You are currently viewing Sınırsız Hosting Nedir ve Özellikleri Nelerdir?

Sınırsız Hosting Nedir ve Özellikleri Nelerdir?

Sınırsız hosting dendiğinde; barındırılabilen web sitesi sayısı, subdomain, disk alanı, trafik, e-posta hesabı sayısı, veritabanı sayısı vb. özellikler ön plana çıkmaktadır. Bu özelliklerin bir bölümünün ya da tamamının sınırsız olarak sağlandığı hosting paketleri kota kaygısı olmadığı için oldukça caziptir.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda seçeceğiniz limitsiz hosting paketlerimizde web sitenize uygun olan Windows/Linux işletim sistemi ve bu doğrultuda Plesk/cPanel kontrol panellerini kullanabilirsiniz.

Neden Vargonen’den Sınırsız Hosting Paketi Almalıyım?

Vargonen’den sınırsız hosting paketi aldığınızda, güçlü SSD Hosting Performansı, TIER III Veri Merkezi Kalitesi, Ücretsiz Yedekleme Hizmeti ve Ücretsiz Hosting Taşıma Desteği ile 19 yıllık sektör tecrübesi olan Vargonen farkını yaşayabilirsiniz.

Sınırsız Hosting Satın Alma Adımları

1- Sınırsız Web Hosting paketlerimiz görüntülemek ve satın almak için ilk olarak Vargonen.com “Sınırsız Hosting” sayfasına giriniz.

2- Sayfada yer alan Sınırsız Web Hosting paketlerimiz arasından seçiminizi yapıp “Satın Al” butonuna tıklayınız.

3- Henüz karar veremediyseniz ve Limitsiz Web Hosting paketlerimizi detaylı olarak karşılaştırmak isterseniz alt bölümdeki karşılaştırma menüsünden yararlanabilirsiniz. Aynı şekilde karar verdikten sonra “Satın Al” butonuna tıklayınız.

4- Alan adı belirleme sayfasında, zaten bir alan adınız var ise en alttaki kutucuğa yazarak önce “Sorgula” sonra “Devam Et” butonlarına tıklayınız. Yeni bir alan adı eklemek ya da alan adınızı Vargonen’e transfer etmek isterseniz, benzer şekilde diğer iki kutucuğa alan adınızı yazarak işlemleri gerçekleştiriniz.

5- Sipariş özelleştirme sayfasında, ödeme periyodunu (12 aylık, 24 aylık ya da 36 aylık) ve işletim sistemini (Linux ya da Windows) seçip “Sepete Ekle” butonuna tıklayınız.

6- Sepet sayfasında, hosting paketinizin ödeme periyodunu tekrar belirleyebilirsiniz. Sonrasında “Ödemeye Geç” butonuna tıklayınız.

7- Kredi Kartı ile ödemelerinizde, kart bilgilerinizi girdikten sonra sözleşmelerin yanında yer alan kutucuğa tik işareti koyunuz. Ardından “Siparişi Tamamla” butonuna tıklayınız. Bu işlemlerin ardından hosting paketinize ait giriş bilgileri iletilecektir.

8- Havale ile ödeme yapmak istediğinizde “Banka Havalesi” seçeneğine tıklayınız ve ödeme yapacağınız “Banka Hesap Bilgisini” seçiniz. Sözleşmelerin yanında yer alan kutucuğa tik işareti koyunuz. Ardından “Siparişi Tamamla” butonuna tıkladığınızda, siparişiniz oluşturulmuş olacaktır. Havale işlemini yaptıktan kısa bir süre sonra hosting paketinize ait giriş bilgileri iletilecektir.

Sınırsız Hosting  satın alma işlemleri, farklı firmadaki hosting paketinizi Vargonen’e transfer etme ve diğer tüm işlemler için uzman teknik destek ekibimize; ticket, telefon ve canlı destek hattı üzerinden ulaşabilir, her türlü konuda destek/bilgi alabilirsiniz

NOT: Sınırsız hosting paketlerimiz paylaşımlı sunucularda sağlandığından dolayı art niyetli kullanımları önlemek adına bazı düzenlemeler yapılmaktadır. Disk alanı yedekleme, dosya paylaşımı, veri deposu gibi amaçlarla kullanılamaz. Dizi/Film siteleri ve adult içerikli siteler barındırılamaz.

Bir cevap yazın