Web Hosting Yönetimi

Kurumsal Hosting Nedir? Hangi Özelliklere Sahiptir?

05.04.2023
Kurumsal hosting paketleri, özellikle KOBİ’ler için oluşturulmuş yüksek mail kaynaklarına sahip hosting paketleridir. Kurumsal web sitesi barındırma hizmetinin yanı sıra, işletmeler için büyük maddi değere sahip e-posta hizmetleri için özel olarak hazırlanmıştır.
Kurumsal hosting paketleri ile mail hesabı başına 4 GB’a kadar disk alanı ile kota sorunu yaşamadan e-posta hesaplarını yönetebilir ve binlerce e-postayı arşivleyebilirsiniz.
Kurumsal Web Hosting Paketlerinin Öne Çıkan Özellikleri
1- İşletmenizin web barındırma ihtiyaçları için 3 adet web sitesi barındırma hizmeti sağlamaktadır. Ana siteleriniz dışında, sınırsız subdomain ile blog, destek ya da yönetim paneli gibi ekstra siteler için artı ücretler ödemezsiniz.
2- Web sitelerinizde görsel, video gibi disk alanını çok fazla dolduran içerikleri sorunsuzca yayınlamanız ve hosting hizmetinizin her durumda hızlı çalışmasını sağlayacak %100 SSD disklerden oluşan hosting sunucu altyapısına sahiptir.
3- İşletme verilerinin tamamı maddi değere sahiptir. Bu verilerin olası bir sorun karşısında kaybolması, ciddi boyutta ticari zararlara neden olabilir. Kurumsal hosting paketlerinde, bu tür kötü durumlara karşı 7 günlük ücretsiz yedekleme özelliği bulunmaktadır. Herhangi bir sebepten dolayı, web sitenizin verileri ya da mail hesaplarınız silinse bile, 7 gün öncesine kadar tüm yedeklerinizi alabilirsiniz.
4- Sunucu altyapısından kaynaklı oluşabilecek erişim sorunları, şirketinizin iç yazışmaları, mail iletişimi, ticari anlaşmalarınız, online sipariş ve ödeme sisteminizin duraklaması, aynı şekilde geri dönülemez ticari zararlar yaşatabilir. Vargonen Kurumsal Web Hosting paketleri, Türkiye’nin en gelişmiş donanımlarına sahip, yüksek internet bant genişliği, yedekli teknoloji altyapısına sahip TIER III Veri Merkezi üzerinden hizmet vermektedir.
5- Barındırma hizmetinin kalitesi, sürdürülebilir olması kadar, hizmeti satın aldıktan sonra alacağınız teknik destek de önemlidir. Vargonen ürün ve hizmetlerinin kalitesi yaşayan tüm kullanıcılarımıza, alanında uzman ekibimiz ile birlikte, çözüm odaklı destek hizmeti sunmaktayız.
Kurumsal ihtiyaçlarınıza özel barındırma ve e-posta çözümleri için Vargonen Kurumsal Hosting paketlerini güvenle tercih edebilir, işinizi büyütmeye hemen başlayabilirsiniz.
İşletmeniz için bir web sitesi açmak ve işinizi internete taşımak istiyorsanız, size en uygun hosting paket seçimi için 0850 660 00 99 numaralı telefondan satış destek ekibimize ulaşabilirsiniz.