Alan Adınızı Vargonen Kalitesiyle Yönetmeye Devam Edin!

Ücretsiz DNS Servisi
Ücretsiz
DNS Servisi
Ücretsiz Teknik Destek
Ücretsiz
Teknik Destek
Domain iç transfer
Ücretsiz
İç Transfer
Ücretsiz Transfer Klidi
Ücretsiz
Transfer Kilidi
Domain yönetimi
Kolay
Domain Yönetimi
Alan Adı Resmi Fatura
Alan Adı
Resmi Fatura
En Uygun Yenileme Fiyatları
En Uygun
Yenileme Fiyatları
65’den Fazla Domain Uzantısı
65’den Fazla
Domain Uzantısı
Standart Fiyatlarla Yenileyin

Standart Fiyatlarla Yenileyin

En iyi fiyatlarla Vargonen üzerinden kaydettiğiniz alan adınızı, sürprizlerle karşılaşmadan her zaman en uygun fiyata yenileyebilir, alan adı yönetiminde Vargonen kalitesi ve güvencesini yaşamaya devam edebilirsiniz.

Alan Adınızın Değeri Arttırın

Domain yaşı, Google’ın SEO kriterleri arasında önemli bir yere sahiptir. Proje bazlı ya da yatırım amaçlı kaydettiğiniz alan adlarını yenileyerek SEO değerini arttırabilir, projeleinizi hayata geçirdiğinizde Google organik arama sonuçlarında daha hızlı yükselerek rakiplerinizden bir adım öne geçebilirsiniz.

Alan Adınızın Değeri Arttırın

Sıkça sorulan sorular


Gelişmiş Domain Kontrol Paneli

Gelişmiş domain kontrol paneliniz üzerinden NameServer kaydı oluşturma, DNS yönetimi, ücretsiz domain yönlendirme, whois koruma ve güncelleme gibi domain yönetim işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilmek için Vargonen’de kalmaya devam edin.


Ücretsiz DNS Hizmeti

Yüksek performanslı Vargonen cloud altyapısında çalışan DNS sistemimiz ile A, MX ve CNAME gibi DNS kayıtlarınızı kolaylıkla yönetebilmek için Vargonen’de kayıtlı alan adınızı şimdi yenileyin.


Üstün Hizmet Kalitesi

Gelişmiş domain yönetim paneli, ücretsiz alan adı servisleri ve çözüm odaklı destek hizmeti kalitesini Vargonen ile yaşamaya devam edin.


Müşteri Temsilcisi

Domain yenileme ve yönetimi konusunda yardıma ihtiyaç duyduğunuzda, alanında uzman destek ekibimiz ile e-posta ya da telefona ile iletişime geçerek ücretsiz destek alabilirsiniz.