in

Fiziksel Sunucu Kampanyası |+2 Ay Hediye!

Dedicated Server’larda Büyük Fırsat!
Tüm Fiziksel Sunucularda 12 Ay Öde, 14 Ay Kullan!

Sizleri fiziksel sunucu servislerimizde gerçekleştirdiğimiz kampanyamız hakkında bilgilendirme isteriz. Tüm fiziksel sunucu hizmetlerimizde, 12 aylık hizmet alımlarınızda, hizmetinizi 14 ay kullanabilirsiniz. 

Türkiye’nin en gelişmiş sunucu donanımları, fiber internet bant genişliği, tamamı yedekli network alt yapısı ve TIER III sertifikasına sahip veri merkezi üzerinden hizmet veren Vargonen Fiziksel Sunucuları ile web projelerinizi kesintisiz olarak, üstün performans ile yayınlayabilirsiniz.

Kendi Fiziksel Sunucunuzu Hazırlayın!

Projenizin yazılımı, ihtiyaç duyduğu veritabanı, trafiği ve boyutu ne olursa olsun, Vargonen’de her zaman size özel dedicated sunucu çözümleri bulunmaktadır. Projenizi ister web sitemizde yer alan konfigürasyonlardan biri ile ile yayınlayabilir, isterseniz donanım, trafik, veritabanı, işletim sistemi, RAM, disk, firewall..vb gibi bileşenleri tamamen ihtiyaçlarınıza özel oluşturabilirsiniz.

Dedicated server satın alma adımlarında yer alan, “Özelleştirme” sayfası üzerinden ya da 08506600099 numaralı telefondan satış/destek ekibimize ulaşarak sizlere en iyi fiyat/performansı sağlayacak sunucu özelliklerini belirleyebilirsiniz.

Vargonen Dedicated Server Üstün Özellikleri

Dedicated Sunucular ile işinizi büyütecek, güçlü bir hamle yapın! Tamamı size özel, paylaşımsız sunucu kaynakları, %100 SSD Disk alt yapısı ve uygun maliyet avantajı ile en iyi fiyat/performans elde edebilirsiniz.

 • Intel XEON İşlemciler: Tüm fiziksel sunucularımızda, en iyi işlemci performansı sağlamak için Intel tarafından veri merkezleri için özel olarak üretilen ve standart işlemcilere oranla x6 kat hızlı veri işleme özelliğine sahip XEON İşlemciler kullanılmaktadır.
 • %100 Size Özel Kaynaklar: Dedicated Server kaynakları tamamı size özeldir. Diğer sunucular ile kaynak paylaşımı yapılmadığı için satın alacağınız fiziksel sunucu kaynaklarının tamamını kullanabilirsiniz.
 • Projenize En Uygun İşletim Sistemi: VMware Free ESXI 6.7, Linux CentOS 7 x64, Linux Debian 8 x64, Ubuntu Server 16 x64, Windows 2012 Server x64 Standart, Windows 2016 Server x64 Standart.
 • Ücretsiz Taşıma Desteği: Sunucu taşıması yapmak zahmetli bir iştir. Taşıma sırasında oluşabilecek bir aksaklık veri kaybı yaşamanıza neden olabilir. Vargonen kalitesine geçmek isteyen kullanıcılarımıza Ücretsiz Fiziksel Sunucu Taşıma Desteği sunuyoruz.

Kampanya Katılım Koşulları

 • Kampanyamız 03.07.2019-31.07.2019 tarihileri arasında geçerlidir.
 • Tüm fiziksel sunucularda, yalnızca 12 aylık alımlarda geçerlidir.
 • Aylık alımlar kampanyaya dahil değildir.
 • +2 aylık süre, sipariş tamamlandıktan sonra otomatik olarak eklenir.
 • Hizmet iptallerinde, 12 ay üzerinden değerlendirme yapılır.
 • Her kullanıcı dilediği kadar kampanyalı ürün satın alabilir.
 • Başka kampanyalar ile birleştirilemez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.