in ,

İnternete Yeni Bir Soluk: TC Alan Adı Vargonen’de!

Teknolojiye ayak uydurmanın zorunlu olduğu bu çağda, geliştirilen her proje için jenerik alan adlarına ihtiyaç duymaktayız. Bu durum, internet kullanımının artmasıyla birlikte en yaygın kullanılan “com’’ uzantısı ile biten alan adları dünyada olduğu gibi Türkiye’de de tükenmesine sebep oldu. Henüz ilk adımını attığınız projelerde ihtiyacınız olan alan adını on binlerce dolar karşılığında satın almak yerine farklı bir uzantı olan .TC Alan Adı kullanarak siz de jenerik alan adlarına sahip olabilir, projelerinizi hatırlanabilir bir adresle sunabilirsiniz..TC alan adı sadece yeni girişimler için değil; marka ve şirketlerine ait jenerik alan adını kullanmak isteyen yatırımcılar tarafından da kullanılabilir. Akılda kalıcı olan bu alan adı sayesinde ABCHolding.com adresini kullanmak yerine ABC.TC yi alan adını kullanarak markalaşma yolunda jenerik bir alan adına sahip olabilirsiniz.

Sizlere her zaman en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayan firmamız, teknolojik altyapısında yaptığı yatırım ve yenilemelerle beraber “TC” uzatılı alan adlarını, piyasa şartlarında en uygun fiyat olan, yıllık 49$ ile kayıt etme imkanını sunmuştur.

“TC” uzantılı alan adlarını, belge gerekmeksizin sitemiz üzerinden satın alabilir, markanızı jenerik alan adınızı kullanarak müşterilerinizle paylaşabilirsiniz. Alan adınızı hemen kaydettirmek için Domain Kayıt sayfamıza buyurun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.