You are currently viewing Sanal Sunucuların (cVDS) Cpu Sayılarını İki Katına Çıkardık !

Sanal Sunucuların (cVDS) Cpu Sayılarını İki Katına Çıkardık !

Birkaç ay önce sizlere gerçek sanal sunucu deneyimini yaşatmak üzere hizmete aldığımız sanal sunucularımız (cVDS) birçok önemli projede altyapı olarak kullanıldı, birçok referansı bünyesinde topladı. Gösterdiğiniz bu ilgi için teşekkür ediyoruz.

Siz değerli müşterilerimize sanal sunucular hakkında dile getirilen olumsuz imajın gerçeklerle ilgisi olmadığını göstermek, sanal sunucularda da en az fiziksel sunuculardan aldığınız performansı tattırmak adına bir haberimiz var.

Kısa bir süre için yeni cVDS siparişlerinde paketlerimizde bulunan CPU sayılarını iki katına çıkarıyoruz. Herhangi bir şekilde fiyat değişikliğine gitmeden, farklı özelliklerde kısıntı yapmadan, standart paketlerimizdeki CPU sayılarını iki katına çıkardık. Kısa bir süre için ve sadece yeni siparişlerde geçerli olacak bu firsatı kaçırmayın. Gerçek sanal sunucu performansını Vargonen cVDS ile yaşayın.

Hemen sipariş vermek için www.vargonenvds.com

Not: Windows 2008 Web ve Standart Edition işletim sistemleri 8 cpu desteklememektedirler. Pro pakette 8 cpu sahibi olabilmek için Enterprise lisansı sahibi olmak gereklidir.

Bir cevap yazın