Alan Adınızı Vargonen Kalitesiyle Yönetmeye Devam Edin!

Ücretsiz DNS Servisi
Ücretsiz
DNS Servisi
Ücretsiz Teknik Destek
Ücretsiz
Teknik Destek
Domain iç transfer
Ücretsiz
İç Transfer
Ücretsiz Transfer Klidi
Ücretsiz
Transfer Kilidi
Domain yönetimi
Kolay
Domain Yönetimi
Alan Adı Resmi Fatura
Alan Adı
Resmi Fatura
En Uygun Yenileme Fiyatları
En Uygun
Yenileme Fiyatları
65’den Fazla Domain Uzantısı
65’den Fazla
Domain Uzantısı
Standart Fiyatlarla Yenileyin

Standart Fiyatlarla Yenileyin

En iyi fiyatlarla Vargonen üzerinden kaydettiğiniz alan adınızı, sürprizlerle karşılaşmadan her zaman en uygun fiyata yenileyebilir, alan adı yönetiminde Vargonen kalitesi ve güvencesini yaşamaya devam edebilirsiniz.

Alan Adınızın Değeri Arttırın

Domain yaşı, Google’ın SEO kriterleri arasında önemli bir yere sahiptir. Proje bazlı ya da yatırım amaçlı kaydettiğiniz alan adlarını yenileyerek SEO değerini arttırabilir, projeleinizi hayata geçirdiğinizde Google organik arama sonuçlarında daha hızlı yükselerek rakiplerinizden bir adım öne geçebilirsiniz.

Alan Adınızın Değeri Arttırın

Sıkça sorulan sorular

Domain yenileme, kayıt edilen alan adının tescil süresi dolduğunda ya da öncesinde yenilenmesi işlemidir. Domain yenilme işlemi yaparken, yeni satın alma işleminde olduğu gibi dilediğiniz süre kadar alan adınızı yenileyebilirsiniz. 

MyVargonen kontrol panelinde yer alan "Domain Ürünleri" sekmesinin altında, yenileme işlemi yapmak istediğiniz alan adını seçebilir ve üst kısımda yer alan "Süre Uzat" sekmesine tıklayarak, alan adınızı yenileyebilirsiniz. Ödeme işleminin ardından alan adı yenileme işleminiz bir kaç dakika içinde aktif olacaktır.

Alan adı yenileme işlemi, alan adınızın mevcut kayıt süresini uzatan bir işlemdir. Eğer alan adınızın yenileme dönemi geldiğinde domain süre uzatma işelmi yapmazsanız, alan adınız askıya alınır. Askı periyodundaki alan adınızı 30 gün içinde tekrar yenileyebilirsiniz ancak kullanamazsınız. 30 günün sonunda alan adınız ceza periyoduna girer ve 45 gün içinde alan adınızı cezalı olarak yenileyebilirsiniz. 45 günün sonunda yinede yenileme işlemi yapmazsanız, alan adınız silinir ve artık başka kullanıcılar tarafından satın almaya açık duruma gelir. Domain yaşam periyodları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Vargonen'de kesinlikle ödemezsiniz. Kayıtlı alan adınızın yenileme dönemi geldiğinde standart liste fiyatları üzerinden alan adınızı yenileyebilirsiniz. Herhangi ekstra bir ücret ödemezsiniz.

Domain yenileme işlemi yapmamanız durumunda web siteniz de kapanır. Bu nedenle projelerinizin devamlılığını sağlamak ve müşterilerinizin her daim size ulaşması için domain yenileme işlemlerinizi zamanında yapmanız gerekmektedir.

Alan adı süre uzatma işlemini dilediğiniz zaman yapabilirsiniz. Süre uzatma işlemi için alan adınızın tescil süresinin bitmesini beklemenize gerek yoktur. 

Domain süresini MyVargonen kontrol panelinde Domain Ürünleri sekmesi altında görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca domain tescil süresi bitimine yakın yetkili mail adresinize yenileme işlemi için belirli periyotlarda hatırlatma mailleri gönderilemektedir. Bu şekilde alan adınızın süresini takip edebilir ve domain yenileme işlemi yapabilirsiniz.