MyVargonen Kontrol Paneli

Sistem Bildirimleri Nedir? Nasıl Görüntülenir? Vargonen Dstek

30.03.2023
Sistem bildirimleri, hesabınıza ait tüm aktiviteleri görüntüleyebileceğiniz bölümdür. Fatura bilgileri, hizmet açılış-kapanış bilgileri, sipariş bildirimler gibi tüm ayrıntıları görüntüleyebileceğiniz faydalı bir bölümdür.
Sizlerle sistem bildirimlerine nasıl bakacağımızı göreceğiz.
  • Öncelikle Vargonen yönetim panelinize giriş yapınız. Giriş bilgilerinizi hatırlamıyorsanız, sayfamız üzerinden kayıtlı e-posta adresinizi kullanarak güncelleme yapabilirsiniz. Ayrıca erişim sorununuz için bizlere “0 850 660 00 99” telefon numarasından veya [email protected] e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.
  • Giriş yaptığınız panel üzerinde “Hesabım” sekmesi altındaki “Sistem Bildirimleri” butonuna tıklayınız.
  • Açılan sayfadan tüm sistem bildirimlerini görüntüleyebilir detaylarını görebilmek için “Görüntüle” butonuna tıklayabilirsiniz.
  • Sistem bildirimleri ile süresi dolmak üzere olan alan adlarınız, hosting ve kiralık sunucu süreleriniz, siparişini oluşturduğunuz ürün/hizmetlerle ilgili ödeme hatırlatmaları ve size özel indirim kampanyaları hakkında anlık bildirimler alabilirsiniz.
    Sistem bildirimlerini görüntüleme konusunda bir sorun yaşıyorsanız 0850 660 00 99 numaralı telefondan teknik destek ekibimiz ile iletişime geçerebilirsiniz.