Email Hosting | Vargonen

E-Mail Hosting

Kurumsal yazışmalarınızı güvene alın.
Vargonen E-mail Hosting ile yazışma trafiğiniz kaliteyle sağlansın.

E-Mail Güvenliği Sağlayın.

E-mail Hosting ile Vargonen'in güvenli sunucularında barının.
Paylaşımlı E-mail Hostingler kullanarak oluşacak güvenlik riskini sıfırlayın.

E-mail Hosting'in en önemli özelliklerin birisi, güvenli olmasıdır. Entegre Virüs Koruma Sistemimiz ile, olası riskleri azaltın.

Reklam ve Spam mesajları, E-mail Hosting servisimizin sağladığı filtreleme özelliği ile kendinizden uzak tutun.

Vargonen, her hizmette olduğu gibi, E-mail Hosting hizmetinde de, hızı ve stabiliteyi ön planda tutmaktadır.

Tamamen size ait olan bir Email Hosting sunucusu ile, hem güvenle, hem de özgürce, kurumsal iletişimin tadını çıkarın.

E-mail Hosting Hizmetleri

Eposta 1
Linux

 • 1 GB Disk Alanı
 • 50 adet E-Posta
 • 10 GB Aylık Trafik
 • Webmail
 • cPanel Kontrol Paneli
 • Spam Filtresi

Sadece

Yıllık / 49 usd

daha fazla bilgi için tıklayınız

Eposta 2
Linux

 • 5 GB Disk Alanı
 • 200 adet E-Posta
 • 20 GB Aylık Trafik
 • Webmail
 • cPanel Kontrol Paneli
 • Spam Filtresi

Sadece

Yıllık / 99 usd

daha fazla bilgi için tıklayınız

Eposta 3
Linux

 • 10 GB Disk Alanı
 • 400 adet E-Posta
 • 30 GB Aylık Trafik
 • Webmail
 • cPanel Kontrol Paneli
 • Spam Filtresi

Sadece

Yıllık / 199 usd

daha fazla bilgi için tıklayınız

Eposta 4
Linux

 • 20 GB Disk Alanı
 • 750 adet E-Posta
 • 50 GB Aylık Trafik
 • Webmail
 • cPanel Kontrol Paneli
 • Spam Filtresi

Sadece

Yıllık / 269 usd

daha fazla bilgi için tıklayınız
SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Email Hosting servisini kullanarak verilerimi nasıl koruyabilirim?

Bulut bilişimin günden güne gelişmesi ile uluslarası şirketlerin mail servislerine olan rağbet artıyor. Buna karşın şirketlerin kendi alan adları altlarında bulunan e-postalar üzerinden mailleşmelerini hala web hosting sağlayıcılarının verdiği yerlerden ediniyorlar. Buna karşın, eğer web hosting hizmetinizi paylaşımlı bir sunucudan alıyorsanız verilerinizi burada saklamak istemeyebilirsiniz. Kurumsal dünyada pek çok değerli veri ve özel bilgi e-posta trafiği içerisinde paylaşılıyor. Bu değerli bilgilerin güvenilir bir platformda saklanabiliyor olması şirketler için büyük önem arz ediyor. Paylaşımlı sunucularda oluşabilecek güvenlik zaafiyetleri sonrasında bu bilgilerin kötü niyetli kişilerin eline geçmesi çok büyük bir risk arz etmektedir. Bu sebeple değerli e-postaların mutlaka kaliteli bir hosting servisi aracılığıyla dağıtılması gerekmektedir. Yıllardır pek çok müşterisine bu servisi sunan Vargonen’in güvenli sunucularında siz de yerinizi alarak şirketinizin gizli bilgilerinin güvenliğini uygun maliyetlerle sağlayabilirsiniz.

Spam ve reklam filtreli email hosting servisi nasıl çalışır?

Email pazarlamasının günden güne geliştiği bugünlerde abone olduğunuz bültenlerin dışında size eposta göndererek reklam yapmak isteyen çok sayıda şahıs bulunmaktadır. Bu tip alanlardan gönderilen mailler her gün artmakta ve pek çok kişinin gelen kutusunu kabusa çevirmektedir. Bu mail grubuna ait maillerde bülten aboneliğinden çıkmak da mümkün olmadığı gibi sürekli olarak bir zaman kaybı yaratmaktadır.Hosting servisiniz Türkçe spam filtreleri konusunda iyi bir çalışma yapmadıysa, gelen kutunuzda sıkça bu epostalara rastlamanız ne yazık ki mümkün. Buna karşın hiç bir reklam metnini görmediğiniz bir gelen kutusunun da reklam filtrelerinde sorun yaşıyor olabilirsiniz. Pek çok şirkette görüldüğü üzere bazı okunması gereken ve önemli epostalar yanlış pozisyonlandırılmış reklam filtreleri sebebiyle spam klasörüne gitmektedir. Bu alandaki iki riskten bahsetmek sözkonusu. İlk olarak, Email hosting servisiniz sebebiyle spam filtrelerinizin gelişmiş olmaması ve bu sebeple çok fazla reklam epostası ile zaman kaybetmeniz. İkinci olarak ise; çok önemli epostalarınızı reklam olarak etiketlenmesi riskinden ötürü yitirebilimeniz. Her iki riskte de çalışanlarınızın ciddi bir zaman kaybı yaşaması sözkonusu olabilir. Bu sebeple seçimlerinizde mutlaka güvenilir bir şirket ile çalışmanız gerekmektedir.

Email hosting içinde entegre virüs koruması ne işe yarar?

