You are currently viewing Ücretsiz Windows Server Lisansı | Nano Cloud Server

Ücretsiz Windows Server Lisansı | Nano Cloud Server

Tüm bulut sunucularda Ücretsiz Windows Server Lisansı

Tamamı yedekli network altyapısı ve güçlü donanımları ile yüksek performans sunan Nano Cloud Server’larda, şimdi 40$ değerindeki Windows Server Lisansına ücretsiz sahip olabilirsiniz. Aylık alımlarda geçerli olan kampanyamızdan 12 boyunca yararlanabilirsiniz.


Sadece İlk Ay Değil, 12 Ay Boyunca %100 İndirim

.ASP, .NET ve MsSQL tabanlı web projeleriniz için en güçlü ve ekonomik bulut sunucu çözümü olan Nano Cloud Server, Windows lisans maliyetlerinizi sıfıra indirerek, projeniz için ayırdığınız bütçeyi en verimli şekilde kullanmanızı sağlıyor. Bu fırsattan faydalanmak için;

Bulut Sunucu sayfamıza giriş yapınız ve ihtiyacınıza en en uygun Nano Cloud Server’ı seçerek, yapılandırma sayfasına geçiniz.

Yapılandırma sayfasında ihtiyacınız olan sunucu özelliklerini seçiniz. Bu alanda, ödeme periyodu, sunucu lokasyonu, işletim sistemi, kontrol paneli ve IP adresi seçeneklerinden ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçimlerinizi yapınız. ÜCRETSİZ Windows 2016 Server R2 x64 Standart Lisansı için ödeme periyodunuzu AYLIK olarak belirleyiniz.

Bir Sonraki Yenilemede İndirim Geçerli mi?

Ücretsiz Windows Server lisans kampanyamızın en büyük avantajı, 12 ay boyunca geçerli olmasıdır. Kampanya dahilinde Nano Cloud Server satın aldığınızda, 12 ay boyunca indirimli olarak yenilersiniz. 40$ değerideki bir Windows Lisansının, kampanya dahilinde size kazancı 480$‘dır.

Nano Cloud Server Üstün Özellikleri

Yeni Nano Cloud Server ile işinizi büyütecek, güçlü bir hamle yapın! Tamamı size özel, paylaşımsız sunucu kaynakları, %100 SSD Disk alt yapısı ve uygun maliyet avantajı ile en iyi fiyat/performans elde edebilirsiniz.

  • Ücretsiz Kontrol Paneli: Nano Cloud Server ile aylık 25$ değerindeki “Plesk Onyx Web Pro” ya ÜCRETSİZ sahip olabilirsiniz.
  • %100 Size Özel Kaynaklar: Nano Cloud Server kaynakları tamamı size özeldir. Diğer sunucular ile kaynak paylaşımı yapılmadığı için satın alacağınız bulut sunucu kaynaklarının tamamını kullanabilirsiniz.
  • Ücretsiz Lokasyon Seçimi: Ücretsiz Türkiye ve Hollanda lokasyonu seçimi yapabilirsiniz.
  • Projenize En Uygun İşletim Sistemi: Linux Centos 7 – 8 – 9 x64 , Cloud Linux, Windows 2012 Server R2 x64 Standart, Windows 2016 Server R2 x64 Standart
  • Gelişmiş Veritabanı Yönetimi: SQL Server 2016 Express x64, SQL Server 2016 Web x64, SQL Server 2016 Standart x64
  • Esnek Ödeme Koşulları: Bulut sunucu hizmetleri için aylık ya da yıllık olarak ödeme yapabilirsiniz.
  • Ücretsiz Taşıma Desteği: Sunucu taşıması yapmak zahmetli bir iştir. Taşıma sırasında oluşabilecek bir aksaklık veri kaybı yaşamanıza neden olabilir. Vargonen kalitesine geçmek isteyen kullanıcılarımıza Ücretsiz Sunucu Taşıma Desteği sunuyoruz.

Yüksek Performanslı SSD Storage Cloud Server

Nano Cloud Server, veri kaybı riskini en aza indiren ve veri işlem hızı açısından standart disklere oranla çok daha yüksek veri yazma ve okuma hızına sahiptir. Proje performansına doğrudan etki eden SSD Stroge alt yapısı ile web projelerinizi yayınlarken maksimum verim alırsınız. SSD Storage alt yapısı tamamı yedekli olarak çalıştığından, kesinti ve data kayıplarının %99,9 önüne geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın