MyVargonen Kontrol Paneli

cPanel Giriş Şifremi Nasıl Değiştirebilirim?

30.03.2023
cPanel giriş şifrenizi Yenilenen MyVargonen Kontrol Paneli üzerinden, hosting yönetimi kısmına giriş yaparak değiştirebilirsiniz. cPanel giriş şifrenizi oluştururken güvenlik sebebi ile en az bir büyük harf ve bir rakam kullanmanızı ve en az 8 karakterden oluşturmanızı tavsiye ederiz.
Dünyanın en çok tercih edilen hosting kontrol paneli olan cPanel’in giriş şifresini değiştirmek için aşağıdaki işlem adımlarını takip edebilirsiniz.
  • MyVargonen Kontrol Paneli’ne giriş yapınız ve sol menüde yer alan seçeneklerde Ürünler > Hosting Ürünleri adımlarını takip ediniz.
  • Açılan sayfada sahip olduğunuz hosting paketleri listelenecektir. cPanel şifresini değiştirmek istediğiniz hosting servisinin sağ tarafında yer alan “Görüntüle” butonuna tıklayınız.
  • Açılan yönetim ekranının üst kısmında yer alan “Paralo Değiştirme” sekmesine tıklayınız.
  • Son olarak açılan pop-up’ta ilgili alanlara yeni şifrenizi girerek, cPanel şifre değiştirme işlemini tamamlayabilirsiniz.
  • cPanel şifre değiştirme işlemi ya da cPanel girişi sırasında sorun yaşıyorsanız 0850 660 00 99 numaralı telefondan ya da [email protected] mail adresinden teknik ekibimize ulaşarak, destek alabilirsiniz.