seçerek kuruluma başlayın.

İçeriklerinizi Oluşturun

Bireysel ve kurumsal web projelerine özel hazırlanmış yüzlerce farklı temadan, işinize ya da projenize en uygun olanını seçerek kuruluma başlayın.

Sitenizi Yayınlayın

Tüm kurulum adımlarını tamamladıktan sonra tek tıkla web sitenizi hemen yayınlayın. Gerekli gördüğünüz zaman sadece 1 dakikada güncelleyin.

Projenize Özel 200+ Ücretsiz Tema

Hazır web sitesi aracı ile sitenizin tasarımına, kategorize edilmiş tema havuzu ile kolayca
karar verebilir ve site kurulumuna hemen başlayabilirsiniz.

premium ssl
Hazır web sitesi aracımız hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?
Paket seçimi ve site kurulumu hakkında temel bilgiler almak için bize ulaşabilirsiniz.

Sitenizi Yayınlayın,
İstediğiniz Zaman Güncelleyin


İşinizi internete taşımak artık çok kolay! Web sitesi açmak için yazılımcı ve tasarımcıya ihtiyaç duymadan sitenizi çok kısa sürede kurabilir, istediğiniz anca site üzerinden yazı ekleme, resim değiştirme ya da yeni bir sayfa oluşturma gibi işlemleri tek başınıza yapabilirsiniz.


Hazır web sitesi aracı, tüm web sitesi ihtiyaçlarınıza pratik çözümler sunar.

%100 Uyumlu Tasarımlar
Hazır Web Sitesi Tüm Cihaz ile
%100 Uyumlu Tasarımlara Sahiptir
Responsive özelliği ile web siteniz bilgisayar, tablet ve mobil telefonların ekran boyutlarına göre otomatik olarak tasarımınızı uyarlar ve aynı zamanda Google sıralamalarında sitenizin yükselmesi için olumlu bir etki oluşturur.

Sıkça sorulan sorular

Kolay site, yüzlerce hazır sayfa tasarımlarından birini seçerek, tamamen sürükle bırak mantığı ile çalışan hazır web sitesi aracıdır. Kolay site yapmanız gereken sadece ihtiyacınıza uygun bir paket seçmek ve işinize uygun sayfa tasarımını seçerek web sitesi kurma işlemini hemen yapabilirsiniz. 

Hazır web sitesi aracı olan Kolay Site ile web sitesi kurmak çok kolaydır. Yazılım yapmak, sayfa tasarımları yapmak ya da veritabanı, FTP gibi teknik konularla uğraşmak zorunda kalmadan, sadece ücretsiz 200+ sayfa tasarımından birini seçip, içeriklerinizi girmeniz yeterlidir. Sayfada yer almasını istediğiniz özellikleri, sürükle-bırak yaparak sayfalarınızı kolayca özelleştirebilirsiniz.

Hazır site kurma aracı olan Kolay Site, ücretsiz 200+ temaya sahiptir ve en önemli özelliği ise tüm temalara sektörlere ve projelere göre farklı kategorilere ayrılmıştır. Eğer siz bir seyehat sitesi açmak istiyorsanız, 200 tasarım arasından değil de sadece "Seyehat" kategorisi içinden projenize özel bir sayfa tasarımı seçebilir ve internet sitesi kurmak için diğer adımlara geçebilirsiniz.

E-ticaret web sitesi kurmak istiyorsanız, Kolay Site ile hemn başlayabilirsiniz. Ücretsiz tema ve e-ticaret modülü ile ürünlerinizi internetten satışa çıkarabilirsiniz. E-ticaret sitesi açmak için ilk olarak e-ticaret modülüne sahip bir paket seçin ve yönetim paneline giriş yaparak "Site Açma" adımlarına geçin. Kolay Site ile online ödeme sistemine sahip harika bir web sitesi kur.

Elbette yükseltebilirsiniz. Başlangıç olarak Ekonomik paketi seçebilir ve sitenizin ihtiyaçları arttığında üst paketlere geçerek daha geniş kaynaklara ve özelliklere sahip olabilirsiniz.

Kolay site aracı oldukça pratik ve geniş özellikler sahip bir yönetim paneline sahiptir. Site açma adımlarını bu panel üzerinden yapabileceğiniz gibi sayfa tasarımı değiştirme, yedek alma ve önceki yedeklerinizi yükleme işlemlerini yapabilirsiniz.

Kolay Site aracının geliştirilmesinin en temel amacı, tasarım ve yazılım bilgi olmayan ancak web sitesi açmak isteyen kullanıcıların hiç bir teknik detayla uğraşmadan kendi web sitesini açma ve oluşturmasına imkan sağlamaktır. Siz de sadece bir kaç basit adımla kendi web sitenizi açabilirsiniz.