Ürün ve Hizmetler

Vargonen Müşteri Hesap Onayı

30.03.2023
Vargonen.com’a üyelik gerçekleştirdikten sonra hesabınızın aktif hale gelebilmesi ve MyVargonen kontrol paneline giriş yapabilmek için kişisel bilgilerinizi onaylatmanız gerekmektedir.
Müşteri onayı, kişisel bilgilerin korunması ve hesap güvenliğinin arttırılması için yapılan bir işlemdir. Müşteri hesabınızı oluşturduktan sonra, teknik destek ekibimiz tarafınıza ulaşarak sizlerle kısa bir görüşme gerçekleştirir ve beyan etmiş olduğunuz bilgilerin doğruluğunu teyit eder. 
Hesabımı Nasıl Onaylatabilirim?
Hesap onayı için teknik destek ekibimizin size ulaşmasını bekleyebilir ya da 0850 660 00 99 numaralı telefondan destek ekibimize ulaşarak, hesap onayı için yardım alabilirsiniz.
Hesap Onayı İçin Hangi Bilgiler Gerekli?
MyVargonen kontrol panelize giriş yapabilmek ve hizmetlerini yönetebilmek için Vargonen.com’a kayıt olurken belirttiğiniz Ad, Soyad, T.C Kimlik Numarası ve Telefon bilgilerinizin doğru olması gerekmektedir. 
Belirtmiş olduğunuz Ad Soyad ve T.C numaranız sistemde eleştirilir. Bu nedenle nüfus kağıdınızda yer alan adınızın tam halini ve T.C kimlik numaranızı doğru olarak girdiğinizden emin olmalısınız.