You are currently viewing Domain Bilgi Yarışması (Çekiliş)

Domain Bilgi Yarışması (Çekiliş)

Alan adı (domain) bir web projesi için atılacak ilk adımlardan biridir. Projelerin akılda kalıcılığını sağlamak, siteye daha fazla ziyaretçi çekmek ve en önemlisi de başarılı olabilmek için alan adı seçimi kritik öneme sahiptir.

Domain yönetimi konusunda başarılı olabilmek için ilk olarak domain hakkında tüm detaylara hakim olmak gerekir. Peki sen ne kadar hakimsin?

Aşağıdaki soruları yanıtlayarak, domain satın alma ve yönetimi konusundaki bilgini test edebilir, Çekiliş ile Ücretsiz Domain kazanabilirsin.

>>> ÇEKİLİŞİMİZ SONUÇLANMIŞTIR <<<

Ücretsiz Domain Kazanan Katılımcıları Tebrik Ederiz;

 1. arda****@vidtekno.com
 2. functi***@gmail.com
 3. izo***@gmail.com
 4. etosun****@hotmail.com
 5. digdem*******@gmail.com
 6. m.ero***@outlook.com
 7. umerts***@gmail.com
 8. bingom*****@gmail.com
 9. umitcihan***@gmail.com
 10. sometech*****@yandex.com

Ödül kazanan katılımcıların, [email protected] mail adresi üzerinden, iletişime geçmesi gerekmektedir. Ödül hakkınızı talep etmek için çekilişe katıldığınız mail adresi ile iletişim kurmanızı rica ederiz.

Alan Adı Bilgi Yarışmasında Sizi Bekleyen Hediyeler;

 • Çekilişle 10 Kişiye : Vargonen’den 1 yıllık .COM Domain
 • Tüm Katılımcılara : %10 Hosting İndirim Kuponu (Kuponlar 1,2 ve 3 yıllık yeni alımlarda geçerlidir. Sınırsız, WordPress ve Bayi hosting paketlerini kapsamaktadır. Başka kampanyalar ile birleştirilemez. Son kullanma tarihi 20.05.2020’dir.)

Bilgi Yarışması Katılım Koşulları;

 • Domain bilgi yarışmasına 20.04.2020 – 01.05.2020 tarihleri arasında katılım sağlanabilecektir.
 • Bilgi yarışmasına katılım süresi sona erdikten sonra kazananlar, 04.05.2020  tarihinde bu konu üzerinde açıklanacaktır.
 • Ödül kazanan katılımcıların, [email protected] mail adresi üzerinden, iletişime geçmesi gerekmektedir.
 • Kazananlara hediyeleri 10 iş günü içerisinde teslim edilecektir.
 • Ödül kazanma hakkına sahip olmak için katılımcılar, yarışma sonunda sonuç ekranına geçmeden önce E-posta bilgisi vermelidir, aksi halde ödül kazanma hakkına sahip olamazlar.
 • Yarışma sonunda, çekilişe katılım için vereceğiniz e-posta bilgileriniz üçüncü kişi ve kurumlarla paylaşılmayacaktır. Yalnızca Vargonen güncel içerik ve kampanyalar ile ilgili tarafınıza bilgilendirme mailleri gönderilebilecektir. Dilerseniz, bu e-postaları almamak için listeden çıkabilirsiniz.
 • Vargonen kampanya şartlarını gerekli gördüğü taktirde değiştirme hakkına sahiptir ve katılım gösteren tüm kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar.

Bir cevap yazın