in

Vargonen Size ve İşinize Nasıl Destek Olur?

Web sitelerinin ve e-ticaretin gücünün ne kadar farkındasınız? Gelin bunu bir örnekle anlatalım.

Geçmiş yıllarda sokaklarda megafon kullanarak ürünlerini veya hizmetlerini satmaya çalışan kişileri hatırlıyor musunuz? Megafonla yapılan bu işlem daha sonra biraz daha kolaylaşarak kaydedilen kasetlerin sürekli çalınmasına dönüştü. İşte o zamanlar ürünler ve hizmetler, sadece bir megafon ve fiziki güçle kısıtlı bir hedef kitleye ulaşırken, teknolojinin gelişimiyle şimdi ürünler web siteleri aracılığıyla çok daha geniş bir kitleye, üstelik 7/24 kesintisiz olarak ulaşıyor.

Markanın, potansiyel ve mevcut müşterileriyle buluştuğu mecra olarak web sitesi, artık her firma için kaçınılmaz bir ihtiyaç oldu. Bu noktada Vargonen sizlere nasıl destek olabilir? Hemen açıklayalım.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Dünyaya açılan yüzünüz olan web sitenizi kurmanın, varsa da geliştirmenin zamanı geldi! İster web siteniz için ilk adımı atıyor, isterseniz de mevcut siteniz için yeni kararlar veriyor olun; Vargonen uzman ekibiyle her aşamasında yanınızda. Nasıl mı?

Size en uygun alan adını kolaylıkla alabilirsiniz. Vargonen ile işinize en uygun alan adını kolayca alabilir, tescil ettirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer hali hazırda bir alan adınız varsa hızlıca transfer ederek Vargonen’in mutlu müşterileri arasına katılabilirsiniz.

Kurumsal e-postanızla müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Vargonen’in e-mail hosting hizmetinden size en uygun paketi seçerek kurumsal e-postanızı hemen kullanmaya başlayabilir, müşterilerinizle kolayca iletişim kurup web sitenizdeki ürün ve hizmetleri potansiyel müşterilerinize tanıtabilirsiniz.

Cloud server ile projenize işletim sistemi seçenekleri ve altyapı desteği veriyoruz. Üzerinde çalıştığınız projeyi en az sizin kadar önemsiyoruz ve size, ihtiyaç duyduğunuz tüm işletim sistemi ve altyapı özelliklerini cloud servisimizle sunuyoruz. Ram, disk, hat genişliği gibi kaynakları kontrol paneliniz üzerinden eşzamanlı olarak güncelleyebilir, arzu ettiğiniz zaman dilimlerinde ve sıklıkta sunucu yedekleme hizmetlerimizden faydalanarak verilerinizi güvence altına alabilirsiniz.

Sitenizin güvenliğini SSL sertifikaları ile sağlıyoruz. Tıpkı firmalar kadar tüketiciler de artık güvenli web sitelerinden alışveriş yapmaya özen gösteriyor. Bu yüzden biz de Vargonen olarak çalıştığımız firmalara SSL sertifikaları hizmetini hızlı ve güvenilir bir biçimde veriyoruz. Global olarak güvenilen ve endüstriyel standartlarda olan sertifikalardan size en uygun SSL sertifikasını seçerek hızlı aktivasyon ve ücretsiz kurulumdan yararlanabilirsiniz.

Teknolojik gelişmeleri takip ediyor, teknik süreçlerimize uyguluyoruz. Vargonen olarak teknolojiyi çok yakından takip ediyoruz ve teknolojik yeniliklerle işimize katkı sağlıyoruz. Her adımda müşterilerimize güvenli, hızlı ve kolay uygulanabilir hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Kolay erişilebilir ve kullanıcı dostu kişiselleştirilebilir arayüz, Türk Telekom ve Superonline omurgaları, kesintisiz ve yedekli altyapı gibi avantajların yanı sıra alanında uzman teknik destek ekibimizle müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine hızlı bir biçimde çözüm odaklı yaklaşıyoruz. Müşterilerimiz talepleri olduğunda bize kolaylıkla ulaşıyor ve çözüm sürecini hızlıca tamamlıyor.

Biz işimize güveniyoruz. Hollanda Amsterdam merkezli ofisimiz ile 7 yılı aşkın süredir devam eden operasyonumuz sayesinde global boyutta iş tecrübesine sahibiz. Müşterilerimize, taahhüt ettiğimiz her hizmeti kesintisiz olarak sunmaya özen gösteriyoruz. Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen isimleriyle yıllardır sürdürdüğümüz çalışmalarımızla tecrübemize ve bilgimize yenilerini ekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.