in

Hem Ucuz Hem de Kaliteli Hosting Olur mu?

“Kesinlikle olur.” diyerek sorumuzun cevabını verelim ve nedenleri açıklamaya başlayalım.

Ucuz ve kaliteli kelimeleri artık pek çok pazarlamacının dilinde pelesenk olmuş klişe kelimelerdir. Bu iki kelimeyi bir arada kullanmanın en temel amacı, kaliteli hizmet almak isteyen ancak maddi kaygıları olan tüketicilerin ilgisini çekmektir.

Ancak bu durum süslü reklam metinleri hazırlamaktan çok da ileriye gitmez. Ta ki Vargonen Hosting Servisleri ile tanışıncaya kadar!

Vargonen hosting servisleri, Türkiye’nin en güçlü veri merkezinde yer alan, son teknoloji donanımlar ile oluşturulmuş kaliteli hosting sunucuları üzerinden, %100 verim sağlayan kaynaklar ile hizmet vermektedir.

Kaliteli Hosting İçin Kriterler Nelerdir?

Satın alacağınız hosting hizmetinin kalitelisini pek çok farklı metrik ile ölçebilirsiniz. Bunlardan ilki uptime süreleridir. Kaliteli hosting servisinde, yıl genelinde uptime oranları en az %99,9 olmalıdır. Hosting sunucularında %100 SSD diskler olmalıdır.

SSD diskler ile sayfa açılış hızlarınız 10 kata kadar artmaktadır. Network sisteminin yedekli olması ve satış sonra her konuda teknik destek hizmeti verilmesi de kaliteli hosting hizmetinin göstergelerinden biridir. Ayrıca hosting firması seçimi de kalite de belirleyici unsurdur. Merdiven altı diye tabir edilen hosting firmalarından uzak durunuz.

Hosting servisinin kalitesi biraz da hangi projeler için hosting satın alacağınızla ilgilidir. Hosting servisleri, paylaşımlı kaynaklar üzerinden, genelde başlangıç seviyesinde olan ya da çok fazla trafiği olmayan web projeleri için idealdir. Yüksek trafik alacak web siteleri, özel uygulamalar ve yazılımlar için fiziksel ya da bulut sunucu hizmetleri tercih edilmelidir.

Fiziksel sunucularda ve bulut sunucularda tüm kaynaklar size özel olacağı için projeniz için daha verimli barındırma hizmetleridir.

İlk Yıl İndirimleri Sizi Yanıltmasın!

Özellikle ucuz hosting arayan kullanıcıların en çok yanıldıkları nokta ilk yıl cazip görünen indirimlerdir. Bu hosting indirimlerinden faydalanıp 2. yıl yüksek yenileme bedelleri ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Bu nedenle bir hosting paketinin 3 yıllık maliyetini hesap ederek, hosting satın alma işlemi yapmanızı tavsiye ederiz.

Vargonen’de Aldığınız Fiyata Yenileme Garantisi ile Her Yıl En İyi Fiyata Hosting Hizmetinden Faydalanabilirsiniz!

en ucuz hosting fiyatı

Hosting servisleri bir web projesi için kritik öneme sahiptir. Özellikle işletmenize ait bir web sitesi ve eposta hizmetlerinin barındırıldığı web hosting hizmeti kısa süreli kesintilerde bile geri dönüşü olmayan büyük maddi kayıplara neden olabilir. Bu nedenle ucuz olduğu kadar, kaliteli hosting servislerini tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.