Çalışanlarınızın size kötü niyetli epostalar göndermeyeceğinize emin olabilirsiniz ancak bazı bilgisayar virüsleri aracılığıyla kişinin haberi olmaksızın tüm adres defterine virüslü gönderilerin email olarak gönderilmesi sözkonusu olabilir. İşte tam bu durumda, email hosting ile entegre olan virüs koruması devreye girmektedir. Gönderilen hep epostanın entegre virüs koruması aracılığıyla hızlıca denetlenerek karşıya iletilmesiyle birlikte hızlıca denetleme yapmak büyük önem arz etmektedir. Aksi takdirde güvendiğiniz bir kimseden gelen eki açtıktan sonra siz de kendi ağınızdaki herkese istemsiz olarak bu virüsü yayan bir kurban bilgisayar olabilirsiniz. Bu sebeple sadece şirket için bilgisayarlarınızda antivirüs kullanın, yanı sıra hosting servisinizde de mutlaka bir virüs kontrol koruması edinmeyi unutmayın.

Email hosting sistemine entegre filtre çözümü nedir?

Kullanılan elektronik posta barındırma servisi içinde yer alan entegre filtre çözümleri ile kendi filtrelerinizi de oluşturmanız mümkün. Bildiğin üzere mail bombard gibi programlar aracılığıyla bir web sunucusuna binlerce farklı eposta gönderimesi sözkonusu olabiliyor. Bu tip durumlarda mail sunucusunun işlemci kullanımı yükselecek ve kapasitesinin çoğu kullanılacaktır. Eğer email hosting servisinize gönderilen bu epostalar eklentileriyle beraber yüksek boyutlarda ise kısa sürede kotanızı da doldurarak sizi olumsuz etkileyebilir. Bu tip durumlarda email hosting içerisinde yer alan entegre filtreleme çözümü ile kolayca problemi çözebilirsiniz. Göndericinin adresini filtreye ekledikten sonra email barındırma sağlayıcınızın kesinlikle oradan gelecek mailleri engellemesi konusunda kurallar ekleyerek temiz bir gelen kutusunun tadına varabilirsiniz. Ayrıca sevmediğiniz kişi veya kurumlardan gelen mailleri de domain engelleme hizmetini kullanarak doğrudan doğruya engelleyebilirsiniz. Örneğin daha önceden müşterisi olduğunuz ancak sonradan çalışmamayı tercih ettiğiniz bir banka size sıklıkla yeni kart satışı için eposta gönderiyorsa, bu durumu çözümlemek adına bankanın ismi geçen epostaları veya bankanın alan adını içeren tüm epostaları doğrudan doğruya engelleyerek gelen kutunuzu temiz tutabilirsiniz. Özellikle bu dönemde sıklıkla konuşulan Zero Inbox gibi tekniklerin etkin kullanılması için email hosting sisteminize entegre filtre çözümleri büyük önem arz etmektedir.

Hızlı ve stabil bir email barındırma çözümü nedir?

Email hosting hizmetinin stabil bir biçimde çalışması hayati önem arz eder. Çok önemli bir toplantı notunu, üstlerinizden birine ileteceğiniz zaman mail sunucusunun çalışmıyor olması şirketinizin iş akışının ilerleyişine ciddi bir zarar verebilir. Aynı şekilde yeterince hızlı bir biçimde ulaşmayan e-postalar ve virüs kontrol yazılımında dakikalarca kontrolde bekleyen mailler iş süreçlerinizi yavaşlatabilir. Bu sebeple email hosting hizmetinizin yüksek kaliteli donanımlar tarafından sağlanması ve şirketinize özel olması gerekmektedir. Söz gelimi mail sunucunuzun bir gün boyunca çalışmadığı bir senaryodaki tek kaybınız gönderemediğiniz epostalar olmaz. Size aynı gün içerisinde gelen ve kritik öneme sahip olan onlarca epostaya ulaşamamış olabilirsiniz. Bu sebeple stabil çalışan bir eposta barındırma çözümü kurumsal dünyada hayati öneme sahiptir.

Neden standart bir email hosting çözümü ihtiyaçlarımı karşılayamaz?

Standart bir kullanıcı için internetteki tüm eposta servisleri ideal bir çözüm olabilir. Tamamen ücretsiz olan bu servisler yüksek depolama kapasiteleriyle de tercih edilebilir bir durumdadırlar. Aynı zamanda Google ve Microsoft gibi mail sağlayıcıları pek çok ekstra özellik sağlamaktadırlar. Ancak gerek reklam ile desteklenmiş olmaları gerekse de hassas verilerin paylaşımı için güvenilir olmaması sebebi ile tercih edilmediği durumlar olabilir. Aynı zamanda ücretsiz email hosting sağlayıcılarının kendi mail domainleri üzerinden yolladığı için bu durum profesyonel bir görüntü sağlamamaktadır. Kendi şirketinizin alan adı altından göndereceğiniz bir eposta mutlak surette kurumsal dünyada daha prestijli bir duruş sağlayacaktır.

Şirketinize özel bir mail hosting çözümü avantajları nelerdir?

Şirketiniz için özel açılacak bir mail hosting sunucusu ile tüm bilgilerinizi güvenle koruyabilirsiniz. Giriş ve iletişim bilgileri tamamen size ait olacak bir mail sunucusu ile şirket için bilgilerinizin ve mail eklentilerinizin sadece sunucunuz içerisinde kalmasını sağlayabilir, iyi bir güvenlik önlemi almış olabilirsiniz. Tüm kurumsal maillerinizin aynı sunucu içerisinde dönüyor olması gerek güvenlik gerek performans açısından normal koşullara göre daha büyük bir avantaj sağlar. Aynı sunucu içerisindeki bir diğer eposta hosting müşterisi olan meslektaşınıza gönderdiğiniz epostanın anında ulaşması ve pek çok spam-reklam gibi filtrelerden muaf biçimde değerlendirilmesi sayesinde olası veri kayıplarından da korunmuş olursunuz.