in

Müşteri Memnuniyet Esaslarımız

Dünya’da ve ülkemizde hızla gelişen ve değişen koşullar arasında en önemli yere sahip olan satış sonrası destek hizmetleri firmaya önemli prestij sağlayan unsurlardan biridir. Bu nedenle müşteri memnuniyeti firmamız için de önemli bir yere sahiptir.
Yaptığımız sözlü ya da yazılı görüşmelerimizi esas aldığımızda müşteri memnuniyetini  sağlamanın ilk adımı,  müşterimizin isteğinin net olarak anlaşılması ve doğru yönlendirilmesidir.

İlk dokunuşta,  müşterimize  firmamızda sorununu çözebilecek profesyonel kişilerle çalıştığını farkettirmek  temel unsurdur.

Tabii bu ilk aşamayı geçmemiz bizim için  her ne kadar olumlu ve iyi  bir başlangıç olsa da devamında sağlayacağımız satış sonrası hizmet kalitesi de aynı derecede önem taşımaktadır.  Alınan hizmet  ya da ürünlerin  müşterimizi aldatıcı ve yanıltıcı sözler kullanmadan tanıtılması da  güven olgusunun bir parçasıdır.

Biliyoruz ki  müşterilerimize en uygun çözümü sağlamak ve bu çözümün  nasıl algılandığı firmamızın ne denli performans  sergilediğinin bir göstergesidir.

Doğru ve net çözüm hızı da müşteri memnuniyet kalitesine etkendir. Verilen hizmet, hızı bakımından ele alındığında,  sürecin  uzun sürmesi durumunda geribildirim sağlamayı hedefleyen bir  anlayışla çalışmaktayız. Bu şekilde çalışarak da sağlamış olduğumuz müşteri memnuniyetini ve  güvenini arttırmış olduğumuza inanıyoruz.

Tüm bu işlemler aslında,  gösterilmiş olan  performansın işletmeye ne kadar yarar getireceğinin farkındayız ki buna en iyi örnek de şirketimizin vazgeçilmez değerlerinden biri olan  ağızdan ağıza yapılan reklamdır.  Yani müşterilerimizin eksiksiz ve dürüst hizmet alması durumunda bunu çevresine aktarmasının da firmamız için önemli ve etkin bir reklam aracı olduguna inanmaktayız .

Dünya da bulunan birçok şeyin hızla değişmesi , beklentilerin yükselmesi  ve ihtiyaçların da artması  nedeniyle  firmamız da bu çerçevede  aynı hızla gelişerek varolan değişime ayak uydurmakta ve mutlu müşteri  ilkesi ile yoluna güvenle devam etmektedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.