E-Posta (Mail) Yönetimi

Toplu Mail Kontrol Panelinin Özellikleri

30.03.2023
Toplu mail servisi işletmeler, e-ticaret siteleri ve web portalları için gelişmiş özelliklere sahiptir. Farklı mail listeleri oluşturma, kampanya performans analizleri, mail gönderim zamanlaması, hazır mail şablonları gibi pek çok gelişmiş özelliğe sahiptir.
Kampanya Oluşturma
Vargonen toplu eposta servisi ile yeni ürün ve hizmetlerinize özel reklam kampanyaları oluşturabilir, işletmenizle alakalı duyurular yapabilir ya da özel gün kutlamaları için toplu mail gönderimi yapabilirsiniz.
Otomasyonlar (Mail Gönderim Zamanlaması)
Toplu mail servisi ile e-posta kampanyalarınızı ileri tarihlere planlayabilir ve mail marketing çalışmalarınızı haftalık ya da aylık olarak planlayabilirsiniz. Otmosyon özelliği ile pazarlama çalışmalarınıza ayıracağınız zamanı en aza indirerek, zamanınızı daha verimli kullanabilirsiniz.
Listeler (Hedef Kitle Oluşurma)
Mail gönderimi yapacağınız kullanıcıların eğposta adreslerini “Listeler” sekmesi altında yönetebilirsiniz. Bu alanda, farklı ürün ve hizmetlere ilgi duyan kullanıcıları farklı listelere ekleyerek, en alakalı kitlelere, en ilgi çekici mail pazarlaması yapabilirsiniz.
Şablonlar (Hazır Mail Taslakları)
Mail tasarımı yapmak ayrı bir iş ve uzmanlık alanıdır. Mail gönderimi yapmak isteyen kullanıcıların belki de en çok desteğe ihtiyaç duyduğu adım, mail tasarımıdır. Vargonen Toplu Mail Servisi’nde bulunan şablonlar özelliği ile “Hazır Mail Tasarımlarını” kullanarak, kampanyanıza özel düzenlemeler yapabilir ve mail gönderimi yapabilirsiniz.
Raporlama (Detaylı Gönderim Analizi)
Yapılacak mail marketing çalışmalarının başarılı olmasını sağlayan en temel etken, raporlama ve analizdir. Vargonen toplu mail hizmetinde, göndereceğiniz tüm mail kampanyalarını detaylı olarak raporlayabilir ve analiz ederek bir sonraki mail gönderimlerinizi daha başarılı bir şekilde yapabilirsiniz. Mail açma, mail tıklama sayıları, tıklama oranları, cografi bilgiler ve daha bir çok farklı metrikle, mail pazarlama çalışmalarınızın performansını ölçebilirsiniz.
İşletmeniz için en karlı pazarlama çalışmalarını yapmak için Vargonen Toplu Mail Servisine detaylı göz atın.