in

Neden Vargonen’i Seçmelisiniz?

Türkiye’de ve dünyada veri hizmeti sunan çok sayıda firma mevcut. Hosting, alan adı, sunucu kiralama vb. hizmetlerden yararlanmak isteyen bireysel ya da kurumsal kullanıcılar ise çalışacağı hosting firmasına karar verirken taahhüt edilen hizmet, talep ettikleri, buna bağlı olarak fiyat, teknik destek gibi kriterlere bakarlar.

Peki biz çalıştığımız ulusal ve uluslararası tüm markalara neleri taahhüt ediyoruz?

Markalar bizi neden seçti ve neden yola bizimle devam etmeyi tercih ediyorlar?

Vargonen olarak tüm bu soruların cevaplarını sizin için bir araya getirdik.

Vargonen uluslararası ve köklü bir firmadır.
Türkiye’nin ilk hosting şirketleri arasında yer alan Vargonen, İzmir, İstanbul ve Amsterdam lokasyonlarında hizmet vermektedir. 2010 yılı itibariyle faaliyete geçen Amsterdam merkezli Vargonen B.V. ile birlikte Türkiye’nin yanı sıra Hollanda, Almanya, İngiltere, ABD ve Uzak Doğu’da yer alan müşterilerimize de hizmet veriyoruz. Müşterilerimiz, 15 yıldır taahhüt ettiğimiz hizmetleri tam ve kesintisiz olarak almaktadırlar.

Hosting alanında müşterilerin ihtiyaç duyabileceği pek çok hizmet bir arada.
Vargonen olarak müşterilerimizin talep ettikleri tüm hizmetleri, kendilerine en uygun şekilde sunmayı hedefliyoruz. Alan adı (domain) tescil ve transfer, web hosting, e-mail hosting, bayi hosting, sunucu ve cloud servisleri, SSL sertifikaları, CDN gibi hizmetlerle müşterilerimizin işlerine katkıda bulunuyoruz.Dünya üzerinde coğrafi bir biçimde dağılmış olan 7 ayrı veri merkezi üzerinden müşterilerimize yüksek kalitede kesintisiz teknoloji hizmeti sunuyoruz.

Kolay kullanım, hızlı aktivasyon imkanı.
Vargonen sadece hizmetleriyle değil, aynı zamanda kullanım kolaylığı sunan ara yüzüyle de birlikte çalıştığı müşterilerine rahatlık sunuyor. Anında kurulum, hızlı aktivasyon, esnek web kontrol paneli ve güçlü altyapımız ile müşterilerimizin hizmetlerimizden aldıkları verimi maksimize etmeyi amaçlıyoruz.

Hızlı ve kolay ulaşılabilir teknik destek.
Müşterilerimiz herhangi bir konuda yardım almak istediklerinde veya bir sorun yaşadıklarında, alanında uzman son derece tecrübeli Vargonen Destek ekibine kolay ulaşabiliyorlar.

Aradığınız tüm soruların cevabını Vargonen Destek sayfasında bulabilir veya çözüm odaklı destek için ekibimizle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Vargonen ürün ve hizmetleriyle ilgili daha detaylı bilgiye Vargonen web sitesinden ulaşabilirsiniz.

One Comment

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.