in

23 Eylül’de Takım Yıldızı Etkinliğindeyiz!

“Takım Yıldızı”, Webend ve GDG İzmir topluluklarının ortaklaşa yürütecekleri “Vuejs ve Firebase ile blog geliştirme” temelinde ilerleyecek bir etkinlik.
İzmir’de, seri halinde gerçekleştirilecek olan Takım Yıldızı’nın ilk ayağında “Geliştirme için Docker” konusu ele alınacak ve Vuejs ile geliştirilecek bloglar için Docker ile geliştirme ortamları oluşturulacak.

Bu noktada Takım Yıldızı’nı benzerlerinden ayıran bir çalışma kurgusu belirlenmiş. Projeler, “pair programming” yani ikili programlama temelinde, 2 çift halinde 4 kişilik takımlar ile gerçekleştirilecek.

Bu çalışma kurgusuyla birlikte de sadece kodlama üzerine ilerlemeyen, takım çalışması, proje oluşturma, geliştirme ve sonlandırma deneyimlerinin yaşanmasının da birincil amaçlar olarak belirlendiği bir etkinlik programı ortaya çıkmış.

Bizler de Vargonen olarak 17 yıllık  “yer sağlayıcı” özelliğimizi Takım Yıldızı için mekan sponsoru olarak devam ettirmekten gurur duyarak, 23 Eylül’de Originn Coworking’ de gerçekleştirilecek Takım Yıldızı’nın ilk ayağında etkinlik alanında olacağız.

Sizler de dilerseniz takımınızı kurarak, dilerseniz etkinlik alanında takımlar oluşturarak, dilerseniz de ziyaretçi olarak Takım Yıldızı’na katılabilirsiniz.

Detaylar için Vargonen Blog’u ve Takım Yıldızı’nı takip etmeye devam edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.