You are currently viewing En Ucuz Domain Kampanyası

En Ucuz Domain Kampanyası

Kampanyamız sona ermiştir.

Firmalar zaman zaman müşterilerine “buradayız” mesajı vermek ister. Özellikle, sürekli göz önünde olmayan, ürün ve hizmetleri arka planda çalışan firmalar için görünürlülük en önemli sorunlardan biridir. Çeşitli zamanlarda müşterilere ulaşmak, onların düşüncelerini almak ve onlara teşekkür etmek gerekir. İşte biz de ürün ve hizmetlerimizi beğenen müşterilerimize bir teşekkür niteliğinde tüm domain fiyatlarımızı (.com, .net, .org, .biz, .info, .us) 6,5 $ olarak değiştirdik ve sınırlı bir süre bu şekilde kalmasını planladık.

Burada önemli noktalardan birisi, .com, .net, .org, .biz, .info, .us şeklindeki tüm uzantıların 6,5$ olmasıdır. Yani pazarlama yalanları söyleyerek, bir tanesi düşük diğeri yüksek ya da duyuruda düşük, sitede yüksek rakamlar vermedik. Bu fiyatlar yeni kayıt, yenileme ve transfer işlemlerinin tümünde geçerli olacak şekilde düzenlendiği  için de herhangi bir şekilde sorun yaşayıp, mağduriyetinden kurtulmak isteyenlerin de Vargonen kalitesine adım atmasına imkan doğdu.

En Ucuz Domain Sorgulama ve Satın Alma Fırsatı!

Önümüzdeki günlerde dünya genelinde domain fiyatlarında artış yapılması beklendiği için sahip olduğunuz alanadlarını, bir yıl süresinin uzatılacağını göz önünde bulundurarak, Vargonen kalitesine transfer etmeniz durumunda  herhangi bir zamdan da etkilenmemiş olursunuz.

En Ucuz DomainMutlu müşterilerimiz arasında sizi de görmek dileğiyle.

Bir cevap yazın